Strona 30 z 90 PierwszyPierwszy ... 2028293031324080 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 291 do 300 z 898

Wątek: Towergaming

  1. #291
    Dołączył
    Jun 2006
    Posty
    727
    Fishydonk jezeli chodzi o redkking to miales na mysli odpowiednia rozmowe z supportem po wczesniejszym dluzszym graniu na ich sofcie ?

  2. #292
    Dołączył
    Aug 2007
    Posty
    28
    Hmmm... prawdę mówiąc nie mam pojęcia. Wyrobiłem bonus od pierwszego depozytu, zaraz po skończeniu zaproponowali mi kolejny na tych samych warunkach. Po wyrobieniu drugiego wycofałem od nich środki, odezwał się ich manager z pytaniem co mi nie odpowiada/co mogą mi zaoferować i tym sposobem mam ciągły bonus 7x u nich (po skończeniu jednego tego samego dnia dostaje następny bonus)

  3. #293
    Dołączył
    Dec 2005
    Posty
    101
    Zlecilem wyplate na NT, po jakims czasie zniknela mozliwosc cofniecia wyplaty i w tym momencie zawsze mialem kase na NT. Teraz jednak pieniadze sie tam nie pojawily. Czy to normalne?
    Czytalem ze niektorym wysylalo srodki na MB lub czesc na MB i reszte na NT, ale ja wczesniej nie robilem nigdy wplat ani wyplat poprzez MB wiec ta opcja odpada.
    Czekac az neteller zaksieguje?

  4. #294
    Dołączył
    Mar 2006
    Przegląda
    Siedlce
    Posty
    296
    Cytat Zamieszczone przez cartman Zobacz posta
    Zlecilem wyplate na NT, po jakims czasie zniknela mozliwosc cofniecia wyplaty i w tym momencie zawsze mialem kase na NT. Teraz jednak pieniadze sie tam nie pojawily.
    Nie zawsze sie pojawia od razu na NT. Takze spokojnie, poczekaj troche.

  5. #295
    Dołączył
    Jan 2006
    Przegląda
    Radom / Lublin
    Posty
    554
    zwykle idzie na drugi dzien na netellera, ale jesli zleci sie wyplate w piatek, to czasem przyjdzie kasa dopiero w poniedzialek albo wtorek

  6. #296
    Dołączył
    Dec 2005
    Posty
    101
    To spoko, juz sie martwilem ze gdzies zniknela po drodze bo wydawalo mi sie ze wczesniej mialem zawsze od razu kase na netku.
    dzieki

  7. #297
    Dołączył
    Jun 2006
    Posty
    324
    przez sobote i niedziele napenwo nie ksieguja. A poza tym u nich z wyplatami jest roznie. Czasami idzie 2 dni czasami 7 przynajmniej w moim przypadku tak bylo

  8. #298
    Skoro topic poswiecony Towerowi przerodzil sie w Ongame'owy, wrzuce to tutaj...

    Mianowicie kazdy chyba widzi co sie dzieje z dolarem. Mniejsza juz o to ze zlotowka sie umacnia, jednak jesli nalozy sie na to spadek dolara sytuacja staje sie coraz mniej ciekawa. Jesli dalej tak pojdzie to moze sie okazac ze za pare(nascie) miesiecy gra w usd ne bedzie sie roznila niczym od gry w pln, a to chyba nie jest najlepszy scenariusz Zdecydowanie wole grac na tych samych stawkach, ale liczonych w ojro.

    Bossmedia przeszla juz na Euro i na jakosci uslug czy ilosci graczy sie to raczej nie odbilo. Ongame rowniez bierze taka mozliwosc pod rozwage (podobno, chyba ze to tylko belkot supportu na odczep sie)

    Thank you very much for the suggestion of switching currency from USD to EURO. We are aware of the current state of the USD and are exploring options for change. Although I can not provide you a specific date, we are exploring the idea of changing and I will certainly suggest it again to the Management team. Thanks again for the feedback.

    Jesli ktos grajacy w Ongame rowniez wolalby szybsze przejscie na ojro, mysle ze zmasowane zapytania w tej sprawie w pokerroomach moga tylko pomoc.

  9. #299
    Dołączył
    Aug 2006
    Przegląda
    PL
    Posty
    863
    daj gotowy list to wysle

  10. #300
    Dołączył
    Jun 2006
    Posty
    324
    mozna trzymac kase na koncie w banku i wplacac przez przelewy24-->moneybookers-->tower (kasa idzie odrazu z konta na moneybookers)