Strona 37 z 38 PierwszyPierwszy ... 2735363738 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 361 do 370 z 375
  1. #361
    Dołączył
    Apr 2007
    Posty
    113
    Tak tylko pytam dlaczego w Mastersie do podzialu jest tylko 2500 zl jak z wpisowego sie uzbieralo 3600zl ??

  2. #362
    Dołączył
    Feb 2007
    Przegląda
    Krakow
    Posty
    867
    tysiąc jest dla zwycięzcy ligi, a 100 może na puchar?

  3. #363
    Dołączył
    Aug 2006
    Przegląda
    Kraków
    Posty
    199
    Tak tak.
    1k jest za wygranie ligi (3-miesięczny cykl). W sezonie wiosna jest to Marian.
    Natomiast reszta bez paru groszy, które są przeznaczone na pucharki, idzie na mastersa gdzie podział jest następujący:
    1m - 3/6 puli
    2m - 2/6 puli
    3m - 1/6 puli
    parę stron wcześniej Marian podał dokładnie ile to jest.
    Ostatnio edytowane przez sapi ; 05-07-2007 o 17:20

  4. #364
    Dołączył
    Apr 2006
    Przegląda
    Kraków
    Posty
    296
    Wszystkim uczestnikom dzisiejszego Amatersa składam najserdeczniejsze życzenia niepowodzenia w odpadnieciu jako piewszy.

    Niech 45o bedzie z Wami.

  5. #365
    Dołączył
    Feb 2007
    Przegląda
    Krakow
    Posty
    867
    No ja jebe, znowu sie przyssales do tematu.
    Ale musisz zaktualizowac dane: teraz na topie jest powiedzenie: niech dziwki będą z wami
    peace

  6. #366
    Dołączył
    May 2003
    Przegląda
    Kraków
    Posty
    573
    No i już jesteśmy po mastersie. Turniej trwał ponad 5h, poniżej jego oficjalne wyniki:

    1. Sznurek
    2. Albert
    3. Sapi

    4. Cola
    5. Marian
    6. Dobosz
    7. Wanpi
    8. Ślepy

    Gratulacje dla Sznurka za drugi wygrany masters! Startując z najmniejszą liczbą żetonów mimo wszystko odrobił straty i zgarnął główną nagrodę.

    Do zakończenia sezonu "Wiosna 2007" pozostało jeszcze tylko wręczenie pucharów, które mam nadzieję odbędzie się w najbliższą środę przed turniejem ligowym. W tym miejscu dziękuję wszystkim 76 osobom, które zagrały u nas w minionym sezonie i liczę, że z wieloma z Was spotkamy się znowu.

    Specjalne podziękowania za nieoceniony wkład w naszą ligę składam dla jednego ze współtwórców "zarządu" - Kolumba, który zwolnił swoje miejsce. Nowy skład "zarządu": Albert, Cichy, Herq, Sapi, Sznurek i ja. Wszelkie informacje dot. letniego okresu proponuję umieszczać w nowym wątku na forum, który zaraz utworzę.

  7. #367
    Dołączył
    Aug 2006
    Przegląda
    Kraków
    Posty
    199
    Graty Sznurek.

  8. #368
    Dołączył
    Oct 2006
    Posty
    517
    Sapciu, dzieki, ale nie gniewasz sie na mnie, co? Tak mi sie cos zdaje ze po tych paru przegranych rozdaniach sie wkurzyles tylko nie wiem czy na mnie czy nie
    Tak czy siak dzieki za gre, dla widzow moze byla nudna, ale mi sie podobalo W nastepna srode zagram chyba jeszcze pozegnalny turniej wiec do zobaczenia!

  9. #369
    Wcale AZ takich nudow nie bylo - szczegolnie jak z Cola zaczelismy obstawiac czarne/czerwone. Kurna r-r czerwone mu spadly :P Gratki sznuro - kawal dobrej gry!

  10. #370
    Dołączył
    Dec 2006
    Posty
    240
    Cytat Zamieszczone przez Sznu Zobacz posta
    W nastepna srode zagram chyba jeszcze pozegnalny turniej wiec do zobaczenia!
    Jak to, opuszczasz lige na ten sezon czy jak? . A chcialem kiedys rewanz HU .