Strona 39 z 88 PierwszyPierwszy ... 29373839404149 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 381 do 390 z 872
  1. #381
    Dołączył
    Jul 2008
    Przegląda
    Poznań
    Posty
    152
    Jak wyglada sprawa z miejscami platnymi? jest gdzies tabela?

  2. #382
    Dołączył
    Nov 2007
    Przegląda
    Wa-wa
    Posty
    155
    pytanie z dupy:
    mam chyba konto na unibecie i nidy nic nie wplacalem. Powiedzmy ze wkupuje sie do usopa i wygrywam cos. MOge to pozniej wyplacic bez problemu ? czy musze to jakos przerabiac?

  3. #383
    Dołączył
    Sep 2005
    Przegląda
    Skype: alchemik-poker
    Posty
    2,517
    jeśli dobrze pamiętam to wkupić się można tylko przez soft (w Wawie miał być wyjątek tylko) więc żeby to zrobić i tak będziesz musiał wpłacić

  4. #384
    Dołączył
    Nov 2007
    Przegląda
    Wa-wa
    Posty
    155
    no chyba tak nieco shitowo
    a 2 pytanie czy moge wybrac sesje ? piatkowa lub sobotnia ? czy to tak bardziej losowo?

  5. #385
    Dołączył
    Jan 2006
    Przegląda
    Pruszków
    Posty
    778
    Cytat Zamieszczone przez pomsa Zobacz posta
    Powiedzmy ze wkupuje sie do usopa i wygrywam cos. MOge to pozniej wyplacic bez problemu ? czy musze to jakos przerabiac?
    Tak, można wypłacić bez obracania.

    Pepone

  6. #386
    Dołączył
    Sep 2005
    Przegląda
    Skype: alchemik-poker
    Posty
    2,517
    w Wawie jak zapisało się wystarczająco wcześnie i napisało maila do suportu zapisywali na dzień jaki chciałeś... więc teraz pewnie tak samo można zrobić

    ze względu na dużo przyjezdnych na 2-3 dni przed turniejem nie bylo już miejsc na sobote tylko wszystko na piątek...

  7. #387
    Dołączył
    Nov 2007
    Przegląda
    Wa-wa
    Posty
    155
    ok wszystko jasne dzieki.

  8. #388
    Witam

    Moze troche spozniony, ale gratuluje organizatorom USOPu w Warszawie, znakomita atmosfera i ludzie. Tylko jedno pytanie, czemu mi bar zamkneli po 3?
    mam nadzieje, ze wynik uzyskany przeze mnie w Wawie, zostanie poprawiony w Poznaniu. No i chcialbym chociaz raz zagrac bez Pepone przy stoliku(dzieki jeszcze raz za kebaba )

  9. #389
    Dołączył
    Jun 2008
    Przegląda
    ,....
    Posty
    218
    snopek przesadziłes powiedz poprostu ze chciałes sie pochwalic ze jedziesz do PO

  10. #390
    Dołączył
    Feb 2007
    Posty
    110
    Ponawiam pytanie po raz 3 ...

    beda dealerzy w Poznaniu ? Czy beda sie odbywaly jakies cash game' sy podczas turnieju ?