Strona 35 z 139 PierwszyPierwszy ... 2533343536374585135 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 341 do 350 z 1387
  1. #341
    Dołączył
    Jun 2006
    Przegląda
    Szczecin
    Posty
    405
    ja gram 9 stolow i tak samo sie wiesza i kasa znika jakbys gral jeden...ilosc stolow jest bez znaczenia...pozatym ostatni tydzien pod tym wzgledem znacznie lepszy...nie wywalilo mnie ani razu...(18k rak)

  2. #342
    Dołączył
    Jun 2007
    Posty
    496
    18k rak w tydzien na ongame

    gg

  3. #343
    Dołączył
    Apr 2007
    Posty
    3,072
    Cytat Zamieszczone przez PaSiEk Zobacz posta
    Teraz minusy: wyrabiac bonus mozna na 6 stołach, co i tak nie gwarantuje stabilności (grałem 4 stoły tak samo kasa znikała/soft sie wieszał - typowe problemy). Bonusy od depozytu sa wszedzie, sklepy tez, refy tez.
    Dla mnie to masochizm - ale to chyba raczej coś w stylu "gram już tu tyle, nie chce mi się nigdzie przenosić" - gl panowie, ja tam nervosolu pić nie zamierzam
    No i właśnie o to chodzi. Nawet jeśli ten bonus, sklep i co tam jeszcze są trochę lepsze niż gdzie indziej, to czy warto się szarpac, kląc i codziennie wpisywac tu do tego wątku? Ja tam wolę trochę gorszy bonus i sklep i wyzywanie wyłącznie na bad beaty, bez dodatkowych atrakcji.

  4. #344
    Dołączył
    Nov 2008
    Przegląda
    Malta
    Posty
    814
    Jeden wybiera samochód marki KIA a inny Merca, w pełni świadom co za to dostanie. Chyba nikt w ongame się nie spodziewał, że P5 będzie miało taki ciężki start. Wiele zostało już powiedziane/napisane na temat tego jakiej klasy informatycy tam pracują i gdzie mogą sobie nowy soft wsadzić. Prawda jest jednak taka, że każda zmiana jest bolesna a przykład WL pokazuje jak wiele narzekających osób szybko uznało, że nie był to taki głupi pomysł, by jej nie wprowadzać. Oczywiście nadal jest wielu zwolenników WL, ale wywody na ten temat jakby przycichły.

    Niemniej problemu znikającej kasy nie można akceptować bo nawet samochód średniej klasy musi trzymać normy bezpieczeństwa. Ja wciąż wierzę w pozytywny rozwój wydarzeń. Pozwala mi tak sądzić właśnie ostatni tydzień. Niepokoją mnie natomiast odpowiedzi supportów konkurencyjnych roomóch. Albo ja czegoś nie wiem albo oni muszą się douczyć.

  5. #345
    Dołączył
    Apr 2009
    Posty
    274
    Cytat Zamieszczone przez Heypoker Polska Zobacz posta
    Niepokoją mnie natomiast odpowiedzi supportów konkurencyjnych roomóch. Albo ja czegoś nie wiem albo oni muszą się douczyć.
    A jakie to odpowiedzi ?

  6. #346
    Dołączył
    Nov 2008
    Przegląda
    Malta
    Posty
    814
    Cytat Zamieszczone przez wooysiah Zobacz posta

    Odpowiedź supportu:

    "I am sorry to hear about the issues that you have experienced lately and the inconvenience that this has caused you!
    Regarding your main problem with freezing tables, our new P5 software currently only supports up to 6 tables at the same time. Any additional table that you open would be at your own risk and the network can not take responsibility for the stability of your tables. Unfortunately you are experiencing the problems that you have described in your email because you have 9 tables open at the same time.
    In order to avoid tables from freezing I would advise you to play at 6 tables only."

    pozdro,
    wooysiah

    Takie. Nawet jeśli jest jakiś problem techniczny to jak można odpowiadać, że otwierasz więcej stołów na swoją odpowiedzialność?

  7. #347
    Jeżeli gwarantujecie że soft nie będzie się zwieszał przy 6 stołach... to jesteście mi już krewni dobrych kilkaset dolców, gdzie mogę się po nie zgłosić?

  8. #348
    Dołączył
    Nov 2008
    Przegląda
    Malta
    Posty
    814
    Wooysiah nie gra na heypoker.

  9. #349
    Dołączył
    Nov 2008
    Przegląda
    Malta
    Posty
    814
    3.09 będzie mały update. Nie mam jeszcze wszystkich szczegółów ale będą wprowadzone nowe stoły SH.

    O kolejnych zmianach będę informował na bieżąco.

    Pozdrawiam

    Marcin

  10. #350
    Dołączył
    Jan 2006
    Przegląda
    Rzeszów
    Posty
    2,180
    Cytat Zamieszczone przez Heypoker Polska Zobacz posta
    3.09 będzie mały update. Nie mam jeszcze wszystkich szczegółów ale będą wprowadzone nowe stoły SH.
    Czy mozesz powiedziec im wprost zeby nie zajmowali sie takimi bzdurami jak nowe stoly, tylko naprawili "this table has been closed" ?