Strona 4 z 13 PierwszyPierwszy ... 23456 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 31 do 40 z 122
  1. #31
    Dołączył
    Jun 2009
    Posty
    29
    Ekipa fishow ze Świnoujscia sie tam wybiera, w tym i ja :] Bedzie nas szesciu

  2. #32
    Dołączył
    Dec 2006
    Przegląda
    HeLL
    Posty
    432


    niezniszczalny ja zniszczony dopiero w one hand lotery w HU xD
    pozdro i zapraszam na nastepny turniej w formule freezout

    taka mala adnotacja ... turnieje startuja o 18:30!!! a nie o 19
    jezeli ktos chce sie spoznij to niech dzwoni wczesniej a nie o 19 bo czesto nie mam juz jak do gry dosadzic

    i jeszcze pytanie , co sadzicie o tym zebysmy grali w formule 9osob przy stole zamiast 10?

  3. #33
    Dołączył
    Feb 2009
    Posty
    131
    Brawo CoLo !!!!
    Widzę ,że jak jesteś na pierwszym miejscu w klasyfikacji to jest u Ciebie pełna mobilizacja i nie trzeba czekać długo na wyniki !!
    Gratulacje dla wczorajszych finalistów !!
    Pozdrawiam

  4. #34
    Dołączył
    Feb 2007
    Posty
    303
    Mi bardzo sie podoba, ze stoly sa 9-osobowe. Szczegolnie przy laczeniu stolow, jest wtedy wiecej gry = wieksza frajda.

    Czy aby na pewno Karpow odpadl po mnie, a nie przede mna?

  5. #35
    Dołączył
    Nov 2008
    Posty
    22
    Laziale... wyjaśnij to... czemu uważasz ze jest wiecej gry? Jak to rozumiesz?
    Heh

  6. #36
    Dołączył
    Feb 2007
    Posty
    303
    Mniej osob przy stole = wiecej rozdan = wiecej gry.

  7. #37
    Dołączył
    Dec 2006
    Przegląda
    HeLL
    Posty
    432
    moje zdanie jest takie samo, wiecej rozdan przy short stolach to mniej osob ktore tylko czekaja na monstery zeby cos wygrac a wiecej osob ktore potrafia improwizowac
    morsik wyniki szybsze bardziej zwiazane sa z nowa organizacja dnia

  8. #38
    Dołączył
    Jul 2005
    Posty
    558
    Mi jako zawodnikowi mega tight bardziej odpowiada 10 osobowy stolik wiec glosuje za ... 9 osobowymi stolikami :P

  9. #39
    Dołączył
    Oct 2008
    Posty
    17
    Mi jako osobie która nie umie w to grac wszystko jedno :P

  10. #40
    Dołączył
    Nov 2008
    Posty
    22
    Lazial masz trochę racji... Jednak biorąc pod uwagę fakt, że jest to różnica jednej osoby to nie będzie to aż tak dużo więcej rozdań...
    Wszyscy wiemy, że przy stołach prowadzone sa rozmowy i czasem trzeba popędzac danych grających. Gdybyśmy poprawili tempo gry - a do tego potrzeba motywacji wszystkich grających - to różnica jednej osoby przy stoliku nie będzie widoczna...
    Stoliki 9-cio osobowe mogą być najbardziej pomocne naszemu góru - gejkowi COLOWI... Jeśłi będzią np zapisane 42 osoby to będzie mógł wszystkich dopuścić do gry --> w przypadku 10 osobowych stolików dwóch osób by nie dopuścił
    P.S.
    Brawo SLICKU ojebałeś pewniaczka z mikrofonem w ustach