Strona 4 z 9 PierwszyPierwszy ... 23456 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 31 do 40 z 83
  1. #31
    Dołączył
    Dec 2006
    Przegląda
    Wielkie Księstwo Nadwarciańskie
    Posty
    529
    Gratulacje dla naszego kolegi Marsellusa który wygrał wejsciowke na prywatny turniej w domu mega gwiazdy muzyki pop Michał Wiśniewiskiego !!
    powiem krótko OGOL CZERWONĄ GŁOWE !!!! ;P

  2. #32
    Dołączył
    Mar 2007
    Przegląda
    Las Vegas
    Posty
    557
    rebel ja cały czas namawiam na terminatora bo co z tego ze w piątek będzie 20 osób jak w późniejszym terminie może być ich 10.(WAKACJE)
    Panie Dyrektorze turnieju grajmy terminatora :

  3. #33
    Dołączył
    Mar 2007
    Przegląda
    Las Vegas
    Posty
    557
    O Wrona dziękuję bardzo,zabiorę ze sobą stosowne narzędzia :P

  4. #34
    Dołączył
    Jan 2007
    Przegląda
    Poznan
    Posty
    595
    prosze o wypisanie...

  5. #35
    Dołączył
    Mar 2007
    Przegląda
    Las Vegas
    Posty
    557
    na razie proszę wypisać,
    Jeżeli odbyłby się Terminator chętnie zagram.
    Pozdrawiam.

  6. #36
    Dołączył
    Aug 2006
    Przegląda
    going to the HU city
    Posty
    975
    także uważam, że terminator byłby znacznie lepszym rozwiązaniem, na pierwszy turniej super mastersa nie uzbieracie nawet 15 a będzie tylko gorzej,

    terminator, jak już zasugerowali koledzy to jedyna opcja

    pozdrawiam

  7. #37
    Dołączył
    Jul 2006
    Przegląda
    Poznan
    Posty
    1,708
    Hey,

    Zagramy na pewno Terminatora. Oczywiscie macie racje, ze w pozniejszych turniejach poziom moglby byc dosc niski, wiec lepiej odlozmy to na wrzesien

    Jutro nowy temat z zapisami.

    Przepisze liste obecnosci z tego turnieju.

    Wpisowe bedzie okolo 100. Szczegoly jutro.

    Pozdr
    Reb

  8. #38
    Dołączył
    Aug 2006
    Przegląda
    going to the HU city
    Posty
    975
    Cytat Zamieszczone przez Rebel Zobacz posta
    w pozniejszych turniejach poziom moglby byc dosc niski,
    Teraz też za wesoło nie jest

  9. #39
    Dołączył
    Jul 2006
    Przegląda
    Poznan
    Posty
    1,708
    Witam,

    Niestety z braku frekwencji turniej zostaje odwołany panowie i panie. Rozmawialem z paroma osobami i nawet freezout czy terminator na 10-15 osob po prostu nie da rady sie odbyc z racji kosztow etc.

    W kolejnych turniejach bedzie dodatkowa oplata 10 zl/os dla wlascicieli lokalu poniewaz wiele osob potrafi NIC nie wypic przez 6 godzin co jest po prostu zalosne. Powtarzalem wielokrotnie, ze jesli bedzie to tak wygladac wowczas trzeba bedzie taka oplate wprowadzic. Na szczescie pani Krystyna dla tych co pija! cokolwiek oferuje rabaty 10,20,30% wiec te 10 zl tak naprawde nic nie znaczy bo sie zwraca przy zakupie napojow... chyba ze ktos NIC nie pije... albo ...

    Jak na ostatnim turnieju THT przyniesie swoj wlasny alkohol!!! To juz sa grube jaja... i mam szczera nadzieje, ze nigdy na wlasne oczy czegos podobnego nie zobacze, bo taka osoba wiecej na turniej nie bedzie zapisana.

    Mamy wakacje, moze uda sie cos zorganizowac w miedzyczasie, ale nie moge nic obiecac z racji tego, ze sam zaczalem nowa prace i mam kompletny brak czasu

    Super Mastersa rozegramy we wrzesniu. Natomiast do tego czasu jakies freezy/terminatory.

    Pozdr
    Reb

  10. #40
    Dołączył
    Jun 2006
    Przegląda
    Poznan
    Posty
    600
    wiec tak - ja moge przejac organizacje tego turnieju , ale potrzebowalbym dosc szybko (czwartek popoludnie - tak do 16 max) liste graczy , ktorzy byliby chetni zagrac terminatora/freeza z buyinem 60-100 ... przyznam , ze mam glod pokera , wiec jesli ktokolwiek czuje podobnie i ma ochote cokolwiek zagrac w lipcu , to piszcie/dzwoncie ... pozdro