Strona 4 z 4 PierwszyPierwszy ... 234
Pokaż wyniki od 31 do 40 z 40
  1. #31
    Dołączył
    Sep 2004
    Przegląda
    Near the Nutzz
    Posty
    1,083
    15k rąk, 6.1 ptbb/100, 1 swing, odrobiony, seria badbeatów, cofnąłem się na nl100

  2. #32
    Dołączył
    Mar 2005
    Przegląda
    Szczecin/Manchester/Hong Kong
    Posty
    1,816
    skoro masz 6.1ptbb to znaczy ze na plus ciagle lecisz? wiec nie rozumiem tego z seria bad beatow i zejsciem w dol? nie mowie ze to zla rzecz schodzenie w dol bo czesto przynosi bardzo dobre efekty tlyko w tym poscie chyba nie zrozumialem czegos. a jak oceniasz poziom na party w porownaniu do ftp? pytam bo na dniach wracam tam i odezwij sie na gg bo stracilem twoj nr

  3. #33
    Dołączył
    Jul 2005
    Przegląda
    Wafka
    Posty
    597
    Właśnie, Melipone, napisz jakąś krótką ładną rozprawkę o poziomie Holdema na Party (NL100 i NL200) w porównaniu to FTP - bo z tego co widzę po Twoim wyniku w porównaniu do FTP, to wcale nie jest jakoś różowo...

    Sam gram na Party (obecnie tylko PLO) i mam wrażenie, że ostatnio poziom teksasowców się znowu nieco podniósł - ale nie grałem w tym roku w Holdema prawie wcale (tylko 2-3 tygodnie w styczniu i kilkaset rozdań w marcu), więc nie wiem tak naprawdę. Dlatego wdzięczny będę za info jak Ty to widzisz, bo nie zawsze na swojej ukochanej PLO mogę znaleźć 4 stoliki na moich stawkach i wtedy wypadałoby jednak wrócić do Holdema. A jakoś nie czuję się w Teksasie pewnie zbytnio ostatnimi czasy i nie wiem, czy to brak praktyki, czy może Party Fishpond wysycha...

    pzdr

  4. #34
    Dołączył
    Jan 2007
    Posty
    2,442
    Cytat Zamieszczone przez zdzisio Zobacz posta
    skoro masz 6.1ptbb to znaczy ze na plus ciagle lecisz? wiec nie rozumiem tego z seria bad beatow i zejsciem w dol? nie mowie ze to zla rzecz schodzenie w dol bo czesto przynosi bardzo dobre efekty tlyko w tym poscie chyba nie zrozumialem czegos. a jak oceniasz poziom na party w porownaniu do ftp? pytam bo na dniach wracam tam i odezwij sie na gg bo stracilem twoj nr
    Czy PTBB/100 = 2xBB/100?

  5. #35
    Dołączył
    Sep 2004
    Przegląda
    Near the Nutzz
    Posty
    1,083
    zdzisio: już mnie masz na gg

    co do badbeatów i cofnięcia się, wynika to z obawy żebym nie tiltował i odzyskał wiarę w umiejętności, takie tańsze sprawdzenie czy jestem blisko swojej A-game

    bocian: źle, że się dziwisz, że na ftp na nl100 miałem 7.8 ptbb/100 a na nl200 na party mam 6.1 ptbb/100, przecież nl200 to więcej lepszych graczy, wyższy poziom, a i pamiętajmy że 15k rąk to mała próbka, na 2+2 są gracze z 50k rąk i mają 5 ptbb/100 i wynik ten uważany jest za bardzo dobry

    co do porównania, nl200 na ftp tylko próbowałem ale uważam że poziom jest tam wyższy, bardzo liczy się tam selekcja stołów, nawet powiem że jest ona tam bardzo ważna, na pp na nl200 jest wg mnie o wiele łatwiej, nie mam zamiaru wracać na ftp, zresztą niech ktoś kto już grał na ftp spróbuje pp (i odwrotnie dla porównania), choć na pp dochodzi czasami element większego variance bo więcej luźnych graczy jest przy stole, zresztą co by dużo nie mówić, jest różnica i zostanę przy pp jak na razie

  6. #36
    Ja chyba też zmienię pokerroom, gram na primie, fakt gra tam sporo osób ale myślę o zmianie.
    Nie wiem sam może i4poker, albo everest, albo party (chociaż wkurwia mnie ten ich soft).
    Co polecacie?

  7. #37
    Dołączył
    Feb 2007
    Posty
    379
    jak dojdzie mi wypłata z mansiona to ide na everest

  8. #38
    Dołączył
    Jul 2005
    Przegląda
    Wafka
    Posty
    597
    Ok, nie zauważyłem, że te wyniki to z różnych stawek... W takim razie nie jest źle z tego co widzę

    pzdr

  9. #39
    Dołączył
    Jul 2006
    Posty
    188
    a ja mam problem maly. z tej promocji z liquidpoker ugralem costam na party i chce teraz te pieniadze wyplacic i odrazu wplacic na everest. jest problem bo zeby wyplacic np na moneybookers to musze najpierw jakis depozyt zrobic o___O moze mi ktos pomoc jak to zrobic szybko i tanio zeby kase z party wplacic na everest ? ? ?

  10. #40
    Dołączył
    Mar 2005
    Przegląda
    Szczecin/Manchester/Hong Kong
    Posty
    1,816
    Melipone - a no rzeczywiscie na tym kompie mam twoj nr odezwe sie we wtorek jak wroce do uk bo na razie odpoczywam w polsce