Strona 34 z 50 PierwszyPierwszy ... 24323334353644 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 331 do 340 z 495

Wątek: katastrofa :(

  1. #331
    Dołączył
    May 2006
    Posty
    710
    Cytat Zamieszczone przez FaN Zobacz posta
    Uważam że uwagi, dotyczące jego godności bądź jej braku, są nie na miejscu.
    Weeskacz mógłbyś po prostu dać sobie spokój w chwili żałoby narodowej, spowodowanej śmiercią osoby którą nawet po śmierci kopiesz i obrażasz.
    Za to co się dzieje odpowiada brat Prezydenta. Nie tylko ja, ale wielu Polaków również tych wybitnych i zasłużonych(np. Wajda) uważa, że Lech Kaczyński na Wawelu nie powinien zostać pochowany. Dlatego Jarek tak szybko to załatwił wykorzystując właśnie to, że "w tym czasie nie wypada tego komentować". To nie tacy jak ja którzy mówią, że Wawel to przesada zachowują się karygodnie tylko Jaroslaw Kaczyński który udowodnil, że jest czlowiekiem pozbawionym jakichkolwiek skrupułów i nawet taką tragedię która dotyka go osobiście potrafi obrócić w egoistyczny polityczny zysk.


    Powtórze pytanie na które nie odpowiedziałeś:

    Cytat Zamieszczone przez weeskacz Zobacz posta
    Gdyby chodziło o to Jaruzelskiego przyjąłbyś ta decyzje z pokorą i bezkrytycznie?
    Też siedziałbyś cicho bo nie wypada nic mówić? Czy zastosowałbyś podwójną moralność wzorem pisu?

  2. #332
    Masz prawo tak uważać. W przypadku Piłsudskiego też było podobnie, teraz każdy twierdzi że sobie zasłużył jak mało kto. Uszanujmy fakt że był to prezydent i chociaż nie zgadzasz się z tym, to powiedz o tym po żałobie, teraz i tak nic nie wskórasz.

    Nie prawdą jest, że przykład możesz dawać tylko swoim dzieciom, ja uważam, że możesz i powinieneś dawać każdemu.

    Temat Jaruzelskiego to w ogóle inna bajka. Po pierwsze był komunistą a Ci chyba w ideologii nie uznawali kościoła i go zwalczali. Co on miałby więc robić w kościele?

  3. #333
    Dołączył
    May 2006
    Posty
    710
    No i nawet zapewne nie zdajesz sobie sprawy z tego, że właśnie zostałeś dowodem na to, że plan Jarosława juz działa. O to chodzi, że za kilkadziesiąt lat nikt nie będzie pamiętał, że Lechu sobie nie zasłużył, a dzieci będą się uczyły o tym jak wielkim polakiem Lech Kaczyński był.

    Co do Jaruzelskiego, jeśli potrzebujesz tak drobiazgowego przykładu by zrozumieć sens to zastąp go sobie Tuskiem. Nie protestowałbys przeciwko jego pochowku na Wawelu, bo ja na pewno był bym temu przeciwny. Z polityków najbliższy temu miejscu wydaje mi się jest Władysław Bartoszewski. Z ofiar tej tragedii jednak uważam, że znacznie bardziej na to miejsce zasłużył sobie Prezydent Kaczorowski.


    btw. Czy gdyby Kaczyński poślizgnął się w łazience i zginął samotnie pojawiłaby się propozycja Wawela? Bo jestem niemal pewien, że to nie za życie jest teraz honorowany ale za śmierć. A ponieważ nie była to śmierć ani bohaterska ani męczeńska to uważam, że to co się dzieje wokół jego osoby i ta cała otoczka wielkości to jedno wielkie histeryczne nieporozumienie. W szoku ludzie nie potrafią racjonalnie mysleć, a akurat ta strona sceny politycznej i jej elektorat nawet w najlepsze dni ma z tym spory problem.

  4. #334
    Dołączył
    Oct 2007
    Posty
    343
    Cytat Zamieszczone przez weeskacz Zobacz posta
    To nie tacy jak ja którzy mówią, że Wawel to przesada zachowują się karygodnie tylko Jaroslaw Kaczyński który udowodnil, że jest czlowiekiem pozbawionym jakichkolwiek skrupułów i nawet taką tragedię która dotyka go osobiście potrafi obrócić w egoistyczny polityczny zysk.

    To już nawet nie chodzi o o polityczne zyski, on jest po prostu nawiedzony, żyje w swoim świecie. Przecież ten człowiek swego czasu proponował odejście od wspólnej polityki rolnej, w tym od dopłat, celem stworzenia europejskiej 300 tysięcznej armii.
    Na szczęście jak to powiedziała kiedyś Senyszyn najlepszą gwarancją tego że PIS nigdy nie wróci do władzy jest osoba JK.

