Strona 32 z 139 PierwszyPierwszy ... 2230313233344282132 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 311 do 320 z 1387
  1. #311
    Dołączył
    Jul 2008
    Posty
    17
    Ja jeszcze w sprawie wczorajszego(dzisiejszego) padnięcia serwera turniejowego po północy. Z tego co wiem wszystkie turnieje zostały zamknięte. I chciałbym się dowiedzieć jak wygląda sprawa z wypłatami / zwrotami wpisowego? Szczególnie interesuje mnie jak jest z Brazil Rebuy za $5. Czy są zwroty wpisowego+rebuy'e, czy wypłaty są wg kolejności, która była w momencie zamknięcia turnieju(to byłby idiotyzm, ale już mnie nic nie dziwi na Ongame), czy pula jest dzielona po równo między pozostałych w grze graczy?

    A może zwycięzcą turnieju został Ongame i zgarnął całą pulę?

  2. #312
    Dołączył
    Nov 2008
    Przegląda
    Malta
    Posty
    814
    Ongame nie zgarnie całej puli. Zaraz poszukam kalkulacji na temat zwrotów.

  3. #313
    Dołączył
    Aug 2007
    Posty
    542
    Polowa pozostalej puli dzielona jest po rowno miedzy wszystkich, a polowa dzielona wedlug chipcountu.

    # Opłata zostanie zwrócona nadal aktywnym graczom. 50% puli zostanie zwrócone w równych częściach aktywnym graczom. Pozostałe 50% puli zostanie podzielone pomiędzy aktywnych graczy przy uwzględnieniu posiadanych żetonów proporcjonalnie do całej puli żetonów danego turnieju.
    # Jeśli gracze uczestniczą w "in the money", zastosowanie znajduje inna zasada zwrotu opłat. Opłata zostanie zwrócona wszystkim aktywnym graczom. Wszyscy aktywni gracze otrzymują następną wygraną przewidzianą w strukturze wypłat. Następnie 50% pozostałej puli zostanie równomiernie podzielone pomiędzy wszystkich aktywnych użytkowników. Pozostałe 50% puli zostanie podzielone pomiędzy aktywnych graczy przy uwzględnieniu posiadanych żetonów proporcjonalnie do całej puli żetonów danego turnieju.
    Ostatnio edytowane przez LukeLasko1 ; 12-08-2009 o 12:37

  4. #314
    Dołączył
    Nov 2008
    Przegląda
    Malta
    Posty
    814
    Lepiej nie można tego ująć

    edit:

    To może jeszcze przykład dla tego typu zdarzenia (czyli takiego, w którym turniej zakończył się przed dojściem kogoś do kasy)

    Powiedzmy, że mamy 100 graczy i wpisowe do turnieju 11$ (10+1). Każdy gracz ma na starcie 1500 żetonów. Turniej zostaje anulowany gdy w grze pozostało 50 graczy a gracz ma 5000 żetonów.

    1. prowizja wraca na konta 50 pozostających w grze graczy. Czyli mamy 1$ zwrotu.
    2. pula turnieju = $1000 i z tego 50% zostaje podzielone na pozostałych w grze graczy. Mamy więc zwrot kolejnych $10
    3. pozostałe 50% zostaje podzielonych proporcjonalnie w/g staków.

    Kalkulacja więc wygląda następująco: 5000 (ilość żetonów w momencie anulowania turnieju)/150000 (ilość wszystkich żetonów w turnieju) x $500 = $16,70

    Mam nadzieję, że przyda się to na przyszłość

    Pozdrawiam

    Marcin
    Ostatnio edytowane przez Heypoker ; 12-08-2009 o 13:56

  5. #315
    Dołączył
    Jul 2007
    Przegląda
    Tarnow
    Posty
    431
    Nie moge sobie dzisiaj wogole pograc. Po kilkunastu sekundach wyrzuca mnei z serwera. Wszystko inne dziala mi bez zarzutu.

  6. #316
    Dołączył
    Sep 2008
    Przegląda
    Gliwice
    Posty
    63
    haha boski bug ,działa 5 stolików nl200 od rana bo ongame nie możne otworzyć nowych :P

  7. #317
    Dołączył
    Apr 2009
    Posty
    1,095
    Cytat Zamieszczone przez Aston1906 Zobacz posta
    @Kejsper
    Za bardzo bierzesz do siebie, to co napisałem; mój post kierowałem do Largharta, który "oburzał się", że żalimy się w tym wątku na soft.
    A od czego do cholery jest ten wątek? Marcin założył go dokładnie w tym celu, by opisywać co jest nie tak, tak by mół zadziałać. Może nieprecyzyjnie się wyraziłem, że normalne posty piszą tylko ja i sviestas, chodziło tylko o przykłąd ludzi, którzy grają na codzień na Ongame i z tymi problemami się spotykają (a nie wyssali ich z palca).
    Zresztą ostatni post Alchemika wiele tu wyjaśnia.
    Biore do siebie bo napisales o moich ilus tam tysiacach rozdan i pod spodem napisales, ze stosuje czcze pierdolenie z czym akurat sie nie zgadzam.

    Jak zauwazam jakiegos buga to wlasnie tutaj go raportuje bo mam nadzieje, ze w koncu zostanie on naprawiony.

    Wiem, ze ludziom znika kasa, codziennie jak wchodze to na czacie czy to bylo na Hollywoodzie czy na Betsafe ktos na to narzeka, to samo w watkach ongame'owych na 2+2. Tylko DZIWIE sie, ze mi sie to ani razu nie zdarzylo.

    I tak mysle, ze jestescie w dosc "komfortowej" sytuacji, ze jest Marcin i to wszystko stara sie w miare sprawnie zalatwic, bo jak czytalem to ludzie z Eurobetu czekaja na pieniadze po tydzien czasu...

    Co do szczescia to mam tylko w tym, ze kasa mi nie znika poprzez zamkniete stoly, szczescia do riverow juz takiego nie posiadam

  8. #318
    Dołączył
    Nov 2008
    Przegląda
    Malta
    Posty
    814
    Wiecie, jak ja otwieram rano "biuro" to nie mam na czerwono informacji, że komuś czegoś brakuje. Ten wątek jest właśnie po to by na problemy zwracać uwagę oraz po to byście wiedzieli, że ktoś nad tym czuwa. Czasami kasa wraca automatycznie a czasami jest wrażenie, że automatycznie. To tyle na temat mojej roli w tym wątku. Mam cały czas nadzieję, że niedługo temat ten umrze śmiercią naturalną. No chyba, że nagle zaczniemy wychwalać p5

  9. #319
    Troszke odbiegajac od tematu, czy ktos jest w stanie mi powiedziec ile punktow mniej wiecej moge zrobic na godzine grajac 10 stolow full ring NL30 na ongame? ( tam daja za 1$ rake'a 5 punktow)

  10. #320
    Dołączył
    Jan 2006
    Przegląda
    Rzeszów
    Posty
    2,180
    Cytat Zamieszczone przez rybn1k Zobacz posta
    Troszke odbiegajac od tematu, czy ktos jest w stanie mi powiedziec ile punktow mniej wiecej moge zrobic na godzine grajac 10 stolow full ring NL30 na ongame? ( tam daja za 1$ rake'a 5 punktow)
    10 stolow to mission impossible... chyba ze masz Pentium 8 10ghz