Strona 32 z 57 PierwszyPierwszy ... 22303132333442 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 311 do 320 z 562

Wątek: Holdem Manager

  1. #311
    Dołączył
    Jan 2009
    Posty
    321
    Cytat Zamieszczone przez cookies Zobacz posta
    gram na opoker HU SNG, po zimportowaniu rak do HM wszystkie moje gry wyswietla w jednej stawce i to takiej na jakiej w zyciu nie gralem na opokerze - 11$, 367gier, pomimo tego ze gram wiekszosc gier na 25e + ok 30-35 na stawkach wyzszych. moze mi ktos powiedziec jak to poprawic?
    up

  2. #312
    Cytat Zamieszczone przez Fantasta Zobacz posta
    Czy ktos zyczliwy jest w stanie odeslac (lub wytlumaczyc) mnie do jakiegos tematu, gdzie jest opisane jak moge 1) dopasowac staty pod FTP tak aby byly na okolo nicka danej osoby 2) pomniejszyc wszystko tak aby bylo dopasowane do danego rozmiaru stolu i o ile to mozliwe aby automatycznie wyswietlone dane zwiekszaly lub zmniejszaly sie w zaleznosci jak zmieniamy rozmiar stolu.
    Cytat Zamieszczone przez bilson Zobacz posta
    1) być może masz zablokowany layout. Odblokuj sobie w opcjach i bedziesz mogl myszką przesuwać staty tam gdzie bedziesz chcial

    2) Automatycznego skalowania czcionki razem ze skalowanie stolików to reczej w HM nie ma. Czcionke możesz sobie zmniejszyc recznie w zakladce "player preferences":
    bzdura

    wszystko masz w Player preferences -> Appearance
    m.in. scale font (skaluj czcionke podczas zmiany wielkosci stolu)

  3. #313
    Dołączył
    Jan 2010
    Posty
    18
    Ja mam natomiast kilka pytań co do Omaha Manager. Czy to jest nakładka na Holdema czy oddzielny program? Można wyrobić na jakimś serwisie z punktów czy nie bardzo? No i czy są do siebie podobne tzn. czy mając problem z obsługą albo znalezieniem jakieś opcji mogę się posłużyć faq do Holdema?

  4. #314
    Dołączył
    Aug 2007
    Posty
    3,098
    Możesz kupić jako oddzielny program albo jako dodatek do HeM-a. Wyrobić za punkty można tak samo jak HeM. Oba programy się prawie niczym nie różnią.

  5. #315
    Dołączył
    Feb 2009
    Posty
    201
    Jest możliwość aby notki z hema jakos przeniesc do czyjejs bazy z tej samej sieci i roomu (ten sam hero name) i auto przypisac odpowiednim graczom ?

  6. #316
    Dołączył
    Feb 2009
    Przegląda
    Opole
    Posty
    33
    Da sie ustawić hud w taki sposób, żeby staty hero były wyświetlane np z 2k ostatnich rozdań ?

  7. #317
    Dołączył
    Aug 2008
    Przegląda
    Pruszków
    Posty
    77
    Ja mam pytanie odbierał ktoś darmową licencje programik związaną z powiązaniem konta na pokerstars ? Bo szczerze powiem, że utknąłem w martwym punkcie dochodzą jakieś maile ale z angielskim u mnie średnio. Byłbym wdzięczny jeśli ktoś mógłby mi w skrócie to wytłumaczyć.

  8. #318
    Dołączył
    Aug 2007
    Posty
    3,098
    Wrzuć tego maila tutaj albo wyślij mi na PM, to Ci przetłumaczę.

  9. #319
    Dołączył
    Jan 2008
    Posty
    352
    jak mozna zmienic czas w HM zeby byl ET taki jak na PS?

  10. #320
    Dołączył
    Aug 2008
    Przegląda
    Pruszków
    Posty
    77
    I jednak licencji nie dostałe. A wszelkie warunki miałem spełnione, Nic z tego nie kapuje. Dostałem takiego maila z którego jednoznacznie wynika, że stars się nie zgodził ale czemu to ja już nie wiem.


    Hello –

    Poker Stars has declined to link your new account mad_pruszkow to Hold'em Manager. This is a determination made by Poker Stars and is outside of our control. As a result, we will not be able to issue you Get It Free credit for this Poker Stars account.

    Please feel free to register for a NEW qualified account at one of the other sites participating in our Get It Free program. As a reminder, you cannot have created a previous account on the site you select and you must use the link provided when you click on the logo of the site of your choice.

    We have removed the reference to this Poker Stars account from your account page.

    If you have any questions, please feel free to Contact Us.

    Best Regards,

    Hold’em Manager