Strona 4 z 13 PierwszyPierwszy ... 23456 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 31 do 40 z 124
  1. #31
    Dołączył
    Sep 2005
    Przegląda
    Skype: alchemik-poker
    Posty
    2,517
    Jeszce jeden zajebisty plus:

    te wszystkie polskie debile co siedziały na każdym stole od NL100 do NL1000 z 10BB i czekały na jakieś karty i pizgały allina preflop psując całą grę nie będą już miały po co tutaj grać.

    Dostawali takie same bonusy jak wszystcy gracze przy stole tylko za samo siedzenie.

    No i było ich ostatnio coraz więcej. Praktycznie na każdym stole 1-2.

    Teraz nie ma bata, żeby om się taki styl gry opłacał!!!

    LOLLLL

  2. #32
    Dołączył
    Mar 2006
    Posty
    184
    a mi tam szkoda tych bonusów zawsze to jakas lewa kasa wpadała i bylo na bad bety

  3. #33
    Dołączył
    Nov 2005
    Posty
    386
    alchemik , nie kazdy gra shorstackiem tylko po to zeby wyrobic punkty,, ja tez myslalem ze shorstack jest z gory skazany na porazke dopoki nie zobaczylem wynikow niejakiego Maraco , ktory na primie wchodzi na stoly 50/100nl z 1k i jest w tym roku ponad 200K na plus , grajac tylko tym systemem ,,
    jak widac shorstack tez moze wygrywac

  4. #34
    Dołączył
    May 2004
    Posty
    962
    Cytat Zamieszczone przez alchemik Zobacz posta
    Jeszce jeden zajebisty plus:

    te wszystkie polskie debile co siedziały na każdym stole od NL100 do NL1000 z 10BB i czekały na jakieś karty i pizgały allina preflop psując całą grę nie będą już miały po co tutaj grać.

    D
    Może nie grałem z 10bb ale grałem shorstackiem,
    czyli wg ciebie jestem debilem.

    Tylko dziwnie to brzmi w ustach osoby, ktora PFR ma w okolicach 3% ?
    Ciekawe na jakie karty ty czekasz ?
    raisujesz z czyms innym niż AA-QQ: AK ?

    Dla ciebie warunki bonusa również się zdecydowanie pogorszą

    pzdr

  5. #35
    Dołączył
    Mar 2006
    Posty
    184
    no fakt, alchemik to ma zajebista ogladalnosc flopa

    wlasciwie to dlaczego wkurzaja cie shorty ? chodzi ci o te all-iny za 20$
    Ostatnio edytowane przez luk1975 ; 15-03-2007 o 23:10

  6. #36
    W sumie czy to ważne? Skoro taka gra przynosi mu niezly zysk, a mam wrażenie, że tak jest to niech oglądalność będzie na poziomie 0,7% nawet. Niech każdy kroi po swojemu. A rozerwać zawsze się można przy okazji turnieju - jednego czy drugiego


    pozdrawiam

  7. #37
    Dołączył
    Oct 2006
    Posty
    25
    Troszke wiary ucieknie z ongame .Wytrzepia cwaniaczkow hahahha.Zostana sami normalni gracze.

  8. #38
    Dołączył
    Jan 2006
    Przegląda
    Roma
    Posty
    1,962
    nie wiem Macia dlaczego nie policzysz i od razu namawiasz na boss media? to, ze zmienili warunki naliczania punktow nie dla wszystkich jest gorsze, na pewno lipe maja ci, ktorzy siedzieli na 18 stolach z 10$ i nap.... all-iny, a ze ostatnio wysypalo ich jak grzyby po deszczu, to ja sie bardzo ciesze - moze sobie pojda gdzie indziej.
    grajac normalny poker mozesz w dalszym ciagu dostawac pp na tym samym poziomie, niektorzy troszeczke mniej, inni nawet wiecej. wiec w dalszym ciagu bedzie to minimum 50% az do 80% rake back. w czym niby 30% jest lepsze od minimum 50%?

  9. #39
    Dołączył
    Mar 2006
    Przegląda
    berlin
    Posty
    962
    alchemik,te 2300pkt>dotyczyly bonusa na interpoker.
    pokerstars,nie wiem czy grales juz 8tabling,ale to raczej jest normalne ze tam raisujesz prawie jedynie premiumhands.grajac 500hands/h ma sie wystarczajaco dobrych kart>wtedy tylko dobra koordinacje i odrobinke szczescia trzeba miec.
    warebel,wlasnie i skoncza sie te 200 czy 300% rb.a i z pewnoscia
    sciagna jeszcze wiecej graczy grajacych loose.ale mozliwe ze takie promocje jak na tower wkrotce sie skoncza...

  10. #40
    Dołączył
    Mar 2006
    Przegląda
    Siedlce
    Posty
    296
    Tak sobie wczoraj myslalem i wymyslilem straszna rzecz. Mam nadzieje, ze sie w czyms pomylilem.

    Na NL50 gdzie gram do tej pory max rake byl 1$ teraz jest 3$. Pobierany rake to chyba 5% wiec od puli 60$ w gore biora teraz 3$. I powiedzmy, ze mamy 5 takich pol dziennie (zalezy ile i jak sie gra ale dla przykladu dalem 5) wychodzi 5x2$=10$ rake wiecej niz do tej pory. Miesiecznie bedzie 10$x30=300$. Oczywiscie jak przegrywamy pule to nie obdzodzi nas ile jest prowizji. Powiedzmy, ze wygrywamy 2/3 potow 2/3x300$=200$!!

    Tyle wychodzi, ze jestem w plecy grajac NL50, nie wiem jak jak to wyglada na innych stawkach bo nie pamietam jaki byl wczesniej max rake. I pominalem tu pule 20-60$ gdzie rake jest teraz tez wiekszy niz 1$.

    Jak pisalem wczesniej mam nadzieje, ze cos tu jest nie tak. I ktos mi zaraz napisze jaki jestem glupi.