Strona 4 z 16 PierwszyPierwszy ... 2345614 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 31 do 40 z 158
  1. #31
    Dołączył
    Jun 2003
    Przegląda
    W-wa
    Posty
    1,493
    Wyniki będą jak tylko dostanę je od Clipcia... Czyli pewnie z wynikami jutrzejszego turnieju

    Przy okazji zamieszczę akutalną klasyfikację Gracz Roku.

  2. #32
    Dołączył
    Jul 2009
    Przegląda
    Warszawa
    Posty
    30
    Czy ktoś mi powie - przed tym barem, mozna smialo postawic motocykl? Ew. jest gdzies w poblizu parking strzezony? Inaczej niz na moto chyba nie mam opcji sie dostac z bemowa na 19sta, wracajac wczesniej z pracy z centrum.

    M.

  3. #33
    Dołączył
    Feb 2008
    Posty
    176
    spokojnie przy samym wejsciu mozesz zostawić

  4. #34
    Dołączył
    Mar 2007
    Posty
    28
    Majki, ja też jeżdżę z bemowa (taxą się jedzie 30min). Nie wiem o której jesteś na bemowie po pracy, ale generalnie spokojnie można się dostać (poza tym jak na motorze przyjedziesz, to już się nie napijesz)

    Możesz się do mnie odezwać, to się jakoś zgadamy (nr tel wysłałem Ci na prv - ps. nie odbieram zastrzeżonych)

  5. #35
    Dołączył
    Jul 2009
    Przegląda
    Warszawa
    Posty
    30
    Hej,

    30 minut? Hm, jakos podejrzanie szybko Korkow nie ma, czy co?
    No to moge jechac tez autkiem, ale masz racje - piwka to sie nie napijemy ;/

    Z bemowa moglbym ruszac tak o 18. Pierwszy raz to i tak mnie zmłucą, wiec nie zdazylbym piwka i tak wypic :P hehe

  6. #36
    Dołączył
    Mar 2007
    Posty
    28
    No dlatego napisałem, żebyś się do mnie odezwał telefonicznie (nr wysłałem Ci na PW, albo podaj mi swój nr to zadzwonię), to się zgadamy (o 18:30) jak ruszałem to byłem na styk, czasem 5 min po czasie)..

    Czekan na kontakt telefoniczny.

  7. #37
    Dołączył
    Jul 2009
    Przegląda
    Warszawa
    Posty
    30
    Zadzwonie pozniej, zaraz mam spotkanie.

  8. #38
    Dołączył
    Feb 2008
    Posty
    176
    Czy doczekamy sie wyników 2 turniejów obecnego sezonu?

  9. #39
    Dołączył
    Jun 2003
    Przegląda
    W-wa
    Posty
    1,493
    Tak doczekacie się - czekam na wyniki drugiego turnieju od Clippera i jak tylko dostanę natychmiast je podam...

  10. #40
    Dołączył
    Nov 2007
    Przegląda
    Wa-wa
    Posty
    155
    Ja proponuje anulowac 2 pierwsze turnieje i zaczac od nowa. Tyle problemow z wynikami olejmy to !!!!