Strona 4 z 39 PierwszyPierwszy ... 2345614 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 31 do 40 z 383
  1. #31
    Dołączył
    Apr 2004
    Przegląda
    katowice
    Posty
    4,233
    kluby bilardowe sa idealne do gry w pokera u nas wszystko sie prawie kreci w takich wlasnie klubach a 30% graczy to takze bilardowe grajki

  2. #32
    Dołączył
    Dec 2005
    Posty
    114
    Jeśli chodzi o Leliwe to nie mam pytań ... w niedziele kiedy graliśmy bylismy jedynymi klientami i to niezle na nas zarabiali, poza tym jeśli chodzi o przypał to z tego co wiem to szef o tym nie decydował tylko inne "osoby" ktore namieszały aż miło, szkoda słów po prostu ...

    Co do Hadesu jestem za

    Co do tekgo klubu bilardowego na Gumniskach to jestem przeciw bo towarzystwo, ktore sie tam obraca oznacza prędzej czy później tylko i wyłącznie kłopoty, a wiem co mówię ...

    No to sie wkurzyłem ...

  3. #33
    Dołączył
    Jan 2006
    Przegląda
    Tarnow
    Posty
    757
    ok, to nastepny turniej w "hadesie", juz powiedzialem Michalowi zeby pogadal z panem Jackiem i nie powinno byc problemu. a jeśli sie znajdzie jakaś fajna knajpa to wtedy bedziemy myslec nad zmiana.

  4. #34
    Dołączył
    Jan 2005
    Przegląda
    Tarnow
    Posty
    680
    Cytat Zamieszczone przez sebo Zobacz posta

    Co do tekgo klubu bilardowego na Gumniskach to jestem przeciw bo towarzystwo, ktore sie tam obraca oznacza prędzej czy później tylko i wyłącznie kłopoty, a wiem co mówię ...
    ....tym razem sie kompletnie Sito z Toba nie zgodze.Klub ten prowadzi moj daleki znajomy,ktory dawnymi czasy grywal w bilarda u Grzyba.Pamietam go jako wporzo goscia,wiec zapytam jak wroce.Poza tym,Gumniska jest tak niebiezpieczna jak i cala reszta Tarnowa,wiec bez przesadyZreszta, Colffon, idz tam i spytaj(dlaczego ja na to nie wpadlem!),podajac odpowiednie argumenty. Najlepiej byloby dorwac Korcziego,z tego co wiem to on go zna doskonale.Grywal z nim na kase nie raz(oczywiscie w bilarda,wtedy Korczi byl za mlody i za na pokera) Moim zdaniem, zgodza sie bez problemu.Tylko wtedy niedziela by odpadala, jest tam zajeb tego dnia.Trzeba po prostu isc i sie spytac.Daj znac Colffon jak poszlo.

    pzdrw.

  5. #35
    Dołączył
    Mar 2007
    Przegląda
    Tarnów / Kraków
    Posty
    175
    Hmm tez sadze ze klub tamten bylby odpowiedni pod wzgledem klimatu do grania. Co do towarzystwa to Sebo ma troche racji, ale z drugiej strony nie wiem czy to jest powod do dyskwalifikacji tego klubu w obliczu niewielkiej liczby innych opcji.
    Nie wiem tylko jak z miejscem do grania tam bo z tego co ja kojarze to przyzwoitej wielkosci stoliki sa tylko zaraz przy wejsciu kolo baru a tam wlasnie sie kreci pelno wchodzacych i wychodzacych osob oraz tych ktorzy stoja przy barze i nie wiem czy nie wprowadzaloby to za duzo zamieszania.

  6. #36
    Dołączył
    Mar 2007
    Posty
    5
    Witojcie! (oto moj pierwszy post) Kilka zdan do Czornego. Mnie tez jest szkoda z powodu zaistnialej sytuacji ale to nie byla zadna panika tylko wyjasnienie sytuacji ale to postaram Ci sie jeszcze wyjasnic chociaz wiem ze to bedzie trudne A jak nastepnym razem bedziesz mial jakis problem to daj mi znac a nie wypisuj tutaj pierdół bo to ze masz troche inny punkt widzenia niz ja to nie znaczy ze Twoj jest słuszny. I Sita sie to tez tyczy bo tez wypisuje swoje poglady nie znajac mojej strony. Ale z nim juz o tym gadalem. Pozdrowienia dla wszystkich i do rychłego zobaczenia przy stole !

  7. #37
    Dołączył
    Jan 2005
    Przegląda
    Tarnow
    Posty
    680
    Pinki,Pinki moj punkt widzenia przedstawialem Ci ostantnio jak bylem w Leliwie,wiec nie ma tu mowy ze nie zrozumielismy sie. To co tu napisalem, o Twej panice, dokladnie tak samo mowilem Tobie przy naszej rozmowie,wiec nie wiem w czym jest problem.Zawsze mowie to co mysle. Nie sadze zebym Cie obrazil, bo nie tylko ja uwazalem,ze spanikowales Po dupsku i tak Cie skopie tylko jak wroce i nabiere sil. A tak na powaznie, chodzi mi tylko o to, ze Polacy tacy sa, zbyt bojazliwi(przynajmniej co poniektorzy) z igly robia widly. Do zobaczenia przy browarku i niech peace be with u

    Colffon jak tam wiesci z rozeznania??

  8. #38
    Dołączył
    Jan 2006
    Przegląda
    Tarnow
    Posty
    757
    jeszcze tam nie bylem, ale jak mowicie ze w weekendy tam nie pogramy, to nie wiem czy jest sens, bo przeciez u nas sporo krakowskich studentow gra.

    P.S. czorny jak ci idzie czytanie mojej ksiazki ? znalazles tam jakas informacje ktora ci moze pomoc pokonac mnie nastepnym razem ?
    Ostatnio edytowane przez c00lf0n ; 11-03-2007 o 18:47

  9. #39
    Dołączył
    Mar 2007
    Posty
    5
    Nie no stary, nie czuje sie obrazony. Moze masz wogle troche racji ale to nie tak do konca. A jesli chodzi o kopanie dupy to czekam na Ciebie z niecierpliowscia . Do zobaczenia wkrotce.

    P.S Nie odmroz sobie tylka na tym biegunie !!!

  10. #40
    Dołączył
    Jan 2006
    Przegląda
    Tarnow
    Posty
    757
    jutro zrobie z machem tour po tarnowie w poszukiwaniu knajpy, zobacze jeszcze do klubu bilardowego na wojska polskiego (w necie pisze ze mozna tam tez pograc w brydza). tylko niech mi ktos wytlumaczy gdzie jest dokladnie ten klub na gumniskach. a moze jeszcze do kregielni przy parku.

    /edit: bylem w tym klubie na gumniskach i faktycznie strasznie male tam te stoliki i nie wiem czy nadawalyby sie na turniej, wiec poki co pozostaje nam "hades".
    Ostatnio edytowane przez c00lf0n ; 12-03-2007 o 19:28