Strona 4 z 5 PierwszyPierwszy ... 2345 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 31 do 40 z 45
  1. #31
    Dołączył
    Dec 2008
    Posty
    203
    z blefem się zakręciłem podstawowy bład.

  2. #32
    Dołączył
    Aug 2007
    Posty
    3,098
    Cytat Zamieszczone przez Aston1906 Zobacz posta
    Z tego co widzę, to ten wątek nei jest jakąś szczególną reklamą unipoker.pl
    Ja tam żadnej antyreklamy nie chciałem robić, serwis bardzo fajny, a wiadomo, że każdemu może się zdarzyć małe faux pas

  3. #33
    Dołączył
    Jan 2007
    Posty
    2,442
    Cytat Zamieszczone przez Rado Zobacz posta
    Człowieku tu nie ma nic do liczenia, po prostu się stakujesz.
    Co nie oznacza, że nie chcę wiedzieć jakie jest EV! Halo? A co jakby to był gracz 7/5?

    @Aston: Czep się własnej baby (jak masz). I nie podlizuj się tu innym podpierając się moją osobą.
    Ostatnio edytowane przez PeriMCS ; 03-07-2009 o 22:07

  4. #34
    Dołączył
    Jan 2007
    Posty
    2,442
    Cytat Zamieszczone przez Soprano Zobacz posta
    a i zeby byla jasnosc z tym AK to mowimy o bvb oczywiscie
    A BTN vs CO?

    Grałem agresywnie 23/23, CO również dosyć agresywny. On raise ja 3bet on 4bet ja 5 bet push i call.

    I gracz 600NL powiedział mi, że o ile dobrze pamięta to na 50NL to jest błąd.

  5. #35
    Dołączył
    Apr 2006
    Przegląda
    Widełka, Rzeszów
    Posty
    1,891
    Ja tam sie stakuje przewaznie z AK na nl50, chyba ze jakis mur albo fisz to czasem spokojnie rozgrywam. Ale jak normalny regs agresive to izi.

  6. #36
    Dołączył
    Jan 2008
    Posty
    789
    A jeżeli gracz o statach 14/11 3-bet 4% (zakładajmy, że czaaaasem takiego spotkamy ) by nas 4 betował na NL600 z BT to nadal to jest ez push? Stackowanie się z AK na NL50 to błąd, a na NL600 nie. Ciekawa teoria . Najważniejsze jest to z kim się stackujemy, a nie na jakich stawkach. Jeżeli przeciwnik miał bardzo tight statsy, i niski % 3-betów, to wyrzucenie AK na jego 4-bet wydaje się dobrą decyzją. Pogląd, że na NL600 AK to jest no brain push prawdopodobnie wynika z tego, że zdecydowana większość graczy z tych stawek gra bardzo agresywnie, 4-bet blefuje, a co za tym idzie mają na tyle szeroki zakres 3-betów i 4-betów, że AK ich miażdzy i 5-bet wykonujemy for value.

  7. #37
    Dołączył
    Jan 2007
    Posty
    2,442
    Cytat Zamieszczone przez Tamar Zobacz posta
    A jeżeli gracz o statach 14/11 3-bet 4% (zakładajmy, że czaaaasem takiego spotkamy ) by nas 4 betował na NL600 z BT to nadal to jest ez push? Stackowanie się z AK na NL50 to błąd, a na NL600 nie. Ciekawa teoria . Najważniejsze jest to z kim się stackujemy, a nie na jakich stawkach. Jeżeli przeciwnik miał bardzo tight statsy, i niski % 3-betów, to wyrzucenie AK na jego 4-bet wydaje się dobrą decyzją. Pogląd, że na NL600 AK to jest no brain push prawdopodobnie wynika z tego, że zdecydowana większość graczy z tych stawek gra bardzo agresywnie, 4-bet blefuje, a co za tym idzie mają na tyle szeroki zakres 3-betów i 4-betów, że AK ich miażdzy i 5-bet wykonujemy for value.
    To chyba oczywiste, że im wyżej tym szersze zakresy? Po co wszystko powtórzyłeś?

    Pushując liczymy, że blefuje sporą część czasu i nie sprawdzi AI. Albo że jest gościem, który sprawdza AI preflop z gorszymi rękami niż AK, lub wywali kilka lepszych od naszych. Np. niskie parki. Jeżeli tak jest to easy push.

    Dlatego napisałem, że GENERALNIE to nie jest +EV na 50NL. Ale też -EV nie jest takie wielkie, a może nam jakoś pomóc w grze z danym przeciwnikiem.

    To jest proste zadanko matematyczne. Zakładamy z czym sprawdzi naszego allina i wiemy jaki % musi 4betować, aby to było opłacalne. Jeżeli uważamy, że gość 4betuje tyle w danej sytuacji to push i po rozdaniu.

  8. #38
    Dołączył
    Jan 2008
    Posty
    789
    No, najwyraźniej się nie doczytałeś, więc powtórzę. 5-bet push range (jak również 3 i 4-bet range) należy dopasowywać nie do wysokości stawek, a do statów przeciwnika.

  9. #39
    Dołączył
    May 2006
    Posty
    1,505
    Cytat Zamieszczone przez PeriMCS Zobacz posta
    @Aston: Czep się własnej baby (jak masz). I nie podlizuj się tu innym podpierając się moją osobą.
    pffff, zluzuj poślady bo ci żyłka pęknie

  10. #40
    Dołączył
    May 2008
    Posty
    559
    Forum sie staje coraz ciekawsze, gracze nl50 zadaja banalne pytanie, potem polemizuja przez 3 strony z soprano i rado...