Strona 33 z 69 PierwszyPierwszy ... 23313233343543 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 321 do 330 z 684
  1. #321
    proszę o zapisanie na poniedziałek
    a co do zmian - jestem za

  2. #322
    Dołączył
    Sep 2008
    Posty
    27
    ja też będe jak zawsze punktualnie

  3. #323
    Mozna by sie trzymac kary pienieznej za sponienie i ruszac z turniejem bunktualnie nawet z wieloma sitoutami. Moze to nie do konca madre ale wkurz amnie to ze zawsze jestm punktualny i musze czekac...

  4. #324
    Dołączył
    Nov 2008
    Posty
    155
    No my mamy do gdanska 80-90 km i zawsze jestesmy przed czasem. Spozniaja sie miejscowi ;(

  5. #325
    Dołączył
    Sep 2008
    Przegląda
    Metropolia Trójmiasto
    Posty
    457
    Ostatnio sam się spóźniłem ,ale przez korki (Srry) choć uwazam ze turniej powinien startować punktualnie i sądzę że gdyby tak byłoby regularnie wielu przestałoby się spóźniać ...

    A propo zapisuję się Pzdr

  6. #326
    Dołączył
    Jan 2009
    Posty
    23
    dopisz mnie na poniedzialek, jeszcze powalcze wojtek przyjedzie ze mna wiec i go zapisz...no my mamy ponad 130 km w jedna strone i te dodatkowe 5 min zmienia bardzo wiele, jesli o mnie chodzi jestem za wiekszoscia

  7. #327
    Dołączył
    Jul 2006
    Przegląda
    Gdansk
    Posty
    131
    tez przybede

    czyrsk

  8. #328
    Dołączył
    Jan 2008
    Posty
    215
    A ja mysle ze liga powinna byc doprowadzona do konca na tych samych zasadach na jakich byla rozpoczeta, bo pretesje odnosnie tego tematu nie pojawily sie wczoraj. wczesniej nie gralem w tej lidze, ale slyszalem ze "kiedys bylo lepiej" juz od drugiego turnieju, wiec niech lepiej tak zostanie i niech wygra najlepszy w tym systemie turbo i koniec. nauczeni doswiadczeniem zmienicie stack/blindy od przyszlego sezonu.

    a co do spozniania sie, jestem zgody, karac!

    pzdr
    Kuba
    Ostatnio edytowane przez Wjesiek ; 01-03-2009 o 00:36

  9. #329
    Cytat Zamieszczone przez Kargul Zobacz posta
    yyy a moze stack poczatkowy zwiekszyc do 7.5 k ? byloby o wiele lepiej
    a jest wystarczajaco czipsow? jak juz zwiekszac do 7.5 k to lepiej juz 10k ale to tylko moje zdanie najlepiej niech heinzu sie wypowie moze cos pomysli na nastepny sezon

  10. #330
    Dołączył
    Mar 2007
    Przegląda
    Gdańsk
    Posty
    721
    od jutrzejszego turnieju blindy będą trwały 25min. od nowego sezonu zmieni sie struktura (najprawdopodobniej wrócimy do starego systemu). Ale do nowego sezonu jeszcze troche zostało, wiec nie ma co sie martwic

    btw.jutro ja wygrywam :P