Strona 4 z 11 PierwszyPierwszy ... 23456 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 31 do 40 z 105
  1. #31
    Dołączył
    Jun 2003
    Przegląda
    Anfield Road
    Posty
    2,967
    Czas na flop.

    Turniej tak jak poprzednio:
    $1000 +10 PokerStars MTT
    Starting Chips: 2500
    Blinds 10/20
    3 reka w turnieju, tak więc o przeciwnikach nic nie wiesz.

    Stacki:
    SB: 2480
    BB: 2500
    utg: 2580
    utg+1: 2780
    MP1(TY): 2500
    MP2: 2800
    MP3: 2200
    CO: 2190
    Button: 2470

    Pre-Flop:
    Dostajesz na reke

    UTG fold, utg +1 też fold.
    Hero (My) robi bet 60 (3bb)
    MP3 fold, MP3 call, CO, button i SB fold, BB call
    Pula: 190

    Flop:


    BB check
    Twój ruch
    Co robisz?

    Bardzo dobry flop: tptk. Check czy bet? Jeżeli check to dlaczego decydujesz sie na slowplay'a ? Masz wystarczająco silna karte ? Jeśli bet to ile i dlaczego ? Co gdy dostaniesz raisa ?

    Soprano

  2. #32
    Dołączył
    May 2003
    Przegląda
    Warszawa / Częstochowa
    Posty
    1,114
    Cytat Zamieszczone przez Soprano
    Pula: 70
    Według moich wyliczeń to w puli jest 190.
    Robię bet za 140. Dlaczego za tyle. Ponieważ po zagraniu pre-flop mam 2440 a lubię zagrywać tak aby pozbyć się końcówki 8) . Jest to poniżej pota więc nie obrażę się jeżeli obaj gracze będą kontynuować grę. Boję się chyba tylko T9 (ale zabieram 2 oddsy na trefelki). Jeżeli wpakowałem się na seta :? to pewnie dostanę raise i wtedy będę się zastanawiać co dalej :roll:

    EDIT: Heh zapomniałem o jeszcze jednym zagrożeniu czyli J8s. To karta na którą przeciwnicy mogli się skusić i zagrać. Trudno w takim przypadku też prawdopodobnie dostanę raise więc powinno być analogicznie jak przy secie.

  3. #33
    Dołączył
    Jun 2003
    Przegląda
    Anfield Road
    Posty
    2,967
    thx, juz poprawiłe, nie wiem dlaczego taki bład się wkradł

    Kirek własnie co w przypadku jak dostaniesz raisa ? Załózmy o 3/4 puli. wrzuciłes 140 czyli mamy 330, MP robi raise 420 total, blind pasuje. Co robisz ? call 280, raise czy fold ?

  4. #34
    Dołączył
    Jul 2005
    Przegląda
    Trojmiasto
    Posty
    336
    No i jak mowilem na poczatku. IMO za male ppodbicie.
    Nasz MP3 wszedl w podbicie, wiec musial cos miec. Niewykluczalbym tu 88, albo Jx. BB sprawdzil, jak dla mnie po tak malym podbiciu moze miec wszystko...

    Tak czy siak, mamy najwyzsza pare i dobrego drawa. Zwyciestwo daje nam kazdy trefl i As. Razem 12 outsow. Nie doliczam tutaj dwoch pozostalych waletow, bo IMO Mp3 ma jednego... A do tego przy takim ukladzie para na stole nie jest dla nas dobrym ukladem.

    Zagralbym jakies 120-150 (podobnie jak Kirek). JBB czekal, jak dla mnie przestraszyl sie tych trefli mimo, ze cos "chowa".

    Jesli obaj wejda - zobaczymy co bedzie dalej
    Jesli obaj sfolduja - dobrze
    Jesli ktorys da re-raise - sprawdze (ale tu nie bede gdybal - co zrobi reszta dowiemy sie pozniej )

  5. #35
    Dołączył
    Jun 2003
    Przegląda
    Anfield Road
    Posty
    2,967
    Cytat Zamieszczone przez Pawlak
    ... Niewykluczalbym tu 88...

    . Zwyciestwo daje nam kazdy trefl i As.
    Troche sobie przeczysz, oczywiscei A dalej nam większe szanse na zwycięstwo ale nie daje nutsa ( neistety mozę tez spowodowac wieksza wtope własnie w rpzypadku gdy ktoś trzymie np88 na reca)

  6. #36
    Dołączył
    Jul 2005
    Przegląda
    Trojmiasto
    Posty
    336
    No wlasnie - obojetnie co maja pozostali gracze (nie liczac AA,, ktorego nikt nie ma) As nie daje nutsa, ale i tak zwieksza nasza przewage, a do tego daje kolejne 4 outsy do fula.

  7. #37
    Dołączył
    Jan 2005
    Przegląda
    Ciasto
    Posty
    2,287
    Ja bym zagral jak Kirek, a przy jego reraise, dalbym pusha :P

  8. #38
    Dołączył
    May 2003
    Przegląda
    Warszawa / Częstochowa
    Posty
    1,114
    Cytat Zamieszczone przez Soprano
    Kirek własnie co w przypadku jak dostaniesz raisa ? Załózmy o 3/4 puli. wrzuciłes 140 czyli mamy 330, MP robi raise 420 total, blind pasuje. Co robisz ? call 280, raise czy fold ?
    Spokojnie zobaczmy czy tak się stanie, jak dostanę raise to będę miał nową minutę na zastanowienie się :P

  9. #39
    Dołączył
    Dec 2005
    Posty
    196
    .

  10. #40
    Dołączył
    Sep 2004
    Przegląda
    Near the Nutzz
    Posty
    1,083
    tak sobie myślę, rzeczywiście może mamy najlepszy układ na stole (jeśli set się nie czai, myślę że koleś z setem wcale nie musi nas zraisować już teraz, zobaczy czy trefl dojdzie i zrobi to na turnie), a co byście powiedzieli na check-raise? jeśli mp3 zrobi bet my raisujemy, mamy sporo outsów, jeśli kolesie spasują ok, jeśli nikt nie zabetuje to strzelam w ciemno że i teraz po naszym becie spasują i więcej byśmy nie wyciągnęli - czy chcemy wygrać już teraz czy czekamy na turn? trefl wcale nas nie przeraża raczej inne karty (plus już zrobiony set), minusem jest to że koleś z parą może złapać seta na turnie, powiedzmy że ja bym tak zrobił i gram check raise, pewnie źle (ja tu raczej zwykle na stołach betuję), ale niech będzie że tak zagrywam...