Strona 35 z 49 PierwszyPierwszy ... 25333435363745 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 341 do 350 z 481

Wątek: Rpa 2010

  1. #341
    Dołączył
    Aug 2006
    Przegląda
    Kraków/Tarnobrzeg
    Posty
    341
    Cytat Zamieszczone przez szadinho Zobacz posta
    25.06.2010!!!!!
    PORTUGALIAvsBRAZYLIA!!!!!!!!
    MADERAvsCOPACABANA!!!!!!!
    22 technicznych BOGÓW na boisku pilkarskim!!!!!!
    Zadnych siepaczy,2metrowych drwali,zadnego zlego przyjecia,sami ARTYSCI i czyste PIEKNO futbolu!!!!!
    po tym meczu swiat sie moze skonczyc bo niczego piekniejszego nie doswiadczymyno chyba ze ME2012 i zloto dla Polski...

    Jest tylko 1 malutenki waruneczek-Drogba i koledzy muszą sprawic zeby ten mecz byl o cos wiecej niz 1 miejsce w grupie bo graja na koncu...
    No rzeczywiście, spektakl godzien hitów naszej rodzimej "ekstraklasy"

  2. #342
    Dołączył
    Jul 2009
    Przegląda
    Łęknica
    Posty
    332
    to w takim razie nasza ekstraklasa jest najbardziej techniczna liga swiata....
    mi tam sie podobalo...byloby lepiej gdyby ten mecz byl o cos wiecej

    ale i tak jak dla mnie bylo superrrr

  3. #343
    Dołączył
    Dec 2008
    Przegląda
    Mysłowice/Gliwice
    Posty
    2,880
    Hiszpania - Portugalia będzie meczem ciekawszym :>

  4. #344
    Dołączył
    Dec 2008
    Przegląda
    Warszawa
    Posty
    784
    ja stawiam na Portugal!

  5. #345
    Dołączył
    May 2008
    Przegląda
    Tomaszow Lubelski WWA
    Posty
    104
    Urugwaj
    Korea -> Urugwaj -> USA

    USA
    Ghana -> USA


    Niemcy
    Anglia -> Angia

    Argentyna -> Argentyna -> Argentyna -> Argentyna -> Argentyna
    Meksyk



    Holandia
    Slowacja -> Holandia

    Brazylia -> Brazylia ->Brazylia -> Paragwaj
    Chile


    Paragwaj -> Paragwaj
    Japonia

    Hiszpania
    Portugalia -> Hiszpania -> Paragwaj


    Chcialbym zeby tak wygladala dalasza czesc mundialu. Z naciskiem na odpadniecie Niemiec i sukces Argentyny/Paragwaju/Brazylii

  6. #346
    Dołączył
    Dec 2008
    Przegląda
    Mysłowice/Gliwice
    Posty
    2,880
    Ja liczę na Japonię :>

    A finał Hiszpania - Argentyna

  7. #347
    Dołączył
    Jul 2009
    Przegląda
    Łęknica
    Posty
    332
    w Japoni jest jeden problem,taki Honda na swoje zwody nabralby KAZDEGO obronce na tych MS...problem w tym ze np. trafia na Argentyne i pan Honda bedzie sie....bal wziac gre na siebie...chyba ze jest prawdziwym samurajem

    BRAWO GHANA!!! hehe nieudany mundial dla druzyn afrykanskich...a o ile mnie pamiec nie myli to powtorzyli osiagniecie Kamerunu sprzed X lat...1 team w cwiercfinale z szansami realnymi na polfinal>>>>>>>milion druzyn w 1/8...

    btw. nie ma to jak nazywac sie Kevin PRINCE Boateng ...i wydziarac sobie korone na szyi

  8. #348
    Dołączył
    May 2008
    Przegląda
    Tomaszow Lubelski WWA
    Posty
    104
    jebany sedzia :////////////////////////////////

  9. #349
    Dołączył
    Jan 2010
    Posty
    116
    yoyo, widzieliście gola na 2:2 Anglii w meczu z Niemcami ?
    pozwolę sobie na komentarz i ciekawe czy znowu będę jedyny. teza - piłka nożna to KOMEDIA. powód - brak powtórek elektronicznych rozstrzygających chociażby gole, pomińmy już spalone czy faule. wszyscy wiemy jakie astronomiczne sumy są płacone za transfery najdroższych piłkarzy i jakie sumy płacą sponsorzy i stacje TV za transmisje. grupa jakiś zapierdziałych, sentymentalnych i wpływowych gości rządzących piłką, którzy największą wagę przywiązują do tradycji tego sportu i zamiast wprowadzić te powtórki video przy golach uznać / nie uznać to mamy teraz jakiegoś Urugwajskiego debila, któremu po prostu niemożliwe wydaje się wyrównanie dwóch bramek w 5 minut i robi co zrobił. skandal. MŚ 2010 to klapa totalna, kolejny raz wypaczają wszystko błędy sędziowskie i brak powtórek. mecz trwa, ale nawet jak wygrają Anglicy nic to nie zmienia. dzisiejsza piłka nożna w tej postaci, w której możemy ją oglądać to żenada, amatorka realizatorska i jednocześnie komedia i absurd. ja kończę oglądać mecz i nie psuję sobie dnia, idę na spacer, bo to jednak zbyt czarna komedia dla mnie, kończę też oglądać te żenujące i absurdalne mistrzostwa i kładę na to .... wiemy co. hokej RZĄDZI !!
    PS pozostaje teraz tylko mieć nadzieję, że sędzia będzie żył i takie są fakty.

  10. #350
    Dołączył
    Aug 2008
    Przegląda
    Breslau
    Posty
    1,244
    Co sie stalo, ah, co sie stalo ?