Strona 36 z 50 PierwszyPierwszy ... 26343536373846 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 351 do 360 z 495

Wątek: katastrofa :(

  1. #351
    Dołączył
    May 2006
    Posty
    710
    Cytat Zamieszczone przez Hitman_86 Zobacz posta
    Już nic nie napiszę w tym wątku, niesmaczne to wszystko się zrobiło.
    Zawsze kiedy wjedziecie w ślepą uliczkę robicie tak samo. A wjeżdżać musicie bo macie stare mapy na gps którymi was kierują, sami patrzcie gdzie jedziecie zamiast ślepo wierzyć temu co Wam wskazują "wzorce"


    co do linka to chodziło o politykę rolną, a nie wszystko i liczyłem na jakieś analizy, a nie takie coś, ale nieważne nie miejsce na to

  2. #352
    Weeskacz postaram się pisać do Ciebie po twojemu. Pisałem o Lechu Kaczyńskim a ty wyjeżdzasz z Jaruzelskim.

    Cytat Zamieszczone przez weeskacz Zobacz posta
    Gdyby chodziło o to Jaruzelskiego przyjąłbyś ta decyzje z pokorą i bezkrytycznie?
    Odpisałem, że to akurat mocno nie trafione porównanie.

    Cytat Zamieszczone przez FaN Zobacz posta
    Temat Jaruzelskiego to w ogóle inna bajka. Po pierwsze był komunistą a Ci chyba w ideologii nie uznawali kościoła i go zwalczali. Co on miałby więc robić w kościele?
    Na moje pytania odpowiadasz pytaniami i czekasz na odpowiedź.

    Cytat Zamieszczone przez FaN Zobacz posta
    Rozumiem że uważasz, iż Piłsudski był nie godzien i nie był bohaterem a dzieci nie powinny się o nim uczyć?
    Twoja odpowiedź :

    Cytat Zamieszczone przez weeskacz Zobacz posta
    To Ty stawiasz Piłsudskiego na równi z Kaczyńskim?
    Jarek myślał, że dopiero za 100 lat tak ludzie będą myśleć.
    W ogóle o co chodzi???


    Skoro jej nie otrzymałeś(odpowiedzi) to ogłaszasz się zwycięzcą i leczysz swoje kompleksy bo niewątpliwie takie masz. Pewnie jesteś niski i brzydki a do tego straciłeś pracę - wnioskuję po aktywności na forum. - Typowa wypowiedź dla Ciebie, ale to nie mój styl a twój. Taki przykład

    Tak wygląda rozmowa z Tobą. To jest definitywnie mój ostatni post w tym wątku.
    Ostatnio edytowane przez FaN ; 15-04-2010 o 23:56

  3. #353
    Dołączył
    May 2006
    Posty
    710
    Robisz kabaret czy jesteś debilem? Czytaj w kółko dopóki nie zrozumiesz albo poproś kogoś mądrzejszego kto Ci to wytłumaczy. Tak zawsze wygląda rozmowa z takimi typami zamiast wymieniać zdania to ja musze po 5 razy tłumaczyć nie tylko to co ja napisze ale co oni zamotają. Ręce opadają.

    do jutra!

  4. #354
    Lol

  5. #355
    Dołączył
    Aug 2009
    Przegląda
    Warszawa/Częstochowa
    Posty
    185
    Cytat Zamieszczone przez FaN Zobacz posta
    To jest definitywnie mój ostatni post w tym wątku.
    HAHA.

    Sorry, nie mogłem sie powstrzymać

  6. #356
    Dołączył
    Aug 2008
    Przegląda
    Breslau
    Posty
    1,244
    Cytat Zamieszczone przez pokerstars Zobacz posta
    60-letni Lech Kaczyński i 90-letni Ryszard Kaczorowski ponieśli tragiczną śmierć w drodze do Katynia. Zginęło dwóch "bojowników walczących o prawdę historyczną". Odeszło dwóch mężów stanu, którzy uosabiali wszystko to, co w Polsce i Polakach najlepsze.
    jestem debilem wiec musze sie wtracic. Co to za belkot? Tutaj oprocz tego, ze zgineli nic nie jest prawdziwe

  7. #357
    Dołączył
    May 2008
    Przegląda
    Tomaszow Lubelski WWA
    Posty
    104
    Cytat Zamieszczone przez colathg Zobacz posta
    a nie widzisz ze ten pogrzeb jest czysta polityka, rowniez kosciola ? Dziwisz i Jarek w dupie maja wszystko i wszystkich, byleby lezal Lech na Wawelu.
    Osmiele sie tylko zuwazyc, ze tak na prawde nie posiadamy informacji na temat tego jak byla w tym wszystkim rola Jaroslawa. Oczywiscie to mozliwe, ze maczal on w tym nawet cala reke, ale wieszanie na nim psow zanim dowiemy sie czegos konkretnego jest moim zdaniem po prostu krzywdzace. Mozna silic sie na hipotezy i sie w nich utwierdzac, tylko co to da poza antypisowskim samonakreceniem, histeria?

    Polityka? Byc moze. Proponuje tylko poczytac na temat mianifestacyjnych pogrzebow Kosciuszki i Poniatowskiego (postac rowniez dwuznaczna) w juz wtedy austriackim Krakowie. Nie ten kaliber, zgadza sie, ale cel rowniez polityczny.
    Zreszta z jednej strony masz pretensje do Kosciola, wypominasz politykierstwo i podpierasz to cytatem w ktorym stoi, ze Dziwisz zlamal prawo KANONICZNE (a wiec wewnetrzne koscielne). Gdyby zapytal i kapitula sie zgodzila to czy bylbys w mniejszym stopniu przeciwnie nastawiony?

