Strona 4 z 16 PierwszyPierwszy ... 2345614 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 31 do 40 z 157
  1. #31
    Dołączył
    Jan 2009
    Posty
    314
    No no Liga odbyla sie potwierdzam:P Choc dosc niska frekwencja moze troche smucic, tak nadzieja z jaka patrzec trzeba w przyszlosc podpowiada mi ze bedzie lepiej Pucia po tygodniach niepowodzen nareszcie zasiadl na tronie lidera:P i oby tak do ostatniego spotkania

    Swieza nowa i odmalowana tabelka ligowa

    POZDRAWIAM
    Załączone pliki Załączone pliki

  2. #32
    Dołączył
    Feb 2008
    Posty
    165
    zasiadlem i od razu muszę ostrzec że nie mam zamiaru z tego tronu schodzić :P

  3. #33
    Dołączył
    Jan 2009
    Posty
    314
    nie obiecuj nie obiecuj

  4. #34
    Dołączył
    Jan 2008
    Posty
    215
    Chcialbym powiedziec ze to co sie dzialo we wtorek wiecej sie nie powtorzy. Nie podejme teraz debilnej decyzji na poczatku, przez ktora skroce sie do mniej niz 1.000 i bede 'chipleadował' od poczatku do konca

    Ma sie rozumiec ze ribaj dziś?
    Ostatnio edytowane przez Wjesiek ; 17-12-2009 o 12:06

  5. #35
    Chyba wszystkim się udzieliła świąteczna atmosfera, bo nikt tutaj nie zagląda a to już dzisiaj kolejne spotkanie, a zawsze były jakieś posty przed:P Ja osobiście się wybieram i licze na rewanż z Pucią, chociaż obiecałem już Wojtkowi hends-up I bądz tu człowieku mądry kogo wybrać, chyba żeby nie mieć dylematu to odpadne na pierwszych blindach A i tak kto się spotka w hends-upie zależ od Wojtka komu da markera;]

  6. #36
    Dołączył
    Feb 2008
    Posty
    165
    hehehe mielonek z Tobą zawsz ei wszędzie hends-up

    no teraz masker to bedzie amulet szczęscia by wejsc na finalu ;] dozobaczyska wieczorem

    PS: moze jakeis koledy pospiewamy?:>

  7. #37
    Dołączył
    Nov 2009
    Przegląda
    Trójmiasto
    Posty
    101
    ja będę na 100% i zabiorę ze sobą jeszcze ze dwóch lub trzech znajomych, pozdrawiam i do zobaczenia wieczorem

  8. #38
    to może ja też przyjadę . . . . aczkowiek mam do wyboru świąteczne odcinki różnego rodzaju telenowel na kanałach TV . . . .pomyślę jeszczę. będzie grill ??

  9. #39
    Dołączył
    Jan 2008
    Posty
    215
    Arek czemu Cie nie było? wybrałes ostatni odcinek "BrzdUli" i pierwszy odcinek "Majki" na TVNie?
    PS. - grill był!

  10. #40
    z serialami trafiles w 100%, tylko zly jestem bo "m jak miłość" przegapiłem :/. akurat skarpety cerowałem i tak fantastycznie czas mijał, iz nie zwróciłem, że mój serial przeleciał. boję się teraz, że wywala mnie z fan klubu "m ja miłość hooligans". za tydzień postaram się pojawić.