Strona 33 z 54 PierwszyPierwszy ... 23313233343543 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 321 do 330 z 535

Wątek: PokerTracker 3

  1. #321
    Zaczalem konfigorowac mojego huda w PT3 i wszystkie statystyki ulozyly mi sie w jeden wiersz bardzo dlugi. Prosze o pomoc jak to rozdielic tak na 2 wiersze?
    pozdrawiam

  2. #322
    Dołączył
    Jun 2007
    Posty
    496
    dodaj "new line"

  3. #323
    Dołączył
    Dec 2007
    Przegląda
    zerodwadwa
    Posty
    44
    Takie ogólne pytanko: czy PT3 pokazuje muckowane karty przeciwników na showdownie?? Chodzi o sytuacje, gdy karty przegrywających, nie są pokazane na stole, a można je znależć, po chwili w historii rozdań. Widziałem, że taką opcję ma Holdem Manager tj chwile po showdownie pobiera z hand history i wyświetla na stole.

    ps. sorki, za takie łopatologiczne pytanie, ale chciałem być dobrze zrozumiany.
    Ostatnio edytowane przez wypzyp ; 13-11-2009 o 22:38

  4. #324
    Dołączył
    Sep 2007
    Przegląda
    Espirito Santo
    Posty
    158
    Jeśli zmuckowane karty są zapisywane w hh, to PT3 je pokaże.

  5. #325
    Dołączył
    Jul 2007
    Przegląda
    Katowice
    Posty
    517
    Witam,
    mam problem z konfiguracją PT3
    zainstalowałem SQL oraz psqlODBC (zgodnie z instrukcją) następnie zainstalowałem PT3. Windowsa mam świeżego (może brakuje jakichś dodatków?) z frameworkiem 2.0, 3.0, 3.5. Objawy są takie że po zaimportowaniu kilku rozdań pojawia się komunikat że postgres.exe zostanie zamknięty a następnie:

    bez*tytułu.JPG

    po tych błędach PT3 zaczyna się zamulać i już nie importuje niczego, nie da się go nawet poprawnie zamknąć.

    Proszę o pomoc

  6. #326
    Dołączył
    Dec 2006
    Posty
    305
    uzywasz Kaspersky Internet Security 2010 ?

  7. #327
    Dołączył
    Jul 2007
    Przegląda
    Katowice
    Posty
    517
    nie, Kaspersky Anti-Virus 2010

    Edit: zauważyłem różne instrukcje instalacji SQL w jednej miałem ustawić Encoding (Server) na WIN1252 w obu oknach, i tak też zrobiłem, a w drugiej Encoding (Server) na SQL_ASCII i teraz nie wiem jak powinno być poprawnie
    pozdro
    Ostatnio edytowane przez anatom ; 15-11-2009 o 19:35

  8. #328
    Dołączył
    Dec 2006
    Posty
    305
    ogolnie chodzi o prawie ten sam produkt. mialem taki sam blad, nawet wylaczenie kis2010 nie pomoglo, dopiero dezinstalacja... pisalem do supportu, narazie nic nie pomogli, zaistalowalem kis2009 i poki co jest ok, czekam na jakies info od supportu. jak sie uporasz z tym problemem to daj znac.

  9. #329
    Dołączył
    Oct 2009
    Posty
    6
    Jakiego masz windowsa? Ja mam viste RTM (bez Service Packa) i u mnie też coś nie grało z bazą jeśli zainstalowałem sam postgresql. Natomiast po update do SP1 windowsa, zaistalowalem najpierw PT3 a nastepnie przy PT3 zaistalowal samodzielnie swoją wersje postgresql i wszystko śmiga

    Nie wiem czy Ci to pomoże ale może warto spróbować

  10. #330
    Dołączył
    Jul 2007
    Przegląda
    Katowice
    Posty
    517
    Cytat Zamieszczone przez filippo Zobacz posta
    nawet wylaczenie kis2010 nie pomoglo, dopiero dezinstalacja...
    a nawet nie pomyślałem że to może być wina antyvira. Nie było żadnych alertów ze strony antyvira. Wcześniej KAV instalowałem po tym jak miałem skonfigurowanego PT3 i SQL i wszystko śmigało dobrze. Teraz po nowej instalce Windowsa XP SP2 dzieją się takie szopki.

    Przeinstalowałem SQL wybierając tym razem Encoding (Server) na SQL_ASCII i zobaczę rano jak będzie działał. Jak to nie pomoże to odinstaluję KAV i zainstaluję ponownie PT3 i SQL przed KAVem

    tymczasem dzięki za sugestie