Strona 38 z 40 PierwszyPierwszy ... 283637383940 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 371 do 380 z 397
  1. #371
    Dołączył
    Jan 2006
    Przegląda
    Guerillas Street
    Posty
    242
    Mam pytanie: czy w lipcu i4poker też będzie prowadziło ligę VIP?

  2. #372
    Witam,
    Cytat Zamieszczone przez miecho
    Mam pytanie: czy w lipcu i4poker też będzie prowadziło ligę VIP?
    Oczywiscie, ze bedzie w lipcu Liga VIP. Szczegoly przedstawie juz niebawem.
    Beda tez nowe promocje dla wszystkich graczy.

    Niestety, nie bedziemy w lipcu przyznawac 5 euro za rejestracje. Tak wiec, jesli Twoi znajomi nie zdecydowali sie zalozyc u nas konta, to maja jeszcze szanse przez 2 dni. Serdecznie namawiam.

    pozdrawiam
    Piotr
    i4poker.com

  3. #373
    Dołączył
    Apr 2006
    Przegląda
    Dąbrowa Górnicza
    Posty
    161
    Czesc Piotrek chciałem przypomniec tylko ze zzostawiłem Ci wiadomość na priv jak bedziesz miał troche wolnego czasu to odpisz Pozdrawiam.

  4. #374
    Dołączył
    Apr 2006
    Przegląda
    Dąbrowa Górnicza
    Posty
    161
    a własnie kiedy beda znane nowe promocje odnosnie pierwszej wpłaty??
    Bo juz najwyzsza pora zeby ja zrobić!!

  5. #375
    Dołączył
    Mar 2005
    Przegląda
    3miasto
    Posty
    174
    a co z promocja za druga wplate?

  6. #376
    Dołączył
    Feb 2005
    Przegląda
    Gliwice
    Posty
    2
    no nadzieja matką głupich a jednak " los" sie zlitował i obdarzył mnie nagordą dnia to dobrze bo wczoraj all przegralem :PPPP

    pytanko czy można odrazu wyplacić czy trzeba troche pograc ? wole 2ga opcje ale tak pytam dzieki za info , pozdrawiam
    juppi

  7. #377
    Dołączył
    Feb 2006
    Przegląda
    Warszafka
    Posty
    366
    a jednak :lol: gratuluje nagrody
    możesz wypłacić jak masz ochote
    w sumie to nawet szybko i4 przelewa chajs na konto, dla mnie najlepszy poker room do wypłat.

  8. #378
    Witam,
    Lipiec za pasem – przegląd promocji w i4poker.com.

    Podtrzymujemy dobrą tradycję i kontynuujemy w lipcu Ligę VIP. Nie zmieniamy puli nagród pieniężnych, ale zmieniamy nagrody rzeczowe. 5000 euro do podziału dla najlepszych 50 pokerzystów w klasyfikacji końcowej, laptop (nasz znak firmowy) oraz sprzęt komputerowy – monitory i pamięci flash.

    Najlepsi gracze z czerwca zagrają w II Wielkim Finale Mistrzów, który odbędzie się 10 lipca (specjalnie dla Was dzień po mistrzostwach świata w piłce nożnej), a już zapowiadamy III Wielki Finał. Lipcowa „pięćdziesiątka” zagra w sierpniu o 2000 euro.

    Oprócz jednorazowej "piątki za rejestrację” (postanowiliśmy ją utrzymać jeszcze przez miesiąc) dodajemy "czwórkę za 200", czyli Premię za punkty VIP. To najlepsza oferta w sieci B2B, jeśli chodzi o płacenie za zdobyte punkty VIP.

    Przykład
    200 VIP – €4
    400 VIP – €8
    600 VIP – €12
    1000 VIP – €20
    5000 VIP – €100
    20 000 VIP – €400


    To nie wszystko. W odróżnieniu od innych serwisów pokerowych nie każemy czekać na pieniądze cały miesiąc. Premie za VIP wypłacamy codziennie i nie mają one górnego limitu. Możesz zdobyć tyle punktów ile chcesz – my płacimy Ci za każde pełne 200 VIP zdobyte w lipcu. Co więcej, ta promocja łączy się z wszystkim innymi. Po prostu "płacimy" za punkty VIP wielokrotnie (bonusy, Liga VIP, Premia za VIP). Dodatkowo nie zdejmujemy Ci ich z konta – możesz je nadal wykorzystywać, np. jako opłaty turniejowe.

    Nie zmieniamy też podejścia, jeśli chodzi o Bezpłatne Turnieje Freeroll. Żadnych wymagań, żadnych opłat za wstęp i żadnych „obrotów”, żeby wypłacić wygraną gotówkę. Trenujesz, wygrywasz, powiększasz bankroll na stolikach. Mamy do wydania we freerollach 11 000 euro. Oprócz tego darmowe turnieje sieciowe w mniej popularne gry (Americana, Telesina, Soko i inne).
    Co środę (i to być może też stanie się tradycją) Polski Freeroll z pulą nagród 200 euro. Hasło to – oczywiście – nazwa naszej stolicy – Warszawa.

    W Weekendowej Gonitwie VIP możecie wygrać 300 euro. Do tej wyjątkowej klasyfikacji liczą się wyłącznie punkty VIP zdobyte od godziny 00:00 CET w sobotę 1 lipca do godz. 23:59 CET w niedzielę 2 lipca. Poprzednią gonitwę wygrał NastiC mimo, iż wielu z Was obstawiało lidera klasyfikacji czerwcowej Ligi VIP – homeboya26.
    Zachęcam do gry. Dobry start w Lipcowej Lidze VIP – poprzez zwycięstwo w gonitwie – może pozytywnie „nakręcić” do walki w całej lipcowej klasyfikacji.

    Reszta promocji bez zmian. Bonusy powitalne wspieramy innymi promocjami (patrz wyżej). Do tego trzeba doliczyć Bezpłatny Pakiet Startowy za pierwszy depozyt.

    I żeby Was nie zanudzić zbyt długim tekstem (choć 2rock pisał dłuższe :wink: ) – reszta promocji już niedługo.
    pozdrawiam
    Piotr
    i4poker.com

  9. #379
    Dołączył
    Feb 2006
    Przegląda
    Warszafka
    Posty
    366
    i to są dopiero fajne promocje, oby tak dalej i4poker

  10. #380
    Dołączył
    Feb 2006
    Posty
    413
    Jak zasiadlem tutaj to nie odchodze WIELKI PLUS za Premię za punkty VIP.

    Małe a cieszy ; )