Strona 33 z 94 PierwszyPierwszy ... 2331323334354383 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 321 do 330 z 933
  1. #321
    Dołączył
    Dec 2005
    Przegląda
    Łódź
    Posty
    4,392
    Cytat Zamieszczone przez Melipone Zobacz posta
    nie rozumiem tego, to co, wypłacam 1k$ i wychodzi jakiś kurs za dolara, wypłacam z bankomatu, to co mnie interesuje później jakieś urealnianie jak ja już wypłaciłem?? chyba że coś źle rozumuje, akurat troszkę wstawiony teraz jestem co rozumiem nie tak????
    jezeli tylko raz wyplacasz to pewnie cie nie obchodzi

    Ale jesli wyplacic tak ze wyjdzie Ci np rowne 1k to po urealnieniu bedziesz mial ujemne saldo

  2. #322
    Dołączył
    Apr 2005
    Posty
    317
    jest tak jak pisze sebkrol, dziwne to że odrazu nie ściagaja z karty pełnej kwoty ale widać tak musi być.

    Byłoby zbyt pieknie gdyby sprzedawali dolce po srednim kursie NBP

  3. #323
    Dołączył
    Jul 2006
    Posty
    7
    Witam, mam pewien problem, dostałem maila od neteller ze niby nie aktywowałem karty, a przeciez zalogowałem sie uzywając tymczasowego PIN-u ktory dostałem na maila i go zmieniłem i normalnie się moge logowac czy poza tym trzeba cos jeszcze robic by aktywowac karte ??

  4. #324
    Dołączył
    Jul 2005
    Przegląda
    Wafka
    Posty
    597
    Nie wiecie czy karta ma jakieś dzienne/tygodniowe/miesięczne limity wypłat? Bo bankomat mi dzisiaj krzyczał, że dzienny limit mam przekroczony - a wypłacałem tyle co zwykle, może chodzi o tygodniowy lub miesięczny? A może po prostu w bankomacie brakło kasy i nie wiedział jak mi to przekazać?

    pzdr

  5. #325
    Dołączył
    Nov 2005
    Przegląda
    Gdansk
    Posty
    582
    jako ciekawostke powiem ze mnie bankomat nagle przed wyplata zapytal o podanie numeru telefonu- zglupialem i nie wiedziale ktory podac, po 10 sek czas na zastanawianie minal i ... wyswitlilo sie ponownie to samo /telefon nieprwidlowy podaj jeszcze raz/ tym razem bylem szybszy i zaczalem wpisywac ale sie pomylilem i odruchowo nacisnalem /cancel/ - na to bankomat kulturalnie odpuscil ten telefon i wyplacil kaske - bankomat pekao sa to byl.

  6. #326
    bocian jest tylko dzienny limit wyplat z bankomatu 1000$ lub 3 tranzakcje. Nie ma tygodniowego/miesiecznego.
    Ostatnio edytowane przez EmKey ; 15-11-2007 o 16:49

  7. #327
    Cytat Zamieszczone przez jarsza Zobacz posta
    jako ciekawostke powiem ze mnie bankomat nagle przed wyplata zapytal o podanie numeru telefonu- zglupialem i nie wiedziale ktory podac, po 10 sek czas na zastanawianie minal i ... wyswitlilo sie ponownie to samo /telefon nieprwidlowy podaj jeszcze raz/ tym razem bylem szybszy i zaczalem wpisywac ale sie pomylilem i odruchowo nacisnalem /cancel/ - na to bankomat kulturalnie odpuscil ten telefon i wyplacil kaske - bankomat pekao sa to byl.

    Oni chyba ten nr telefonu wyciągają, żeby zadzwonić do Ciebie w sprawie oferowanego kredytu lub z inną ofertą Czy to faktycznie weryfikacja?

    ktoś się orientuje?


    pozdr

  8. #328
    Dołączył
    Nov 2005
    Przegląda
    Gdansk
    Posty
    582
    no raczej to pierwsze co napisales bo gdyby to byla weryfikacja to by nie wyplacili - bo przeciez nie podalem tego numeru;

  9. #329
    Dołączył
    Dec 2005
    Posty
    101
    Z tym telefonem to akcja pekao. Mialem to samo, w pierwszej chwili pomyslalem ze to moze jakas weryfikacja ale jak juz sie skapnalem to bylo za pozno i numer wklepany
    Pare dni pozniej ktos z Pekao do mnie dzownil z jakas promocja, ale grzecznie podziekowalem i wiecej nie dzwonili
    pzdr

  10. #330
    Dołączył
    Jul 2005
    Przegląda
    Wafka
    Posty
    597
    Cytat Zamieszczone przez EmKey Zobacz posta
    bocian jest tylko dzienny limit wyplat z bankomatu 1000$ lub 3 tranzakcje. Nie ma tygodniowego/miesiecznego.
    A da się jakoś zwiększyć ten limit?