Strona 32 z 41 PierwszyPierwszy ... 223031323334 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 311 do 320 z 406

Wątek: stejk na nl

  1. #311
    Dołączył
    Dec 2011
    Posty
    773
    pierwsza reakcja tego gracza był min raise ( nie podobało mi sie to - jego staty w miare ogarniete - nie steal)tak wiec chcialem zbadac jego zakres reki post flop
    ( gracz na bb , re steal i dostał snap call od btn) wtedy wiedzialem ze zakres jest dosc waski (kk aa ak) a majac 10,5 bb po co mi ryzykowac AQ VS AA, AK KK

  2. #312
    Dołączył
    Apr 2007
    Posty
    3,072
    Jeśli nie mam readów ani statystyk na buttona, to gram tak samo.

  3. #313
    Dołączył
    Apr 2007
    Posty
    3,072
    Cytat Zamieszczone przez wariacikwsp Zobacz posta
    gracz na bb , re steal
    Buahuahua, jaki resteal?? Przed wszystkim nie było steala, więc skąd "re", a po drugie, taki steal jak się ma 4BB. Dobry gracz tam pushuje kazdą trzymającą się kupy rękę.

    Cytat Zamieszczone przez wariacikwsp Zobacz posta
    wtedy wiedzialem ze zakres jest dosc waski (kk aa ak)
    Button ma tam o wiele, wiele szerzej. WIELE szerzej.

    Co akurat wcale nie znaczy, że uważam Twój fold za błąd - tak jak napisałem, gram to rozdanie tak samo.

  4. #314
    Dołączył
    Dec 2011
    Posty
    773
    owszem niepotrzenie poszedł snap call , ale nie mialem czasu sie zastanowic .

  5. #315
    Dołączył
    Dec 2011
    Posty
    773
    dostalem wiele krytyki za to rozdanie ( 16 / 13 staty agresora ) i wszystko z pre flop raise nie kradl nigdy na batonie ) steal był - jestem na sb tak wiec jest steal był chocby na mnie
    a nie rozgrywał tak nigdy rak

  6. #316
    Dołączył
    Dec 2011
    Posty
    773
    dwie rece ktore rozgrywał I BYŁ SHOW CARD TO 2 X AK

  7. #317
    Dołączył
    Dec 2011
    Posty
    773
    Cytat Zamieszczone przez Woland Zobacz posta
    Buahuahua, jaki resteal?? Przed wszystkim nie było steala, więc skąd "re", a po drugie, taki steal jak się ma 4BB. Dobry gracz tam pushuje kazdą trzymającą się kupy rękę.


    Button ma tam o wiele, wiele szerzej. WIELE szerzej.
    tak wiec steal był na mnie chocby , a jego zakres to 2x ak tak wiec nie zbyt szeroki

  8. #318
    Dołączył
    Apr 2007
    Posty
    3,072
    No już miej tego steala jak już musisz. Natomiast nazwanie pusha za 4BB restealem to jest nadal lol.

    i kłóć się ile chcesz - button ma tam szeroko. Ma ~13BB i shorta, który pushuje bardzo szeroko. Idealna okazja na izolację z szerokim zakresem. Ja na miejscu buttona pushuję tu tak na oko 77+, AT+.

  9. #319
    Dołączył
    Dec 2011
    Posty
    773
    włąsnie ale to nie jest gracz ktory pushuje KQ+ 77+

  10. #320
    Dołączył
    Dec 2011
    Posty
    773
    A własnie Randi, mialem tutaj 20 bb tak wiec mglem sobie pozwolic na snap call ( mialem wachania zakresu rak przeciwnika)