Strona 36 z 53 PierwszyPierwszy ... 26343536373846 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 351 do 360 z 530
  1. #351
    Dołączył
    May 2004
    Posty
    962
    Cytat Zamieszczone przez dhaetr_tech Zobacz posta
    ciekawe wątek dotyczy multitablingu. Może słowo wyjaśnienia jak się gra 24 stoły jak z tego korzystać??
    To taki ciamajdowaty jesteś, że braknie ci na to czasu ?

  2. #352
    Dołączył
    Sep 2005
    Przegląda
    Głogów
    Posty
    387
    Co robicie z QQ przy ciemnych 10/20 i 15/30 na EP przy naszym raise (ja gram x3) i gdy jakis typ za nami wrzuca allina? i przy 2 allinach?

    Cos mi swita, ze juz byla dyskusja na temat QQ we wczesnej fazie sitow, ale nie moge znalesc...

    Jopki zrzucam, ale z Paniami mam problem...

  3. #353
    Dołączył
    Jan 2006
    Przegląda
    Poznań
    Posty
    630
    To zależy kto robi tego all-ina; jeśli reg, to zrzucam, bo ma AQ+ QQ+ (jeśli jest w miarę loose reraiserem, zwykle AK+ QQ+). Jeśli unknown to skłaniam się do calla. Przy rrai i callu zrzucam praktycznie zawsze. Z kolei KK nie zrzucam nigdy :P
    Ostatnio edytowane przez wooysiah ; 06-02-2009 o 10:00

  4. #354
    Dołączył
    Sep 2005
    Przegląda
    Głogów
    Posty
    387
    a staty 15/11/1.2 nie gram zbyt tight/passive?

    ostatnio na moich stawkach przygladam sie regsom i maja nieco "wyzsze" staty i na sharkscopie tez to lepiej wyglada np. pepiv 19/13/1.6


    ech... nie wiem juz jak mam grac, od jakis 700 turniejow mam wrazenie ze przegrywam 70% coinow, a z akcji typu AK na AQ wychodze na poziomie 50%.

    Dlugie sa te okresy? Mialem nadzieje, ze krotsze niz u bab... a tu lipa

    Pozdrawiam

  5. #355
    Dołączył
    Jan 2006
    Przegląda
    Poznań
    Posty
    630
    Okresy bywają okrutne... ja sam mam teraz fatalną passę (zajrzyj np. do wątku, który parę dni temu założyłem), mimo że i w moim odczuciu i w opinii 2 regów z którymi często rozmawiam na temat gry i codziennie jestem z nimi na stołach, gram ok - mimo wszystko od 11 stycznia, kiedy z grubsza zaczął się mój downswing, po 963 turniejach mam total roi -4,43%.

    Jeśli chodzi o staty, to tak jak pisałem, w Sng są one w moim odczuciu sprawą drugorzędną. Ale agresja faktycznie coś niska - o ile pamiętam, to w sitach powinna być kosmiczna (w sensie ok. 5), bo zaczynasz grać w zasadzie w późnej fazie turnieju i ew. masz jeszcze stacka na cbet - ale bardzo dawno wyłączyłem poker office'a i skupiłem się na sharkscopie i notatkach. Jeśli pozostałe Twoje staty są zebrane z całych turków to są w miarę ok - z wczesnych faz (tak do 50/100) powinny Ci wychodzić coś w stylu 8/6 - a są regularsi, którzy grają jeszcze bardziej nitowato.

    Wrzucaj jakieś swoje rozdania, analizuj kalkulatorem problemowe sytuacje i w końcu wyniki przyjdą. Czego i sobie w tym fatalnym póki co roku życzę

    pozdro,
    wooysiah

  6. #356
    Dołączył
    Sep 2005
    Przegląda
    Głogów
    Posty
    387
    Ciemne 50/100 i 75/150. Z jakim stackiem juz nie robicie raise-ow tylko alla?


    Zawsze jak pomarudze, przychodzi dobry okres.
    Na weekend 160 sitow z roi 29%


    Pozdrawiam
    somkovsky

  7. #357
    Cytat Zamieszczone przez som Zobacz posta
    Ciemne 50/100 i 75/150. Z jakim stackiem juz nie robicie raise-ow tylko alla?


    Zawsze jak pomarudze, przychodzi dobry okres.
    Na weekend 160 sitow z roi 29%


    Pozdrawiam
    somkovsky
    Tak standardowo to przy ok. 10BB sadzę już tylko alliny. Chociaż są odstępstwa od reguły. W końcowej facie sita staram się grać coraz agresywniej, zwłaszcza na bublu, gdzie atakuję shorty z bardzo szerokim zakresem (od razu stawiam ich na allinie) Z wysokimi parami raczej próbuje kogoś wciągnąć do rozdania. Chociaż przy sprzyjających okolicznościach mając więcej nawet niż 10BB z AA też wrzucę allina. Ale to zależy też od agresywności stolika. Naprawdę im więcej tego gram tym coraz lepiej czuję kiedy mogę wrzucić allina a kiedy nie. Jeżeli jest raise do mnie, zrzucam karty typu Ax, Kx i niskie pary, z którymi wrzuciłbym allina gdyby nie było raise do mnie. No chyba że już jestem w podbramkowej sytuacji typu 5-6BB.

  8. #358
    Dołączył
    Sep 2005
    Przegląda
    Głogów
    Posty
    387
    Na tej stronce (i na innych pewnie tez):

    HoldemResources.net: ICM Nash Calculator


    po wpisaniu stackow, blindow itd. wyskakuje jakis tam range np:
    27.9%, 22+ A2s+ A4o+ K9s+ KTo+ Q9s+ QTo+ J8s+ JTo T8s+ 98s
    itp

    I tu moje pytanie:
    Czy mozna gdzies znalesc tabelke gdzie pokazuje zasieg wyszystkich rak startowych? np
    50% to: 22+ Ax+... itd
    15% to:
    67% to:
    itp, itd.

    Pozdrawiam

  9. #359
    Dołączył
    Jan 2006
    Przegląda
    Poznań
    Posty
    630
    W sng wizardzie masz taką tabelkę po której sobie możesz suwać i pokazuje Ci co to za zakres. Gdzieś tam w opcjach jest też możliwość zobaczenia wykresów pushing range/calling range przy danej sytuacji i widzieć jak przebiega funkcja EV

  10. #360
    Dołączył
    Jan 2007
    Posty
    2,442
    Cytat Zamieszczone przez som Zobacz posta
    I tu moje pytanie:
    Czy mozna gdzies znalesc tabelke gdzie pokazuje zasieg wyszystkich rak startowych? np
    50% to: 22+ Ax+... itd
    15% to:
    67% to:
    itp, itd.

    Pozdrawiam
    Przede wszystkim nie zasięg tylko zakres. Nie wiem co wy się tak na ten zasięg uparliście.

    Ściągnij darmowy Pokerstove.