Strona 31 z 94 PierwszyPierwszy ... 2129303132334181 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 301 do 310 z 933
  1. #301
    Dołączył
    Dec 2005
    Przegląda
    Łódź
    Posty
    4,392
    w ciagu dwoch ostatnich mieisecy akurat spadl o 7 %

    Ale rzeczywiscie w ciagu roku trzymal sie znacznie lepiej

  2. #302
    Dołączył
    Mar 2005
    Przegląda
    Szczecin/Manchester/Hong Kong
    Posty
    1,816
    a ile czasu czekales kielbax? u mnie juz 2 tyg..

  3. #303
    Dołączył
    Nov 2005
    Przegląda
    Gdansk
    Posty
    582
    kilka dni temu zrobilem przekazanie srodkow na karte, no i nic i nic ... wiec pisze maila do nich i tak mi odpowiedzieli:

    "We have encountered some technical problems with our card provider regarding the processing of withdrawals onto your NETELLER card on November 2nd, resulting in your transaction being declined. The funds are back in your NETELLER Account."

    no i srodki wrocily ale czy ktos mial taki problem?

  4. #304
    Dołączył
    Mar 2005
    Przegląda
    Shorthanded City
    Posty
    1,668
    Ja zleciłem wypłatę 1-ego. Środków nie ma ani na karcie, ani na koncie. Na LiveChacie babka wysłała 3-ego mail w tej sprawie do odpowiedniego działu, ja sam trochę ich wczoraj zbeształem. Nadal nic.
    Kurwa.

    P.S. 3-ego zleciłem kolejną wypłatę i doszła w terminie. Mega dziwne.

  5. #305
    Dołączył
    Mar 2005
    Przegląda
    Szczecin/Manchester/Hong Kong
    Posty
    1,816
    a u mnie 3 tygodnie i nadal ani widu ani slychu o mojej kasie :P

  6. #306
    Dołączył
    Nov 2005
    Przegląda
    Gdansk
    Posty
    582
    no to sie mały smród robi,

    zrobilem wczoraj ponownie zaladowanie na karte no i czekam;
    ale te dwa glosy wyzej plus moj to juz nie przypadek - cos im nie funkcjonuje dobrze.

  7. #307
    Dołączył
    May 2006
    Posty
    1,505
    ja wczoraj zleciłem wieczorkiem, środki pojawiły się przed chwilą, z grubsza po równych 24h

  8. #308
    Dołączył
    Nov 2005
    Przegląda
    Gdansk
    Posty
    582
    tez dotarly przed chwila

    mysle ze w razie problemow jednak mail na adres card@neteller.com, przynajmiej w moim przpadku bylo skuteczne.

  9. #309
    Dołączył
    Mar 2005
    Przegląda
    Szczecin/Manchester/Hong Kong
    Posty
    1,816
    Thank you for choosing Globe Wallet.



    As it relates to your inquiries regarding your funds, we are pleased to advise that your funds have now been credited back to your account.

    Please check your account balance to verify.

    no nareszcie. w ostatnie 3 dni bombardowalem ich na live chacie i mailami. dzisiaj napisalem bardzo nieprzyjemnego maila i po 3h oddali kase :P

  10. #310
    Dołączył
    Jun 2005
    Przegląda
    Wrocław
    Posty
    161
    Ale z kartą coś im nie działa, dzisiaj zleciłem wypłatę i po paru godzinach dostałem maila:

    We have encountered some technical problems with our card provider regarding the processing of withdrawals onto your NETELLER card, resulting in your transaction being declined. The funds are back in your NETELLER Account. If you wish to continue on with your withdrawal, kindly make another request for your transaction.

    Dodam tylko, że nic do nich nie pisałem, nie pytałem itd. Sami z siebie anulowali wypłatę.