Strona 39 z 55 PierwszyPierwszy ... 29373839404149 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 381 do 390 z 549
  1. #381
    Dołączył
    Nov 2007
    Posty
    641
    Mateusz jest kilka propozycji odnośnie lokali czy mógłbyś się wypowiedzieć tutaj na forum odnośnie prowadzenia przez Ciebie ligi jeśli uważasz,że samemu jest Ci ciężko ewentualnie masz inne odczucia deklaruję się udzielić Ci wszelkiej pomocy ze swojej strony czyt. mogę czynnie ją z Tobą prowadzić OK tylko się określ proszę.
    DOBRANOC

  2. #382
    Dołączył
    Jun 2006
    Przegląda
    Szczecin
    Posty
    405
    z mieszkaniem mega dobry pomysl Marek;] przeciez nawet 2 pokojowe to sa jakies grosze devs wez sie podowiaduj...co sie przejmujesz sasiadami?? jaki to jest problem...??;> przeciez ta chata bedzie wynajeta nie na strzezonym osiedlu tylko gdzies w melinarni izi game,zalatwiajcie;] ale 2 pokoje to jest minimum;]

  3. #383
    Dołączył
    Nov 2007
    Posty
    641
    .........synu a kto Ci się miałby tym zająć widzisz,że sam rozruch ligi stał sie nie możliwy a co dopiero załatwienie chałupy gdzie trzeba dysponować gotowizną nie wiem mnie juz opuszki bolą od klawiatury na priva ludzie piszą ale nic z tego nie wynika CoLO odezwij się na forum w jakim jestesmy punkcie /choć to gołym okiem widac/

  4. #384
    Dołączył
    Nov 2007
    Posty
    641
    ...nie nie Devsiu to nie tak miało być.Najpierw należałoby zorientować się ilu byłoby chętnych na taką "garsonierę" lol no i ustalić,że taka przyjemność kosztuje 100pln miesięcznie taki pan lub pani bo się zaraz Dominika odezwie,że nie tylko są panowie i będzie miała rację będą mieli przywilej posiadania kluczy do takiego przybytku.Natomiast granie keszy no nie bądzmy dziecmi co dzisiaj jest za 5 pln dwie dyszki na wejściu i graj chłopie do białego rana.Kwestia ilu by się uzbierało chętnych na tą stówkę ano trzeba zrobic sondę i tu się teraz okaże ilu mamy gości w szczecinie z tak zwanymi jajami i stówką w portfelu LOL.

    1.Irek


    .......Mateusz odezwij się w końcu na forum co myślisz na temat naszej ukochanej ligi w wynajętym mieszkaniu dalej byśmy musieli obawiać celnej?
    Ostatnio edytowane przez junntan ; 22-10-2010 o 07:57

  5. #385
    Dołączył
    Nov 2007
    Posty
    641
    Następny przywilej jak się nas uzbiera 17 muszkieterów nie płacimy dwóch dyszek na wejściu zapisywać się jeszcze tylko 16

    1.Irek
    drugi bedzie Tomaszek tylko teraz spi po nocnych sesjach dawac PANY dawac bo juz tylko pietnascie miejsc ja jeszcze kilku sponsorów załatwie
    Ostatnio edytowane przez junntan ; 22-10-2010 o 10:57

  6. #386
    Dołączył
    Nov 2007
    Posty
    641
    Devsiu a jak będziemy załatwiać chałupę to najlepiej w centrum,żeby każdy miał blisko prawda?

  7. #387
    Dołączył
    Apr 2010
    Posty
    14
    Witam,
    O jak milo Irku, ze o mnie pamietasz . Co do waszych wywodow sie troche wypowiem...ja jestem za oczywiscie - bez roznicy mi czy mialabym placic ze 100 na miesiac czy jakies 10 zika na wejscie, i tak i tak byloby ok. Mam nadzieje, ze w koncu ktos sie za to wezmie i uslyszymy jakies konkrety. Mysle, ze spokojnie znajdzie sie te 15-20 osob chetnych do zrzutki na taki szczytny cel . Sama bym poszukala jakiegos takiego lokalu, ale niestety teraz tak mniej wiecej do polowy listopada jestem dosc bardzo zajeta i nie dysponuje takim dodatkowym wolnym czasem, ale jak nie zalatwicie nic do tego czasu to wezme sprawy w swoje rece :P


    Do zobaczenia tym, z ktorymi dzis sie widzimy
    Pozdrawiam wszystkich !

  8. #388
    Dołączył
    Jun 2006
    Przegląda
    Szczecin
    Posty
    405
    1 Irek
    2 Gruda

    od tak sie wam dorzuce bo pewnie czesto grac nie bede;]ale dzis jestem w vinci chyba

  9. #389
    Dołączył
    Nov 2007
    Posty
    641
    ....o jak miło widzicie panowie bierzcie przykład z Dominiki i myslę,że to się w końcu uda.

    Wpisywać się chłopy na listę nie wstydzić się bo jak Dominika wezmie sprawy w swoje ręce to bedzie obciach dla nas.


    ..to chyba bądz to będzie wesoło bo ja przywiozę wujka Mirka,wujka Krzyśka i jego zięcia Radka a Radek to kumpel Rudego a Rudy wezmie Martę.
    Ostatnio edytowane przez junntan ; 22-10-2010 o 15:42

  10. #390
    Dołączył
    Jun 2006
    Przegląda
    Szczecin
    Posty
    405
    Ty Tatus...wpadlo mi do glowy dopiero jak poszedles...gdzie sa wujki...??;>