Zobacz wyniki ankiety: Który cytat uważasz na najśmieszniejszy?

Głosujących
75. Nie możesz głosować w tej sondzie
  • Cytat nr 1 (comp)

    3 4.00%
  • Cytat nr 2 (ostrybyk)

    1 1.33%
  • Cytat nr 3 (luk1975)

    23 30.67%
  • Cytat nr 4 (sko87)

    1 1.33%
  • Cytat nr 5 (mosznik)

    31 41.33%
  • Cytat nr 6 (kamyk1111119)

    1 1.33%
  • Cytat nr 7 (wyevaud)

    5 6.67%
  • Cytat nr 8 (przemson)

    0 0%
  • Cytat nr 9 (12345678)

    8 10.67%
  • Cytat nr 10 (Seq)

    2 2.67%
Strona 4 z 5 PierwszyPierwszy ... 2345 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 31 do 40 z 45
  1. #31
    Nie no lipa!!! Kapol mógłbyś się bardziej postarać. Nie ma flexstyle'a, brigantosa no i oczywiście mojego faworyta memfisa23 ( za ciekawą strategie budowania bankrola )

    Cytat Zamieszczone przez memfis23 Zobacz posta
    no dzieki teraz kumam wszystko o czym pisałes Akurat tak gram i długo mi schodzi budowanie tego bankrola Gram tydzien i z 20$ mam 50$ a chciał bym szybciej A głównie swój bankrol zbudowałem na tym ze wchodze z 15 dolarami na nl 0.25/0.5 10 osobowy i przed flopem gram al in i to zawsze wystraszy wszystkich i pasuja i zawsze to 3$ w trafia do mnie czyli wchodzac z 10 wychodze z 13. I tak zmieniał stoły zeby mnie niewyczuli goscie i w ten sposób trzepie jak narazie kase CO MYSLICIE O TAKIEJ GRZE ????

    2 razy po wiejsciu al in ktos sprawdził i przegrąłem ale mimo tych 2 przegranych po 10$ i tam 30$ jestem w przód
    Ostatnio edytowane przez pietia ; 09-08-2007 o 16:48

  2. #32
    Dołączył
    Dec 2005
    Posty
    299
    Popieram w 100%. Poziom słabiutki. Poza nr 3 nawet się nie uśmiechnąłem. Widać u nominującego duże braki w lekturze forum.

  3. #33
    Dołączył
    Feb 2006
    Przegląda
    wrocek
    Posty
    1,348
    Cytat Zamieszczone przez andzic Zobacz posta
    Witma chcialem podzielic sie z wszystkimi moja taktyka ktora zatytulowalem "przyczajony ROYAL FLUSH, ukryte AA".
    Nad taktykom ta spedzilem wiele lat szlify ostatnie piedcilem na obozie harcerskim we w Klewkach.......................................... .......


    PS.
    Wszelkie podobieństwa powyższego tekstu do tekstów zamieszczonych na forum.pokerzysta.pl są celowe i wykorzystane bez wiedzy i zgody autorów
    rewelacja

  4. #34
    Dołączył
    Mar 2005
    Przegląda
    Shorthanded City
    Posty
    1,668
    Poza tym, że:

    a) to nie ja nominuję posty, tylko wszyscy użytkownicy,
    b) w ankiecie mieści się 10 postów (co napisałem już wcześniej, ale oczywiście po co się męczyć i czytać), a te o których mówicie BĘDĄ PÓŹNIEJ,

    oczywiście macie rację, przepraszam.

  5. #35
    Dołączył
    Mar 2006
    Przegląda
    Warszawa / Luu
    Posty
    1,074
    o ile dobrze pamietam to wszystkie te co wymienili wyzej cyslalem ci na priv.
    ale moze gdzies przepadlo jak pisales klopoty z lapkiem czy cos takiego...
    mamnadzije ze loty 3 szybko sie ukaza i bedzie uzupelnienie wlasnie o te posty.

    pozdr.

    z tych wymienionych jak juz pisalem tylko nr.3 !!!