  8. #358
    Dołączył
    May 2006
    Posty
    710
    Chciałem tylko wyjaśnić Fanowi gdzie się wczoraj pogubił. Zatem krok po kroku z wydzieleniem 2 kwestii by się bez problemu w tym odnalazł.

    na to
    Cytat Zamieszczone przez weeskacz Zobacz posta
    No i nawet zapewne nie zdajesz sobie sprawy z tego, że właśnie zostałeś dowodem na to, że plan Jarosława juz działa. O to chodzi, że za kilkadziesiąt lat nikt nie będzie pamiętał, że Lechu sobie nie zasłużył, a dzieci będą się uczyły o tym jak wielkim polakiem Lech Kaczyński był.
    odpowiedziałeś tak
    Cytat Zamieszczone przez FaN Zobacz posta
    Rozumiem że uważasz, iż Piłsudski był nie godzien i nie był bohaterem a dzieci nie powinny się o nim uczyć?
    skąd się wzięło takie wnioskowanie skoro ja słowem nie wspomniałem o Piłsudskim? Jedyne logiczne wyjaśnienie to takie, że dla Ciebie Kaczyński=Piłsudski. To też chciałem ustalić zadając to pytanie:
    Cytat Zamieszczone przez weeskacz Zobacz posta
    To Ty stawiasz Piłsudskiego na równi z Kaczyńskim?

    Dzieci powinny się uczyć o każdym ale prawdy, a nie tego jak ktoś sam siebie postrzegał.
    I dostałem taką oto odpowiedź:

    Cytat Zamieszczone przez FaN Zobacz posta
    Od wszystkich wymagasz odpowiedz na pytania a sam ich nie udzielasz. Zresztą zupełnie nie dociera do Ciebie co piszę. Mogłeś udowodnić że jesteś partnerem do rozmowy ale nie podołałeś. Pozdrawiam.
    bez komentarza

    --------------------------------------------------------------------------------------------------------
    druga kwestia

    Cytat Zamieszczone przez FaN Zobacz posta
    Zamiast z pokorą przyjąć decyzję o miejscu pochówku to ty siejesz ferment i zamęt.
    Cytat Zamieszczone przez weeskacz Zobacz posta
    Gdyby chodziło o to Jaruzelskiego przyjąłbyś ta decyzje z pokorą i bezkrytycznie?
    Cytat Zamieszczone przez FaN Zobacz posta
    Temat Jaruzelskiego to w ogóle inna bajka. Po pierwsze był komunistą a Ci chyba w ideologii nie uznawali kościoła i go zwalczali. Co on miałby więc robić w kościele?
    zamiast zrozumieć sens wykazałeś się małostkowością, ale ok dałem inną propozycję

    Cytat Zamieszczone przez weeskacz Zobacz posta
    Co do Jaruzelskiego, jeśli potrzebujesz to zastąp go sobie Tuskiem. Nie protestowałbyś przeciwko jego pochowku na Wawelu, bo ja na pewno był bym temu przeciwny.
    odpowiedzi brak...

    -----------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    Cytat Zamieszczone przez FaN Zobacz posta
    straciłeś pracę - wnioskuję po aktywności na forum
    to pokazuje jedynie jak wąski jest Twoj horyzont myślowy. dla Twojej informacji w życiu przepracowałem zaledwie 3 lata dla kogos innego. Nie jestem jakim gówniarzem anoxicem którzy żyje na koszt rodziców i z odchudzania się dla kasy.
    --------------------------------------------------------------------------------------------------------------

    Fan nawet nie rozumiałes o co cała afera wokół Wawela i jaką ma to wymowę i znaczenie.

    Jaskiniowiec, hitman i chyba jeszcze 2 osoby z 7 razy bodajże probowali dochodzić do tego jaki związek ma Jarosław z decyzją o Wawelu.

    Jeśli to nie są absurdy to co nimi jest? Proszę zobaczyć ile czasu i miejsca zostało zmarnowane na to by wyjaśniać rzeczy które są oczywiste dla każdego myślącego 12 latka. Jeśli wszystko trzeba tak tłumaczyć i powtarzać po kilka razy to jak inaczej dyskusja ma nie być na niskim poziomie? Na ogół jestem cierpliwym człowiekiem bo wymagam tego od siebie i małe dzieci też tego wymagają, a od kiedy gram w pokera to jeszcze podszlifowałem sobie tą cechę. Jednak dla ludzkiej głupoty chyba nigdy cierpliwości się nie nauczę.
    Ostatnio edytowane przez weeskacz ; 16-04-2010 o 08:16

  9. #359
    Dołączył
    Oct 2007
    Posty
    343
    Panowie no nie bądźcie naiwni.
    Może niby zięć decydował co? Przecież Jarek jest wodzem, a prawdziwy wódz zawsze decyduje o wszystkim, zresztą jak jego guru Piłsudski.
    mat200 uważasz że tacy ludzie jak Wajda, Stuhr i wielu innych wpadli w histerie? Widzisz osoby które nie mają klapek na oczach i nie słuchają kazań swojego proboszcza jak wyroczni, potrafią bez emocji ocenić pewne fakty, zresztą oczywiste dla większości.
    Pewnie duzo osób wierzących tez widzi w tym pewien mówiąc delikatnie nie-takt, ale nie mówia o tym głośno bo nie wypada.

  10. #360
    Dołączył
    Aug 2009
    Przegląda
    Warszawa/Częstochowa
    Posty
    185
    Chcecie faktów?

    Dziwisz o poch

    Dziwisz mówi - rodzina. Rodzina = Jarek. Wszystko w temacie.