Strona 4 z 51 PierwszyPierwszy ... 2345614 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 31 do 40 z 502
  1. #31
    Dołączył
    Jan 2006
    Przegląda
    Rzeszów
    Posty
    2,180
    lol jaja jakieś - kim wogole jestes pokermaster? macie wogole licencje na pokera, czy ot tak sobie wyjechaliscie - a noz cos zarobimy i sie zwiniemy niepostrzezenie? :roll:

  2. #32
    Dołączył
    Jan 2006
    Przegląda
    Rzeszów
    Posty
    2,180
    a juz kumam, pracujecie nad spolszczeniem strony pokerdream.com
    No nie wiem czy to za legalne, to tak jakbym ja zalozyl i4poker.pl, spolszyl stronke (albo skopiowal spolszczona od i4pokera) i reklamowal to tutaj jako moj room oczywiscie bedac podlaczonym pod ich PP, nic nadzwyczajnego......

  3. Jesteśmy współtwórcami PokerDream który swoją oficjalną stronę ma w USA. Jesteśmy jego polskim oddziałem.

  4. #34
    Dołączył
    Apr 2005
    Przegląda
    Gdańsk
    Posty
    279
    Wygrałem też turniej dla forumowiczów.

    Kaska odrazu jest na koncie nawet bonus.

    Pozdrawiam i zachęcam.

  5. #35
    Dołączył
    Jan 2006
    Przegląda
    Rzeszów
    Posty
    2,180
    Bogi: wypłać, zobacz jak tam w tych sprawach :wink:

  6. #36
    Dołączył
    Apr 2005
    Przegląda
    Gdańsk
    Posty
    279
    Można wypłacić 25 a mam 23 ale jutro sprawdze dziś już za późno.

    pozdro.

  7. #37
    Dołączył
    Oct 2005
    Posty
    2,317
    Cytat Zamieszczone przez pokermaster77
    Soft naszego pokera ten został napisany w unikalny sposób zewzględu na RAKEBACK, żaden inny Pokerroom na świecie nie oferuje tego rodzaju promocji jest ona naliczana w sposób realtime. Czyli po każdym rozdaniu do konta gracza dokonywany jest zwrot prowizji wysokości 50% , i można go odrazu przelać na swoje konto. Przytym nie stawiamy żadnych dodatkowych warunków. Od pierwszego rozdania na naszym pokerze możesz już korzystać z tej promocji.
    Brzmi nieźle, tylko jakoś nie chce mi się wierzyć, że nikt od Was nie wpadł na pomysł, że zamiast inwestować w "unikalny soft", chyba taniej byłoby po prostu reklamować się, że pobieracie o 50% mniejszy rake niż inne room-y. Więc gdzie jest haczyk?

    jdx

  8. #38
    Dołączył
    May 2005
    Posty
    113
    jdx mysle ze aqrat w tym wypadku lepsze wrazenie robi rake back 50% niz mniejszy pobierany rake. Pozatym 50% mniejszy rake nie rowna sie 50% rake back jest w sumie duza roznica

  9. #39
    Dołączył
    Sep 2005
    Posty
    386
    ja mam pytanie, ile czasu jest na wyrobienie bonusa 100% depozytu do 300$ ?

  10. #40
    Nie wiadomo kto, nie wiadomo gdzie, nie wiadomo skąd.

    Wpłacać kaskę, wpłacać...
    Konto w Szwajcari pewnie już stoi pod parą, ciekawe czy bilety na Kajmany tez już macie ?

    PS.
    Poker DREAM - lepiej tego nie mogliście nazwać...