    Anoxic Ty naprawdę wierzysz że PIS bądz jakakolwiek inna partia zachowałby sie inaczej po aferze hazardowej?

  5. #335
    Rozumiem że uważasz, iż Piłsudski był nie godzien i nie był bohaterem a dzieci nie powinny się o nim uczyć?

  6. #336
    Dołączył
    May 2006
    Posty
    710
    To Ty stawiasz Piłsudskiego na równi z Kaczyńskim?
    Jarek myślał, że dopiero za 100 lat tak ludzie będą myśleć.

    Dzieci powinny się uczyć o każdym ale prawdy, a nie tego jak ktoś sam siebie postrzegał.

    ps. 2 cytaty Piłsudskiego z którymi się zgadzam
    Rzeczpospolita to wielki burdel, konstytucja to prostytutka, a posłowie to kurwy!

    Religia jest dla ludzi bez rozumu.
    Ostatnio edytowane przez weeskacz ; 15-04-2010 o 21:49

  7. #337
    Od wszystkich wymagasz odpowiedz na pytania a sam ich nie udzielasz. Zresztą zupełnie nie dociera do Ciebie co piszę. Mogłeś udowodnić że jesteś partnerem do rozmowy ale nie podołałeś. Pozdrawiam.
    Ostatnio edytowane przez FaN ; 15-04-2010 o 21:50

  8. #338
    Dołączył
    May 2006
    Posty
    710
    hahaha...rozbrajasz mnie! Pisałem o Kaczyńskim, a Ty wyskakujesz z Piłsudskim zatem zapytałem Cię czy dla Ciebie Ci Panowie są sobie równi bo to wlasnie wynika z Twojego pytania i chciałem to doprecyzować. A Ty co robisz? Owijasz kota ogonem.

    I powiedzcie sami jak z takimi lunatykami rozmawiać?

  9. #339
    Dołączył
    Aug 2009
    Przegląda
    Warszawa/Częstochowa
    Posty
    185
    Cytat Zamieszczone przez sebkrol18 Zobacz posta
    Wogole czy ktokolwiek pisal o tym powaznie ? Trzeba chyba mocno szukac spisku by ta galazke potraktowac za człowieka

    Co do calej dyskusjii to troche niektore wypowiedzi sa naprawde na niskim poziomie i rzeczywiscie zionie z nich nienawiścia nie wiadomo z jakiego powodu

    Ktos pare stron temu pytal czy naprawde nikt sie nie zgadza z tym co pisze weeskacz, to ja tez w wiekszosci postów sie z nim zgadzalem
    Dlatego napisałem w screenie "tu coś jest" a nie :tu KTOŚ jest" A tak btw. nie myślałem, że znam osobiście kogoś na tyle głupiego, by wierzył w spiskową teorię. A jednak. Przedwczoraj wrzuciłem na naszą klasę demotywatora z piramidami (ktoś wrzucił link u nas na shout boxie). Reakcje była szybka, kilka osób poparło moje wątpliwości, oprócz kumpla który napisał mi w komentarzu "pojebany" po czym skasował mnie z listy znajomy (bardzo mnie to dotknęło). A teraz widzę jego opis GG "Zaplanowana zbrodnia...żywych dobili... http://www.youtube.com/watch?v=nlk_AEVWL0Q". Cieszę się, że mnie usunął z listy znajomych z NK i mam nadzieję, że w życiu realnym. Stop debilizmowi.

  10. #340
    Dołączył
    May 2006
    Posty
    710
    Ktoś tu ładnie zachwalał ten samolot wklejając ulotkę reklamową. No to kilka faktów:

    Pasażerski samolot średniego zasięgu, Tu-154, który został wprowadzony do eksploatacji w 1972 r., stanowił radziecką odpowiedź na amerykańskiego Boeinga 727. Po wykonaniu ponad 920 sztuk wszystkich wersji, w 2001 r. zakończono jego seryjną produkcję.
    technologia świeżutka

    Jak do tej pory odnotowano 66 poważnych incydentów z udziałem Tu-154 (wszystkich wersji), w tym 37, w których śmierć ponieśli pasażerowie, bądź załoga samolotu.
    niezawodność potwierdzona

    lista elitarnych Państw korzystających z tego samolotu
    Obecnie samolotami Tu-154, dla celów wojskowych, operuje dziesięć krajów: Bułgaria, Chiny, Kazachstan, Mongolia, Korea Północna, Polska, (jeden egzemplarz w wersji Tu-154M), Rosja, Słowacja,Tturkmenistan, Ukraina oraz Uzbekistan.
    http://wiadomosci.onet.pl/1607892,2678,1,kioskart.html

    Zaprzestali produkcji w 2001r, ale możemy zakupić 2 używane na miejsce starego, oddać do remontu i będą jak nówki. A za zaoszczędzone pieniądze będzie można postawić kilka pomników Kaczyńskiemu.