Strona 4 z 16 PierwszyPierwszy ... 2345614 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 31 do 40 z 159

Wątek: Netteller

  1. #31
    Dołączył
    Apr 2004
    Przegląda
    Tychy
    Posty
    501
    To skutek przewalutowania na CAN$ i z powrotem na USD, oraz pobrania $2 prowizji

  2. #32
    Dołączył
    May 2005
    Przegląda
    Rzeszów
    Posty
    308
    chciałbym jeszcze uzyskać odpowiedz na pytanko:
    Czy moge wpłacic na moje konto neteller założmy 300 $ i pozniej z tego konta przelac na pokerstars na 3 konta, moje i moich znajomych? czy moga wyniknać z tego jakieś kłopoty?

  3. #33
    Dołączył
    Jun 2003
    Przegląda
    Anfield Road
    Posty
    2,967
    Cytat Zamieszczone przez cra
    chciałbym jeszcze uzyskać odpowiedz na pytanko:
    Czy moge wpłacic na moje konto neteller założmy 300 $ i pozniej z tego konta przelac na pokerstars na 3 konta, moje i moich znajomych? czy moga wyniknać z tego jakieś kłopoty?
    wydaje mi sie że nie możesz, ael w czym rpoblem wpłacić całą kasę na swoje konto na PS a później zrobić transfer funds na konta swoich graczy już na PS ?

    Soprano

  4. #34
    Dołączył
    Feb 2005
    Posty
    523
    Cytat Zamieszczone przez cra
    chciałbym jeszcze uzyskać odpowiedz na pytanko:
    Czy moge wpłacic na moje konto neteller założmy 300 $ i pozniej z tego konta przelac na pokerstars na 3 konta, moje i moich znajomych? czy moga wyniknać z tego jakieś kłopoty?
    Klopoty na pewno wynika, a najprostsze z nich to blokada kont na PS... Ja bym sie zastanowil nad sposobem ktory proponuje Soprano :wink:

  5. #35
    Dołączył
    May 2003
    Przegląda
    Warszawa
    Posty
    2,830
    Dokladnie ja transferow zrobilem juz mnostwo i nigdy nie robili problemow, no moze raz, ale to byla wieksza kwota, wiec prosili o jakies informacje co to za transfer.

  6. #36
    Dołączył
    May 2005
    Posty
    230
    Co do karty Netellera.
    Przelicznik wcale nie jest smieszny.
    2$ za przelanie pieniedzy na konto karty
    2.5$ za skorzystanie z bankomatu (uwaga nieudane proby tez sa platne !)
    4.5% roznicy kursow miedzy srednim NBP a tym, ktory uzyskujemy.

    Czyli przy wiekszych kwotach, wszystko co placimy to to 4.5% roznicy, bo inne oplaty są małe i stałe.
    Moim zdaniem karta jest świetna i wydaje się być najwygodniejszym sposobem wypłacania pieniędzy.

  7. #37
    Dołączył
    Apr 2004
    Przegląda
    Tychy
    Posty
    501
    Ja jestem swietnym sposobem na wyplate gotowki,
    choc zazwyczaj trzeba czekac do 10-tego nastepnego miesiaca, ale za to po kursie bez prowizji :?

  8. #38
    Dołączył
    May 2004
    Posty
    962
    Cytat Zamieszczone przez BozoTheBanker
    im NBP a tym, ktory uzyskujemy.

    Czyli przy wiekszych kwotach, wszystko co placimy to to 4.5% roznicy, bo inne oplaty są małe i stałe.
    Moim zdaniem karta jest świetna i wydaje się być najwygodniejszym sposobem wypłacania pieniędzy.
    czy 4,5 % to ciebie male koszty wyplaty ???

    pzdr

  9. #39
    Dołączył
    May 2005
    Posty
    230
    czy 4,5 % to ciebie male koszty wyplaty ???
    Szczerze mówiąc tak. Byłbym jednak zainteresowany ich zmniejszeniem... robiłeś może przelew na konto z Netellera i orientujesz się ile wtedy wynoszą koszty konwersji walutowej ? (najlepiej byłoby podać w stosunku do sredniego kursu NBP to byśmy mieli porównanie). Wiem, że taki przelew kosztuje 15$ czyli nie tak dużo przy dużych kwotach ale nie wiem czy zamieniają bezpośrednio $ -> PLN czy znowu przez dolary kanadyjskie.

    Pozdrawiam

  10. #40
    Dołączył
    Jul 2003
    Przegląda
    Gdynia
    Posty
    121
    Przelew na konto kosztuje 1$. Przy aktywacji konta bankowego przelali mi 0.24 gbp po kursie 5.91 czyli okolo 2% ponizej sredniego.