Strona 31 z 116 PierwszyPierwszy ... 2129303132334181 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 301 do 310 z 1158

Wątek: Ongame

  1. #301
    Dołączył
    Jun 2007
    Przegląda
    Sopot
    Posty
    459
    Przeciez masz swoj dzial...kazdy zainteresowany sobie zobaczy - nie mozna byc za bardzo upierdliwym bo to tylko zniecheca...

  2. #302
    Dołączył
    Jun 2007
    Przegląda
    Gdańsk
    Posty
    335
    Cytat Zamieszczone przez demigod01 Zobacz posta
    nie mozna byc za bardzo upierdliwym bo to tylko zniecheca...
    ye! fuck stryyke !

    ps chyba za duzo south parkow ostatnio ogladam

  3. #303
    Dołączył
    Jul 2006
    Posty
    414
    Cytat Zamieszczone przez stryyker Zobacz posta
    A ja dalej swoje.

    Zadam póki co mało profesjonalne pytanie Gdzie mogę zamieszczać na forum informacje o turniejach? Jest jakiś dział czy życzycie sobie spam tutaj?
    OMG Ty działasz na własną rękę? Ciężko mi uwierzyć, że stryke zatrudnił osobę która nie tylko wogóle nie umie zbudować dobrego wizerunku firmy, ale również ją sabotuje.

  4. #304
    Dołączył
    Feb 2008
    Posty
    12
    Nie działam na własną rękę ale nie przesadzaj z tym sabotażem. Widzę, że dyskutujecie ogólnie o ongame. Padło kiedyś hasło polskiego supportu, zmiany waluty więc się przypomniałem. Ponieważ będzie kilka ciekawych turniejów szukam miejsca oprócz subforum, na które nie każdy zagląda, gdzie mogę coś o tym wspomnieć. Gdzie w tym upierdliwość i sabotaż?
    Przyjąłem więc wasze uwagi i wycofuję się do swojego działu. Ale czy nie można powiedzieć tego inaczej?

  5. #305
    Dołączył
    Jul 2006
    Posty
    414
    Gdzie sabotaż? Sprzedajesz turnieje i jako sprzedawca Twoim zadaniem jest zachęcenie potencjalnego klienta do zainteresowania swoją ofertą. A Ty swój towar nazywasz spamem hahahaha. Czy masz pojęcie z czym ludziom kojarzy się spam, czy chcesz aby ludzie kojarzyli Twoje turnieje z czymś na poziomie spamu. Jest w języku polskim tyle zajebistych epitetów to wybrałeś spam.

    Po drugie działasz w firmie, która żyje z tego, że ludzie mają mieć tak wielkie zaufanie, że powierzą jej swoje pieniądze. "A Ty dalej swoje (...) i póki co zadasz mało profesionalne pytanie" Wooow.

  6. #306
    Dołączył
    Feb 2008
    Posty
    12
    Odpowiem Ci szybko na to pytanie ciągnąc dalej ten OT ale jednocześnie zamykając dyskusję z mojej strony. Spam to w moim odczuciu również a może i przede wszystkim niepożądana reklama, a niepożądana z tego chociażby powodu, że są do tego przewidziane inne miejsca. Nie traktuję więc turniejów firmy, dla której pracuję jako spam lecz szukam miejsca, w którym pisanie o nich spamem nie będzie. Jest to więc kwestia chęci zrozumienia intencji. To po pierwsze. Po drugie każde forum ma swoją specyfikę i podział. Zacząłem swoją działalność na pokerzyście stosunkowo niedawno i dopiero poznaję jego działanie. Oczywiśćie mogłem zapytać Doliego, mogłem też zapytać kogoś na privie, mogłem wreszcie zagłebić się bardziej w materię forum. Postanowiłem jednak zapytać bezpośrednio userów gdzie najchętniej czytają takie wieści. Napotkałem na krytykę, tak być też musi. Innym razem zapytam się inaczej, bardziej profesjonalnie.

  7. #307
    Dołączył
    Jul 2007
    Przegląda
    Toruń, Bydgoszcz
    Posty
    1,536
    Czy bonusy w ONGAME są na każdym roomie takie same?

  8. #308
    Dołączył
    Jan 2006
    Przegląda
    Pruszków
    Posty
    778
    Oczywiście, że nie. W bonusach przoduje Tower.

  9. #309
    Dołączył
    Feb 2005
    Posty
    523
    Obecnie chyba Hollywood ma lepszą ofertę.

  10. #310
    Dołączył
    Jan 2006
    Przegląda
    Pruszków
    Posty
    778
    W czym jest lepsza?