Strona 36 z 77 PierwszyPierwszy ... 26343536373846 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 351 do 360 z 765

Wątek: kurs dolara

  1. #351
    Dołączył
    Mar 2008
    Przegląda
    Puławy/Łódź
    Posty
    454
    Dolar ftw! Kilka miesiecy temu, jak był na poziomie tych 2PLN przeczytałem gdzieś, że pod koniec br miał osiagnąć 2.38... Mam nadzieję, że się pomylili z przecinkiem i osiągnie 23.8 :P A tak serio to wystarczy mi 2.5-3.0 GO USD GO!

    Deus19 rządzisz... hahahaha!

  2. #352
    Cytat Zamieszczone przez Doyle Zobacz posta
    Według przeważającej opinii ekspertów, w
    Pamiętaj w tej dziedzinie "większość" w 99% przypadków nie ma racji

    pzdr

  3. #353
    Dołączył
    Jul 2007
    Przegląda
    Tarnow
    Posty
    431
    nie takie smieszne
    Ja sprzedalem 4k$ jak byly po 2zl

  4. #354
    Dołączył
    Mar 2006
    Przegląda
    berlin
    Posty
    962
    wszyscy dobrzy experci mowia ,ze $ dlugotrwalowo spore problemy bedzie mial...

  5. #355
    Dołączył
    Aug 2006
    Przegląda
    PL
    Posty
    863
    jezeli to byli experci to raczej mowili "moze miec" co znaczy ze bedzie albo nie bedzie, smiesza mnie te prognozy expertow
    spytajcie wrozki o kurs $ to samo uslyszycie
    sprawdzaja sie 1/2 a wy dalej ich cytujecie

  6. #356
    Dołączył
    Mar 2006
    Przegląda
    berlin
    Posty
    962
    Cytat Zamieszczone przez WojtasPolak;
    jezeli to byli experci to raczej mowili "moze miec" co znaczy ze bedzie albo nie bedzie, smiesza mnie te prognozy expertow
    spytajcie wrozki o kurs $ to samo uslyszycie
    sprawdzaja sie 1/2 a wy dalej ich cytujecie

    lol,wojtas
    expertow jest tysiace,tak jak i inwestorow.ale tylko nieliczni zarabiaja naprawde pieniadze.sprawdz dlugotrwalowe wyniki tych dobrych,a przekonasz sie sam.
    szczegolnie duzo tracy ci inwestorzy,ktorzy sa za pewni siebie i nie potrafia posluchac sie madrzejszych od siebie,wojtas




    doyle ,w takich czasach jak teraz to nawet srednio-terminowo maly inwestor nie powinien myslec>tylko krotko...

  7. #357
    Dołączył
    Aug 2006
    Przegląda
    PL
    Posty
    863
    Cytat Zamieszczone przez Doyle Zobacz posta
    W tym przypadku nie cytuję akurat pseudoeskpertów z TVN24. Dla niektórych jednak pewne powtarzające się trendy w makroekonomii oraz analiza fundamentalna i technicza pozostaną w sferze wróżb. Nie twierdzę, że wspomniana przeze mnie prognoza się sprawdzi (choć sporo na to wskazuje), nie zgadzam się jednak z porównywaniem ekonomii do czarnej magii.
    jasnej magii Doyle jasnej

    no to jak nie twierdzisz ze prognoza sie sprawdzi to co twierdzisz?? heheheheheheheh pozwol ze ci to wyjasnie
    ze moze sie sprawdzic lub/badz sie nie sprawdzi hehehehehehe jak dla mnie to jest wspaniala prognoza i mam az 50% szans na jej sprawdzenie to wiecej niz w ruletke nie wspomne juz o buku gdzie zawsze moze byc remis hehehehehhehehe

  8. #358
    Dołączył
    Aug 2006
    Przegląda
    PL
    Posty
    863
    Cytat Zamieszczone przez ucio Zobacz posta
    lol,wojtas
    expertow jest tysiace,tak jak i inwestorow.ale tylko nieliczni zarabiaja naprawde pieniadze.sprawdz dlugotrwalowe wyniki tych dobrych,a przekonasz sie sam.
    tez tak mysle

  9. #359
    Dołączył
    Aug 2006
    Przegląda
    PL
    Posty
    863
    heheheh ststystyka i prawdopodobienstwem kieruja sie wrozki i trafiaja z wrozba raz na dwa czyli jak cytowani przez ciebei experci
    ta dyskusja to juz troche jak rozmowa gracza nl2 twierdzacego ze moze zyc z pokera z jego dziadkiem mowiacym ze przegra cale zycie w jednym rozdaniu w rzeczywistosci obaj nie maja pojecia o czym mowia
    a poker kolego to juz nie magia to juz sa czary

  10. #360
    Cytat Zamieszczone przez ucio Zobacz posta
    lol,wojtas
    expertow jest tysiace,tak jak i inwestorow.ale tylko nieliczni zarabiaja naprawde pieniadze.sprawdz dlugotrwalowe wyniki tych dobrych,a przekonasz sie sam.
    szczegolnie duzo tracy ci inwestorzy,ktorzy sa za pewni siebie i nie potrafia posluchac sie madrzejszych od siebie,wojtas




    doyle ,w takich czasach jak teraz to nawet srednio-terminowo maly inwestor nie powinien myslec>tylko krotko...
    tylko ze widzisz dlugofalowe to takie powyzej 20 lat a powiedz mi od kiedy u nas jest kapitalizm? powiedzmy ze nawet 18lat. Ludzie ktorzy zaczeli studiowac w roku 1990(wczesniej byla komuna i uczyli o gospodarce zsrr itp) w kierunku finansowym/inwestycyjnym skonczyli szkoly w 1995 roku czyli zakladajac ze od razu zaczeli prace w swoim zawodzie to pracuja 13 lat w tym temacie... Wiec tak naprawde nie ma w Polsce specjalistow od inwestycji dlugoterminowych (a moim zdaniem tylko te maja duze prawdopodobiensto powodzenia bo nie obchodza nas bessy ani hossy jako cykle 2-5 lat bo myslimy o zysku za 20-30lat. Tak naprawde dalej jestesmy republika bananowa i dolar moze jeszcze sporo poleciec w dol albo piac sie w gore... Mysle ze warto obserwowac ceny ropy oraz posununiecia fed'u bo maja one duzy wplyw na dolara w tym momencie.


    oczywiscie to moja subiektywna opinia i czesc osob moze sie nie zgadzac ze mna...