Strona 31 z 91 PierwszyPierwszy ... 2129303132334181 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 301 do 310 z 909

Wątek: Neteller FAQ

  1. #301
    Dołączył
    Dec 2005
    Przegląda
    Gdynia
    Posty
    68
    W sumie moje kolejne pytanie dotyczy też NeTellera. Otóż dopiero zaczynam swoją "przygodę" z kontem bankowym, etc. Planuję założyć sobie rachunek oszczędnościowy w mBanku, a konkretnie eKonto. Do eKonta dostanę eKartę. Proszę powiedzcie mi w jaki sposób będe mógł wpłacić pieniądze do poker roomu? Czy będzie działał łańcuch:
    (wpłata)eKarta => (przelew z eKarty)NeTeller => (wpłata)poker room => (przelew z poker roomu)NeTeller => (przelew z NeTellera i wypłata)eKarta
    Drugie pytanie to to czy eKonto wraz z eKartą dobrze się nadają do takiej operacji.
    Z góry dzięki za odpowiedź i pomoc. Weźcie pod uwagę to, że jestem laikiem stąd takie "głupie" pytanie.

  2. #302
    jesli ci chodzi o karte mbanku to nigdzie nią nie powplacasz dopiero musisz dokupic za 20 zł rocznie kartę internetową żeby móc robić oplaty w necie to tyle.

  3. #303
    Dołączył
    Dec 2005
    Przegląda
    Gdynia
    Posty
    68
    serwis pokerowy, dlaczego piszesz, że nigdzie nie powpłacam karta mBanku? Uargumentuj to jak możesz. Czyli wg. Ciebie jaka z tych (http://www.mbank.com.pl/oferta/rachu...nto/karty.html) kart będzie się do tego nadawała,a w tym będzie najtańsza? Proszę także o odpowiedź na mój wcześniejszy post.

  4. #304
    Dołączył
    Aug 2005
    Przegląda
    Play Money
    Posty
    1,396
    Cytat Zamieszczone przez serwis pokerowy
    jesli ci chodzi o karte mbanku to nigdzie nią nie powplacasz dopiero musisz dokupic za 20 zł rocznie kartę internetową żeby móc robić oplaty w necie to tyle.
    Karta internetowa to jest właśnie eKarta!, więc teraz wprowadzasz ludzi w błąd.

  5. #305
    Tak zgadza sie przepraszm za pomyłke poniewaz rachunek ekonto i na samym poczatku skojarzyło mi sie ze debetówka nazywa się ekartą a ta internetowa inaczej.


    tak ekartą można placic we wszystkich poker roomach gdzie akceptuja graczy z Polski bez problemu natomiast debetówką nie da się nigdzie wpłacic pieniedzy.


    Polecam ten rachunek i tą karte ekarte :P

  6. #306
    Dołączył
    Dec 2005
    Przegląda
    Gdynia
    Posty
    68
    OK, wsyztsko jasne. Dzięki za pomoc, jeszcze jedno pytanie pozostało bez odzewu:
    Czy operacja może tak przebiegać:
    wpłata)eKarta => (przelew z eKarty)NeTeller => (wpłata)poker room => (przelew z poker roomu)NeTeller => (przelew z NeTellera i wypłata)eKarta
    ?
    Jak źle myślę, poprawcie mnie.

  7. #307
    Dołączył
    Dec 2005
    Przegląda
    Gdynia
    Posty
    68
    Pomoże ktoś? :wink:

  8. #308
    Z tego co słyszałem to kartą mogą wpłacać tylko gracze z USA do Netellera jesli tak jest to problem masz rozwiazany, a jesli moga wszyscy to z tej kombinacji wychodzi spora prowizja za przelewy i mało opłacalna jest, a nie lepiej odrazu karta do roomów wpłacac?

  9. #309
    Dołączył
    Dec 2005
    Przegląda
    Gdynia
    Posty
    68
    serwis pokerowy ale przecież eKartą nie będę mógł wpłacić pieniędzy do poker roomu, czy się mylę?

  10. #310
    serwis pokerowy ale przecież eKartą nie będę mógł wpłacić pieniędzy do poker roomu, czy się mylę?
    Nie mozna było wpłacać kartą debetową jaką dają do ekonta a ekarta jest traktowana tak samo jak karta z inteligo gdzie nia mozna wpłacac do poker roomów.

    proponuje sprobowac wpłacic i dowiesz sie jak jest