Strona 31 z 88 PierwszyPierwszy ... 2129303132334181 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 301 do 310 z 872
  1. #301
    albo dodać stepy jeszcze w górę gdzie można wystepować Unibet Open gdzie wartości wpisowego są dużo większy.
    Wtedy momentalnie zniknie problem z ilością chętnych bo grać będą nie tylko Polacy

  2. #302
    Dołączył
    Dec 2006
    Przegląda
    Wielkie Księstwo Nadwarciańskie
    Posty
    529
    Cytat Zamieszczone przez Solverman Zobacz posta
    Wow ATo to przecież easy call na tej pozycji, przy tych blindach i wysokości Twojego pusha

    PS. Gracz, który gra tylko premium hands to nie gracz solidny - to murek
    i dlatego lubie takich graczy jak ty zakładając, iż własnie zaczął się ten level i trwa 10min w grze 5 osób zagrywam na niego TT-AA AK AQ wiem, że dołoży z każda niską parą i z Ax<T czyli w 2 przypadkach ma co najwyżej coinflipa a w zdecydowanej większości ma 2-3 outy. Dla mnie to fold gram roundersy i takie jest moje zdanie. W każdym razie to nie dział strategia więc odpuszczam dalszą polemikę.

    Zapomnialem dodać fajna relacja.
    Dzięki Jack i Pawcio.

    Całości nie dałem rady obejrzeć.

    Po akcji QQ vs AA alliny preflop Q na turnie

    MW: ...ale się wczoraj wkurwiłem znaczy wróć zdenerwowałem się jak mi połamali asy...

  3. #303
    Dołączył
    Feb 2008
    Posty
    176
    ja mam tylko nadzieje ze tym razem uda sie zagrac step 4 (niestety bardzo zaluje, ze nie udalo sie tego zrobic przez tym pierwszym turniejem...)
    Pozdro!
    Ps. wstępne umawianie sie na forum jest całkiem dobrym pomyslem!

  4. #304
    Dołączył
    May 2003
    Przegląda
    Warszawa / Częstochowa
    Posty
    1,114
    Kita nie jestem organizatorem ale z tego co wiem to były osoby które miały rezerwację telefoniczną, przyjechały do Warszawy, niestety nie pojawił się w kasie na 0,5h przed turniejem wiec ich miejsca zostały przejęte przez inne oczekujące osoby. Organizatorzy postanowili jednak dać im szansę i wprowadzono listę oczekujących czyli możliwość wystartowania w turnieju gdy ktoś odpadnie w pierwszej godzinie. W takim przypadku osoba z listy zajmowała jego miejsce przy stoliku i dostawała liczbę żetonów pomniejszoną o sumę blindów które by do tej pory stracił. W ten sposób w piątek zagrały 4 osoby więcej. W sobotę przypuszczalnie takich osób było jeszcze więcej więc zorganizowano dla nich dodatkowy stolik. Z oczywistych przyczyn nie był to typowo pokerowy stół ale wydaje mi się to lepszym rozwiązaniem niż opcja odprawienia ich z kwitkiem.

    Co do samego turnieju to rewelacja! WIELKIE brawa dla organizatorów! Jeden malutki minusik ode mnie to zegar turniejowy na którym było mało informacji (ten klasyczny Hiltonowy jest zdecydowanie lepszy). Mój udział bezbarwny ale muszę przyznać że miałem ciekawych graczy na stoliku: Grabson (2 miejsce), Prezes (9 miejsce), Jerome (16 miejsce) no i Marcel Luske.

  5. #305
    Dołączył
    Jan 2008
    Przegląda
    Gdańsk
    Posty
    135
    Cytat Zamieszczone przez Wrona Zobacz posta
    i dlatego lubie takich graczy jak ty zakładając, iż własnie zaczął się ten level i trwa 10min w grze 5 osób zagrywam na niego TT-AA AK AQ wiem, że dołoży z każda niską parą i z Ax<T czyli w 2 przypadkach ma co najwyżej coinflipa a w zdecydowanej większości ma 2-3 outy. Dla mnie to fold gram roundersy i takie jest moje zdanie. W każdym razie to nie dział strategia więc odpuszczam dalszą polemikę.
    Sprawdź ICM - zakres rąk do pusha dla SB jest znacznie szerszy, a AT jak najbardziej kwalifikuje się do calla. Oczywiście, gdybym po prawej na SB miał murka to bym sfoldował Ale zakładając, że mam tam regularsa to jest easy call.
    PS. A ja gram stepy na PS - i co z tego?
    Ostatnio edytowane przez Solverman ; 26-01-2009 o 14:26

  6. #306
    Dołączył
    Sep 2006
    Posty
    951
    2 osoby do stepa 1

  7. #307
    Dołączył
    Sep 2005
    Posty
    522
    Witam,

    Super impreza pod kazdym wzgledem, kto byl ten wie, kto nie byl niech zaluje Wielkie brawa dla organizatorow, gratulacje !

    Jedyna rzecz, ktora bym zasugerowal w nastepnych turniejach, to granie hand for hand na bubble kasowym i stolika finalowego.

    pozdrawiam

  8. #308
    Dołączył
    Jan 2006
    Przegląda
    Bergamuty
    Posty
    659
    Kilka słów odnośnie stepów. Na poszczególnych poziomach brak jest "migracji" między stepami, co wg mnie jest cechą niezbędną do funkcjonowania tego typu rozgrywki. Obecnie gracze z dwóch pierwszych miejsc awansują wyżej (wspomniane wcześniej sit&go o zmienionej strukturze wypłat - po co czekać na zapełnienie stepa jak można zagrać zwykłe sng?), pozostała czwórka odpada i czy zapisuje się jeszcze raz? Niekoniecznie.
    W przypadku urozmaicenia struktury stepów (w przypadku dalszych miejsc możliwość spadku do niższego stepa, ewentualnie pozostania na tym samym poziomie), tworzyła by się pewnego rodzaju pętla zwiększająca frekwencję. Kolejnym mankamentem obecnej struktury wydaje się być ostatni step: wpisowe ~150, do wygrania 3!! wejściówki po 250 każda. Tańszy finałowy step da możliwość bardziej awansowo-spadkowej struktury miejsc płatnych poszczególnych stepów.

    Dobry pomysł podsunął dejf, dodanie wyższych stepów do Unibet Open umożliwiłoby granie nie tylko Polakom. USOPowicze kończyliby grę na powiedzmy stepie 4, który mógłby być traktowany jako buy in do kolejnego stepu o wartości 250€ do Unibet Open.

  9. #309
    Dołączył
    Oct 2007
    Posty
    277
    gdzie i kiedy bedzie mozna zobaczyc/sciagnac FT z pokazanymi kartami graczy ?

  10. #310
    Dołączył
    May 2006
    Przegląda
    Warszawa
    Posty
    2,357
    Właśnie zmartwychwstałem i mogę coś od siebie napisać na temat ostatniego weekendu. Co by nie mówić - pomimo rożnych małych niedociagnięć, pomimo problemów technicznych z relacją, pomimo braku doświadczenia - wyszło dobrze! Może nawet zaryzykuję stwierdzenie, że bardzo dobrze! Od pierwszych minut turnieju było widać, że takiej imprezy brakowało w Polsce i ludzie są wręcz spragnieni takiej rywalizacji. Wybaczcie nam co złe - będziemy to poprawiać w kolejnych turniejach! Mam nadzieję, że w Poznaniu pęknie 200...