Strona 4 z 25 PierwszyPierwszy ... 2345614 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 31 do 40 z 242
  1. #31
    Dołączył
    Apr 2006
    Przegląda
    Warszawa
    Posty
    965
    Cytat Zamieszczone przez anoxic Zobacz posta
    A co do pokera i nic się nie zmieniło - LOL. Powiedz to chłopakom w Warszawie czy Krakowie którzy mieli codziennie soczyste cashówki z turystami w kasynie a teraz mają gówo.
    Smutna prawda...

  2. #32
    Cytat Zamieszczone przez arthur79 Zobacz posta
    Do tego ta naiwność w kwestii pokera. Naprawdę myślisz że jakakolwiek inna partia na miejscu platformy po aferze hazardowej zachowała by sie inaczej??
    By oddać prawdę, jedyną partią, która chciała zalegalizować hazard on-line był socjalistyczny PiS i to już w roku 2006!:
    http://it.wnp.pl/zaklady-w-interneci...809_1_0_0.html

    Niestety czwarta władza w Polsce (IMO - pierwsza) zorganizowała standardową nagonkę na Pisiory i dupa:
    http://wiadomosci.wp.pl/kat,1342,tit...wiadomosc.html

    Cytat Zamieszczone przez arthur79 Zobacz posta
    Ty jestes kurwa opętany.Co wątek to tylko afery, korupcja i haki na każdego. Typowa pis-iorowska retoryka.
    To jest piękne.
    Winny afer, kłamstw, złodziejstwa, obłudy, agenturalności, zdrad, kolesiostwa, nieudacznictwa itd. itp. nie jest ten kto ich się dopuszcza lecz ten kto je ujawnia

  3. #33
    Dołączył
    Dec 2005
    Posty
    299
    Jestem w stanie zrozumieć kogoś kto głosował na PO i będzie dalej głosował na PO jeśli przez przypadek NIE JEST POKERZYSTĄ.

    Ale jeśli robi to ktoś kto przez przypadek JEST POKERZYSTĄ, to...

    Tego się nie komentuje. To się leczy.

  4. #34
    Dołączył
    Apr 2006
    Przegląda
    Warszawa
    Posty
    965
    Innymi słowy uważasz, że powinniśmy zagłosować na Jerry'ego? Nigdy tego nie zrobię.

    Co do Jerry'ego: pokażcie mi przyszłą pierwszą damę! Może być bez futerka

  5. #35
    Dołączył
    Aug 2009
    Przegląda
    Warszawa/Częstochowa
    Posty
    185
    Gdy zostanie tylko Jarek i Komorowski to oczywiście glosuję na Komorowskiego. Nigdy w życiu na skurwysyna Jarka.

  6. #36
    Dołączył
    Dec 2005
    Posty
    299
    Cytat Zamieszczone przez MMP1980 Zobacz posta
    Innymi słowy uważasz, że powinniśmy zagłosować na Jerry'ego? Nigdy tego nie zrobię.

    Co do Jerry'ego: pokażcie mi przyszłą pierwszą damę! Może być bez futerka
    Nie do końca tak uważam.

    Dotąd nie słyszałem o sankcjach za niegłosowanie jeśli nikt nam nie odpowiada .

  7. #37
    Dołączył
    Aug 2006
    Przegląda
    Kraków/Tarnobrzeg
    Posty
    341
    Otóż to, namawiam wszystkich do nie głosowania. Olejmy wszystkich Bronków (btw prezydent Bronek? wtf?), Jarków i całą resztę. Zostańmy w domach

  8. #38
    Cytat Zamieszczone przez MMP1980 Zobacz posta
    Innymi słowy uważasz, że powinniśmy zagłosować na Jerry'ego? Nigdy tego nie zrobię. Co do Jerry'ego: pokażcie mi przyszłą pierwszą damę! Może być bez futerka

    MASZ PRZYSZŁĄ PIERWSZĄ DAMĘ (żona Komoroszczaka), ZNIEWALAJĄCA!


    zdecydowanie wolę nieżonatego Jarka, jak juz sie przepychamy na takie szczeniackie argumenty

  9. #39
    Dołączył
    Apr 2006
    Przegląda
    Warszawa
    Posty
    965
    To Ty się widocznie przepychasz. Ja od kotów wolę kobiety. Ale oczywiście nie z tego powodu, jeśli stanę przed wyborem Komorowski - Kaczyński, to zagłosuję na Komorowskiego. Generalnie zagłosowałbym (prawie) na każdego kandydata, aby zmniejszyć szanse Kaczora.

  10. #40
    Dołączył
    May 2008
    Posty
    559
    Cytat Zamieszczone przez MMP1980 Zobacz posta
    Innymi słowy uważasz, że powinniśmy zagłosować na Jerry'ego? Nigdy tego nie zrobię.

    Co do Jerry'ego: pokażcie mi przyszłą pierwszą damę! Może być bez futerka
    typowa zgroza demokracji, pospolici warszawiacy glosuja na kandytata bo zatapetowana zona fajnie wypada na okladce Gali...