Strona 4 z 30 PierwszyPierwszy ... 2345614 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 31 do 40 z 294
  1. #31
    Dołączył
    Nov 2007
    Przegląda
    Wa-wa
    Posty
    155
    potwierdzam

  2. #32
    Dołączył
    Aug 2007
    Posty
    542
    zgadza sie, a bedzie juz tylko lepiej

  3. #33
    Dołączył
    Nov 2007
    Przegląda
    Wa-wa
    Posty
    155
    Zalezy dla kogo . Dla mnie z pewnoscia

  4. #34
    Dołączył
    Apr 2006
    Przegląda
    Warszawa
    Posty
    965
    weryfikacja pozytywna

  5. #35
    Dołączył
    May 2006
    Przegląda
    Warszawa
    Posty
    63
    ja również potwierdzam

  6. #36
    Dołączył
    May 2006
    Przegląda
    Warszawa
    Posty
    2,357
    Cytat Zamieszczone przez sejo Zobacz posta
    Jack a może chcesz sie założyć o 1k, że nie dostaniesz się do mastersa?
    Ja się mogę założyć o dużo rzeczy, ale nie o to!! Ja ostatnio przeciez w ogóle nie gram na WLP. Jestem tam obecny ciałem i duchem, ale bardziej jako... hmmmm... pomocnik faszysty Dla mnie ostatnio istnieje tylko tajski

  7. #37
    Dołączył
    May 2006
    Przegląda
    Warszawa
    Posty
    2,357
    Cytat Zamieszczone przez Rado Zobacz posta
    Nie wierzę aby Jack zgodził się na ten zakład. Myślę, że pokerowo już dojrzał do poziomu w którym zrozumiał że w holdema nic nie ugra i przerzucił się na tajskiego, chińskiego, grę w kości i 3-5-8

    Może jeszcze parę lat temu jak większość osób na WLP to były osły patentowane, ale dzisiaj w Warszawie jest już za dużo młodych zdolnych
    Rozumiem Rado, że zżera cię zazdrość, że do mojego poziomu to ci jeszcze daleko, ale nie musisz mnie od razu obrażać... Pisząc o młodych o zdolnych na pewno nie miałes na myśli siebie, co? Bo twoją jedyna zdolnością ostatnio jest wypić morze gorzały i jeszcze nie wpaść pod stolik... A granie w inne gry tylko poprawia różne elementy skilla, a nie przeciwnie.

    Reasumując - nie musze się z kimś zakładać, żeby sobie lub innym coś udowadniać. Z wieku pokazywania sobie kto ma dłuższego już dawno wyrosłem, co i tobie polecam...

  8. #38
    Dołączył
    Jan 2007
    Posty
    763
    Cytat Zamieszczone przez Jack Daniels Zobacz posta
    Pisząc o młodych o zdolnych na pewno nie miałes na myśli siebie, co?
    Minęły czasy kiedy przychodziłem regularnie na WLP. Ale wiem, że jest tam naprawdę dużo dobrych młodych zawodników, którzy pod względem wiedzy i rozumienia pokera mają nad tobą solidną przewagę.
    Cytat Zamieszczone przez Jack Daniels Zobacz posta
    Reasumując - nie musze się z kimś zakładać, żeby sobie lub innym coś udowadniać.
    To akurat było oczywiste. Ten zakład byłby tak samo +EV dla ciebie jak to gdy scallowałeś raise i reraise preflop za 1/3 stacka z niską parką i wyjaśniałeś że jakbyś trafił to byś się potroił.
    Cytat Zamieszczone przez Jack Daniels Zobacz posta
    (...)do mojego poziomu to ci jeszcze daleko
    dziękuję za komplement Jacku!

  9. #39
    Dołączył
    May 2006
    Przegląda
    Warszawa
    Posty
    2,357
    Niestety, po raz kolejny wyłazi z ciebie Rado zwykłe szczeniactwo, bo teraz na forum jesteś kozak, a potem za każdym razem jak się widzimy na żywo starasz sie być miły, stawiasz mi drinki i włazisz w tyłek. Zauważyłem zresztą, że jestes taki fałszywy w stosunku do kilku osób. Więc się zdecyduj i nie rób obu tych rzeczy jednocześnie... Poza tym nigdy i nigdzie nie mówiłem, że jestem wielkim pokerowym guru, to takie kmiotki jak ty doszyły mi taką łatkę. Na WLP jest kilku dobrych graczy, a wielu na pewno jeszcze będzie, to pewne. Nie staram się z nimi porównywać ani ich oceniać, to stolik zawsze weryfikuje kto jest lepszy.

    Bez odbioru

  10. #40
    To ja również potwierdzam zakład.