Strona 4 z 8 PierwszyPierwszy ... 23456 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 31 do 40 z 72

Wątek: Mansion Poker

  1. #31
    Wystarczy scan ID.

    Wypłata szła jeden dzionek. kosmicznych problemów nie ma.

    pozdr

  2. #32
    A za te punkty - MCP to można zagrać jakiś tur - czy cokolwiek z tym zrobić? Czy śmietnik?

    pozdr

  3. #33
    Witam Gram na Mansion od początku kwietnia. Wpłaciłem tu 68$ i w stosunkowo niedługim czasie dobiłem do 420$... 12.04.2007r. zleciłem wypłatę na kwotę 200$, a resztę zostawiłem. Dziś jest 17.04.2007r., a pieniędzy na Netellerze nie widzę i teraz nie bardzo wiem co robić... :-/ Ktoś z Was miał podobnie??? Proszę o jakieś rady,pozdrawiam!

  4. #34
    Wysłałeś skany? Idź na liveczat i tam sie poskarż. Pomoże

  5. #35
    Wysłałem skany,wszystko niby elegancko... Swoją drogą nie przekonał mnie ten room do siebie i wyniosę się stąd jak tylko da się najszybciej(mam nadzieję tylko, że z kasą)... Same problemy...Jakoś przy wpłacie nie był potrzebny skan dowodu, dopiero gdy chciałem wypłacić $$$ się przyczepili...cwaniaki :-/

  6. #36
    Po 10 dniach wreszcie kasa doszła na Netellera... Wypłaciłem w ten sam dzień resztę z Mansion i pieniądze na koncie miałem już na drugi dzień. Całe szczęście...... )

  7. #37
    Ma ktoś podobny problem?
    Może komuś z Was udało się go rozwiązać...

    Po ok. 30 minutach grania zawiesza się nie tylko Mansion, ale cały system. Nie działa nawet miękki reset (ctrl+alt+del). Trza resetować twardo.

    Support odpisał błyskawicznie, ale jego sugestie, delikatnie mówiąc, niezbyt trafione.

    Jak ktoś ma jakąś ideę, będę wdzięczny za pomoc.

  8. #38
    Dołączył
    Oct 2006
    Posty
    186
    Szczerze mowiac mam podobny problem w sieci B2B, ale nie zawsze soft sie wiesza . I tez nie wiem co z tym zrobic

  9. #39
    Dołączył
    Jun 2006
    Posty
    118
    Sciagnij sobie taki program

    Spybot - Search & Destroy

    u mnie pomoglo

  10. #40
    Dołączył
    Jan 2006
    Przegląda
    Roma
    Posty
    1,962
    jak wygra sie wejsciowke do tura o 100K to mozna ja uzyc tylko w najblizszym turnieju, czy mozna sobie zostawic na jakis inny?