Strona 31 z 82 PierwszyPierwszy ... 2129303132334181 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 301 do 310 z 818
  1. #301
    Dołączył
    Jul 2005
    Przegląda
    Wafka
    Posty
    597
    Zapraszam do dyskusji w nowym wątku - dla ludzi nie bojących się prób wpływania na rzeczywistość:

    http://forum.pokerzysta.pl/poker-w-i...s-w-koncu.html

    pzdr

  2. #302
    Dołączył
    Oct 2008
    Posty
    697
    Kerim zostaje problem stolikow cashowych

  3. #303
    Dołączył
    Aug 2007
    Przegląda
    Wisła
    Posty
    80
    Stoliki też się da załatwić. Stawiasz np. ligę niemiecką, gość Cię przebija mundialem, to Ty all in życiorysem Gołoty.

  4. #304
    Dołączył
    May 2006
    Posty
    1,505
    Cytat Zamieszczone przez demigod01 Zobacz posta
    Mysle ze Tusk poczul sie urazony cala afera. Nie udalo mu sie skubnac korupcyjnego grosza to sie obrazil i takie sa efekty. Dziala jak male dziecko - irracjonalnie.
    Ten szmaciarz jest już skończony. Skompromitował się ostatecznie i nieodwołalnie.

  5. #305
    Dołączył
    Jul 2007
    Przegląda
    Krakow
    Posty
    407
    pozdrawiam wszystkich, którzy głosowali na PO

  6. #306
    Dołączył
    Dec 2007
    Posty
    557
    Ja tam się cieszę z planowanych zmian - jak powiem że jestem przestępcą i ukrywam się przed wymiarem sprawiedliwości, to każda blachara na mnie poleci.

  7. #307
    Dołączył
    Jun 2007
    Posty
    496
    Cytat Zamieszczone przez Kerim_Wisla Zobacz posta
    Stoliki też się da załatwić. Stawiasz np. ligę niemiecką, gość Cię przebija mundialem, to Ty all in życiorysem Gołoty.
    n1
    ahahahaha

  8. #308
    Dołączył
    Oct 2005
    Przegląda
    Łódź
    Posty
    99
    Cytat Zamieszczone przez adamadam Zobacz posta
    Skoro setki tysięcy polakow "hazarduje" sobie w sieci i nie tylko to jakim prawen kurwa oni chca tego zakazac w koncu oni chyba są dla nas a my chcemy grac a oni to maja w dupie, a sorry oni sa dla pieniedzy a nie dla nas, banda.
    hmm, nie chca zakazac bo to już jest zakazane. Mało tego, nowa ustawa jak pisałem wczesniej zamierza zalegalizowac e-hazard, z tym ze ma to stanowic monopol państwa...

    Cytat Zamieszczone przez czaczar Zobacz posta
    Pranie brudnych pieniędzy ? o co caman .Oni chcą poprostu zarobić i tyle .A według mnie z opodatkowaniem pokera to im nie wyjdzie bo poker roomy by miały za dużo straty itp .
    - no własnie o to sie rozchodzi, poker to znakomita okazja to prania brudnych pieniedzy, ustawodawca nie ma pomysłu jak temu zapobiec wiec zamierza zdelegalizowac pokera w Polsce, poki co zamierza, a co z tego wyjdzie to sie dopiero okaze

  9. #309
    Dołączył
    Dec 2008
    Przegląda
    Valuetown
    Posty
    365
    No offence, ale UPR ze względu na swój konserwatyzm, nie jest dla mnie żadną alternatywą. Problem w tym, że po prostu nie ma na kogo głosować.

  10. #310
    A doczytałeś uzasadnienie tamtego wyroku? To zupełnie inna historia.

    Polska powinna iść przykładem Włoch. Tam był przez pewien czas ban na strony hazardowe (sam nie mogłem wejść na Expekt.com będąc na nartach w Alpach), ale UE szybko pogroziła palce i jak się skończyło? Dobrze się skończyło. Bardzo dobrze ->

    Firmy zajmujące się dostarczaniem gier on-line za opłatę wynoszącą co najmniej 200 tys. euro oraz po zaaprobowaniu przez włoski Urząd Gier i Zakładów będą mogły prowadzić działalność legalnie.