  6. #36
    Dołączył
    May 2006
    Przegląda
    Warszawa
    Posty
    2,357
    Nie no! Ludzie, czy to naprawdę są tacy "inteligenci" czy tylko udają? Przecież ciężko uwierzyć, że oni piszą takie pierdoły na poważnie! Rany boskie, ale debile... Mi tu jeszcze zabrakło Brigantosa (słynne pytanie jak wypłacić kasę z TONYGPOKER i godzinę później wielki lament, że przerżnął wszystko w kasynie internetowym). O Flexie już nie wspomnę...

    Dla mnie "miszczem" jest Mosznik w komplecie z mamą

  7. #37
    Dołączył
    May 2006
    Posty
    710
    hmm... Z tej 10 to poraziła mnie książkowa wiedza nr 2
    Z zazdrością czytałem o zdolnościach inwestycyjnych nr 7 i 9
    Załamała mnie mama mosznika i obawiam się, że nowe wybory nie wiele zmianią w tym największym w europie cyrku zwanym Polską. Nieco podbudował mnie nr 4 tym jaką troske wykazał z sprawie okradzionego z BBJ kolegi
    Ostatecznie wybrałem mosznika, a właściwie to jego matka raczej zapewniła mu udział w finale

    btw: Fakt w tej 10 zabrakło kilku genialnych postów. Jednak nikt nie jest w stanie wszystko wyłapać, dlatego może powstanie wątek w którym będziemy umieszczać swoje typy, a pod głosowanie poddawać te, które spotkają się z największym uznaniem. Na 10 możemy głosować co miesiąc (posty się znajdą) i do finału przejdą 2 najlepsze. To taka moja luźna propozycja.

  8. #38
    Dołączył
    May 2006
    Przegląda
    Warszawa
    Posty
    2,357
    Cytat Zamieszczone przez Kapol Zobacz posta
    Napisał mosznik
    To chyba mój ostatni post na tym forum ponieważ od jutro kończę z pokerem. Nie dlatego, że wtopiłem cały bankroll tylko przez moją matulę. Patrzcie!
    Wczoraj dostałem walizkę z żetonami z jakieś tam promocji. Moja mama ją zobaczyła i się przeraziła. Kazała mi iść na śmietnik po karton żeby odzyskać adres zwrotny, bo chce odesłać te żetony z powrotem do Ameryki. Dodała, że weźmie z poczty potwierdzenie, że to odesłała i że niby to była jakaś pomyłka. Twierdzi, że nikt nic nie daje za darmo, i że ktoś później zarząda z powrotem swoich pieniędzy, ale z nawiązką tak że się nie wypłacę. Powiedziała że na poczcie zobaczyli że gram w pokera i później będę miał problemy ze znalezieniem pracy, bo mój przyszły pracodawca nie będzie chciał zatrudniać hazardzisty.
    Później przeszła do samych pieniędzy. Przez prawie rok grania udało mi się ugrać z niczego ok. 2500zł z czego połowę już wydałem. No i mama chce moje wszystkie pieniądze gdzieś zablokować żeby nikt ich nie wykradł. Rozjebała mnie tekstem, że ten z kim wygrałem pieniądze mnie kiedyś znajdzie i może mnie nawet zabić. Nie chciała wierzyć w takie coś jak ochrona danych osobowych twierdząc że dane można sprzedać i że firmy się nimi wymieniają.
    Z pokerem koniec. Jakby ktoś z USA mnie odwiedził w celu odzyskania swoich pieniędzy to dam znać.
    Pozdro.
    http://www.grapheine.com/bombaytv/in...8759cebc87f6c7

  9. #39
    Dołączył
    Apr 2007
    Przegląda
    Łódź
    Posty
    150
    hahahahahhahaha nice Jack !

  10. #40
    Dołączył
    May 2006
    Przegląda
    Warszawa
    Posty
    2,357
    Cytat Zamieszczone przez Kapol Zobacz posta
    Napisał wyevaud
    Udało mi się wygrac 5$(real) na PokerStars, co moge z nimi zrobić?
    - Co opłaca się zrobić?
    - Czy moge wypłacić tą kase (jak?) ?
    - Czy granie na real money w pokerstarsie jest opłacalne (czy graja tam słabi gracze)?
    bardzo prosze odpowiedzcie tu, a nie odsyłajcie mnie do innych tematow, szukalem z godzine i marnie mi wyszlo :/
    dzieki i pozdrawiam
    http://www.grapheine.com/bombaytv/in...73f4188c6416ed