Strona 35 z 88 PierwszyPierwszy ... 2533343536374585 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 341 do 350 z 872
  1. #341
    Dołączył
    Jun 2008
    Przegląda
    ,....
    Posty
    218
    ten półgłówek to ja ;p to ja miałem AA i poleciałem jako 1wszy :P

    a Joska odrazu poznalem na żywo :P wygląda jak kiedyś, nic sie nie zmienił

  2. #342
    Dołączył
    Jan 2007
    Posty
    355
    Cytat Zamieszczone przez lucart Zobacz posta
    ten półgłówek to ja ;p to ja miałem AA i poleciałem jako 1wszy :P

    a Joska odrazu poznalem na żywo :P wygląda jak kiedyś, nic sie nie zmienił
    Skoro nie umiesz zrzucić asów po reraisach to tak bywa

  3. #343
    Dołączył
    Sep 2008
    Przegląda
    Chrzanów/Kraków
    Posty
    9
    Josek, jak chcesz więcej swoich zdjęć to mogę Ci do Tradycji podrzucić .

  4. #344
    bede bardzo wdzieczny wlasnie stamtad wrocilem

  5. #345
    Dołączył
    Jun 2008
    Przegląda
    ,....
    Posty
    218
    Cytat Zamieszczone przez Beethoven Zobacz posta
    Josek, jak chcesz więcej swoich zdjęć to mogę Ci do Tradycji podrzucić .
    a jestes w stanie wysłac cos na maila?

  6. #346
    Dołączył
    Jun 2008
    Przegląda
    ,....
    Posty
    218
    Cytat Zamieszczone przez BOLO33 Zobacz posta
    Skoro nie umiesz zrzucić asów po reraisach to tak bywa
    to byl rais na mojego beta a ja re-raisowałem

  7. #347
    Dołączył
    May 2007
    Przegląda
    Kraków
    Posty
    198
    Po przeanalizowaniu struktury Stepów, szczególnie Stepu 4 wpadł mi do głowy pewien pomysł, który chciałbym tu poddać pod dyskusję.
    A mianowicie chodzi o strukturę wypłat i miejsc premiowanych w Stepie 4: za 3 pierwsze miejsca są 3 wejściówki po 250 E ( NIE pakiety) za 4 - Step 3, 5 - Step 2, 6 - bubble.
    Z związku z powyższym gra się od początku na bubblu, biorąc jeszcze pod uwagę, że 3/6 osób wygrywa wejściówkę, wczorajszy step był "turbo nit" . Ale nie to jest meritum: chodzi mi o to, czy struktura wypłat, którą proponuję poniżej, nie byłaby lepsza ( szczególnie dla osób, które muszą przejechać kawałek drogi na turniej, a koszty związane z takim wyjazdem oscylują zazwyczaj wokół połowy wpisowego ) gdybyśmy włączyli jako nagrody pakiety a nie "tylko" wejściówki?

    Step 4 o USOP pakiet:

    1-2 miejsce USOP pakiet ( 250E + 100E kieszonkowego na konto pokerowe gracza)
    3-4 miejsce Step 3
    5 miejsce Step 2
    6 miejsce Step 1


    Moim zdaniem taka forma budziła by też większą chęć gry, gdzie na stoliku 6 osobowym były by "tylko" 2 pakiety i murowanie się średnio zdawało by rezultatu w perspektywie wygrania pakietu.

    Pozdrawiam i zapraszam do dyskusji...

    Seq

  8. #348
    Dołączył
    Apr 2008
    Przegląda
    Kielce/Lublin
    Posty
    662
    Cytat Zamieszczone przez Seq Zobacz posta
    Po przeanalizowaniu struktury Stepów, szczególnie Stepu 4 wpadł mi do głowy pewien pomysł, który chciałbym tu poddać pod dyskusję.
    A mianowicie chodzi o strukturę wypłat i miejsc premiowanych w Stepie 4: za 3 pierwsze miejsca są 3 wejściówki po 250 E ( NIE pakiety) za 4 - Step 3, 5 - Step 2, 6 - bubble.
    Z związku z powyższym gra się od początku na bubblu, biorąc jeszcze pod uwagę, że 3/6 osób wygrywa wejściówkę, wczorajszy step był "turbo nit" . Ale nie to jest meritum: chodzi mi o to, czy struktura wypłat, którą proponuję poniżej, nie byłaby lepsza ( szczególnie dla osób, które muszą przejechać kawałek drogi na turniej, a koszty związane z takim wyjazdem oscylują zazwyczaj wokół połowy wpisowego ) gdybyśmy włączyli jako nagrody pakiety a nie "tylko" wejściówki?

    Step 4 o USOP pakiet:

    1-2 miejsce USOP pakiet ( 250E + 100E kieszonkowego na konto pokerowe gracza)
    3-4 miejsce Step 3
    5 miejsce Step 2
    6 miejsce Step 1


    Moim zdaniem taka forma budziła by też większą chęć gry, gdzie na stoliku 6 osobowym były by "tylko" 2 pakiety i murowanie się średnio zdawało by rezultatu w perspektywie wygrania pakietu.

    Pozdrawiam i zapraszam do dyskusji...

    Seq

    Tez mialem napisac, ze mozna by zamiast trzech tylko dwie wejsciowki dac plus po 100 E na pokrycie kosztow podrozy. Seq fajnie to zaproponowal

  9. #349
    Dołączył
    Feb 2008
    Posty
    176
    na pewno pakiet byłby fajniejszy....

    Może namówimy wujca, ponieważ był trzeci, żeby dołożył nam po 100 euro kieszonkowego

    Pozdro

  10. #350
    Dołączył
    Jan 2007
    Posty
    355
    Cytat Zamieszczone przez lucart Zobacz posta
    to byl rais na mojego beta a ja re-raisowałem
    zgadza się,ale ja po Twoim re-raisie postawiłem Ciebie na all inie,juz wiedząc na 99% że masz asy lub króle