Strona 4 z 58 PierwszyPierwszy ... 234561454 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 31 do 40 z 578
  1. #31
    Dołączył
    Apr 2004
    Przegląda
    Tychy
    Posty
    501
    Cytat Zamieszczone przez Smolny1
    Najbardziej irytująca przegrana jaka mi się przydarzyła miała miejsce na letnich praktykach w te wakacje. Tego dnia dostałem akurat jakiś stary komputer i musiałem grać w 800x600, czyli pokorek zajmował cały ekran. Grałem jak zwykle na dwóch stołach, i stoły te się dokładnie pokrywały. Na jednym dostałem strita na flopie, a na drugim miałem jakieś blotki. Naciskam fold na tej planszy z blotkami i w tym samym momencie plansza przeskoczyła na tą ze stritem. I tak oto rzuciłem najsilniejszego strita.

    Nie grajcie na dwóch stołach na 800x600
    Ma to też swoje plusy
    Grałem na stolikach $1/2 na PS
    Na jednym pula była już ok $20 ale chciałem spasować
    BB zagrał za $4, nastepny podbił o $4,
    ja podbiłem o nastepne $4, chcąc podbić na drugim stoliku

    Już zacząłem się wkurwiać a tu... goście spasowali :lol:

    ps. i wszystko byłoby dobrze gdybym zaraz potem nie przegrał kolejny raz z setem vs strit dobrany na riverze, u mnie to ostatnio wogóle plaga takich partii

  2. #32
    Dołączył
    Nov 2004
    Przegląda
    Białystok
    Posty
    301
    Dostalem 107,off chcialem dac fold....i gdy mialem juz zaznaczyc check/fold bodajrze czy check.....gosc allin i akurat moja kolej byla wiec przez pomylke all-in...zamna gosc tez all-in ...no to ladnie pierwsze rozdanie i padlem.....jeden z nich 99,drugi AQ...ale tylko mi na riverze doszla 10tka))

    wprawdzie niedlugo pote odpadlem z kolorem..ale to w innym temacie
    pozdro

  3. #33
    Dołączył
    Feb 2005
    Przegląda
    ŁódĽ
    Posty
    29
    Wspomnienie z wczorajszego turnieju. Dokłądnych kart ani pozycji nie pamiętam. Wszakże wyglądało top mniej więcej tak.

    Pre flop
    Ja raise gość re -raise. ja all-in on call

    Ja mam AA
    On 99

    na flopie blotki +9 ja się ząłamuje lecą kolejen karty oczywiście asa nie ma, denerwuje się ale no cóż zdaża się. Patrze a aksa idzie do mnie, ja co jest grane.
    Silvanel wins the pot with flush ace-high.
    ))

  4. #34
    Dołączył
    Nov 2004
    Przegląda
    Białystok
    Posty
    301
    Witam,najslodsze rozdanie jakie mialem do tej pory.Gralem dzis caly dzien,marna wygrana we freerollu(pacific) pomnozylem 15tokrotnie wiec mysle spac trzeba zaraz...albo wejde na 1 rozdanie na limit 1/2...
    Wszedlem,pierwsze rozdanie AA na reke... wiec raise...2 gosci zamna wchodzi ,bb i sb tez.

    flop: 76J
    ....ja raise...goscie wchodza i bb raise...,wiec ja re-raise,wchodzi BB i jeszcze 1.
    TURN :5..i tu sie zaczelo kazdy z nas 3 zaczał raisować,pewnie ma ktos strita...
    River:A
    znow raise i re-raise...
    pokazujemy:
    ja:AAA
    BB-555
    tego drugiego kart nie pokazalo
    troche mi przyfarcilo
    wygrana okolo 46$

    Jakos tak to bylo

    pozdro

  5. #35
    Dołączył
    Nov 2004
    Przegląda
    Białystok
    Posty
    301
    Dzisiaj znow miale fajne rozdanie,turniej expa.
    ja: AQs

    Flop QT9 ... gosc przedemna all-in...ja tez..zostajemy we 2óch

    on JK..no to ladnie..juz pomnie

    turn:9
    river9

    pozdro

  6. #36
    Dołączył
    May 2003
    Posty
    522
    Z tego co widze to gosc mial strita a ty pare - wiec jakim cudem wygrales ?!

  7. #37
    Dołączył
    May 2003
    Posty
    522
    Przperaszam - jestem zmeczony i nie zauwazylem że miales fulla Moj blad..

  8. #38
    Dołączył
    May 2003
    Posty
    522
    nie widze powodu zeby sie podniecac, i tak nic od ciebie juz nie zalezy jak wcisnesz all ina przed flopem

  9. #39
    Dołączył
    May 2003
    Przegląda
    Warszawa
    Posty
    2,830
    To tak jak w ruletce, nic juz od ciebie nie zalezy po obstawieniu, a jednak cisnienie jest

  10. #40
    Dołączył
    Apr 2004
    Przegląda
    katowice
    Posty
    4,233
    w sumie kazde rozdanie z moim udzialem z sobotniego turnieju nadaje sie do tego dzialu
    przypomne k4 vs aa flop 642 turn x river k
    a2 vs at river 2 i love ps