Strona 36 z 89 PierwszyPierwszy ... 2634353637384686 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 351 do 360 z 890
  1. #351
    Dołączył
    Feb 2009
    Posty
    566
    JuN miales racje...z naszej rozmowy wynikly dwa pelne stoly do samego rana z czego pierwsze otworzylo sie 5-5 full ring. Mimo wszystko nie mozna sie opierac tylko na tym co jest napisane, dzisiejszy dzien pokazal, ze jak kazdy chetny przyjdzie zamiast sie zastanawiac (tak jak reszta) czy ktos jest(?) to na pewno bedzie mogl zagrac w pokera. Ostatnio cashe otwieraja sie coraz wczesniej sredenio ok 22-23 ale pierwsi gracze przychodza juz nawet o 19. nie mowiac juz o tym, ze turków jest granych coraz wiecej...w tym tygodniu w koncu rozegrany zostal turek Unibet'u gdzie dokladaja 100$, ciekaw jestem jak to bedzie w przyszly wtorek.

    Przypominam, ze dzisiaj (sobota) jest rozgrywana satelita TH 22 unlimited rebuy + dobule add-on przez 75min., do Holdem Challenge 5k. Lista graczy juz zakwalifikowanych w drugim watku lub w rozkladzie turniejow na stronie...

    Olympic Poker Club > Turnieje

  2. #352
    Dołączył
    Oct 2006
    Posty
    11
    tyfus ma racje, przez to forum i dzwonienie do kasyna wiekszosc ludzi nie przyjezdza bo nie ma nikogo do grania, a nie ma nikogo do grania bo ludzie siedza w domu i czekaja na info na forum, ze jest ktos do grania i tak sie robi bledne kolo. hehehe maslo maslane wyszlo, ale chyba da sie to zrozumiec pozdrawiam pokerzystow szczecinskich i krupierow.

  3. #353
    Dołączył
    Feb 2009
    Posty
    566
    Dzis (niedziela) cotygodniowy rebuy texas holdem, buy-in 22pln. Dzis gramy tylko o kase!

  4. #354
    Dołączył
    Jul 2005
    Posty
    558
    Cytat Zamieszczone przez manyST Zobacz posta
    Czy to dziwne , że ludziom nie chce się jechac w ciemno by "pocałowac klamkę" bo nikt akurat nie gra ???
    No niestety musze przyznac racje ja nie dysponuje samochodem na codzien i musze albo inwestowac w taryfe srednio 50zl albo nocnymi autobusami, ktore jezdza co godzine. Jak bym nie dzwonil czy ktos gra i przyjechal o 1.00 pocalowac klamke to nie byl bym zadowolony.

    Noestety roznie to bywa.

  5. #355
    Dołączył
    Feb 2009
    Posty
    566
    jedyny dzien w ktorym zdaza sie "pocalowac klamke" jest sobota, bo faktycznie czasem sie tak zdaza ze nikogo nie ma, ale pozostale dni cash gra codziennie.

    Narazie sa dwie osoby na miejscu i devs powiedzial ze dojedzie jak sie cos otworzy.

  6. #356
    Dołączył
    Jul 2005
    Posty
    558
    no ja w kazdej chwili dowiem sie tylko ze sa 3 osoby i zaraz jestem dzis juz bylem i nie chcialo mi sie czekac a czekal bym dokladnie 3 godziny a tak zagralem sobie na bwinie 7 turnieji Double or nothing za 50$ i we wszystkich sie utrzymalem

  7. #357
    Dołączył
    Feb 2009
    Posty
    566
    to juz mozesz wpadac...

  8. #358
    Dołączył
    Jul 2005
    Posty
    558
    juz sie szykuje dodadkowo za jakies 40 minut daniel bedzie

  9. #359
    Dołączył
    Feb 2009
    Posty
    566
    to razem was bedzie 6 na poczatek

    edit: zaczynaja grac 1-2 ale sa tez chetni na 5-5 jakby co;P
    Ostatnio edytowane przez tyfus ; 05-07-2009 o 22:05

  10. #360
    Dołączył
    Feb 2006
    Przegląda
    PL
    Posty
    185
    wybiera sie ktos dzisiaj na cashe?