Strona 30 z 573 PierwszyPierwszy ... 2028293031324080130530 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 291 do 300 z 5728

Wątek: gorzkie żale

  1. #291
    Dołączył
    Mar 2005
    Przegląda
    Szczecin/Manchester/Hong Kong
    Posty
    1,816
    Nie. Chodzilo mi o to, ze wygrywaja takie turnieje na innych pokerroomach

  2. #292
    Dołączył
    Mar 2005
    Przegląda
    Wonstage
    Posty
    118
    jak ja bym wygrywal na porzadku dziennym turnieje 100k to tez bym ps nie lubil....

    ...bym sie w nim zakochal fiu fiu :lol:

  3. #293
    Dołączył
    Sep 2004
    Przegląda
    Near the Nutzz
    Posty
    1,083
    Cytat Zamieszczone przez zdzisio
    Na Poker Stars nigdy nie grałem ale czytałem opinie wielu najlepszych graczy, którzy na porządku dziennym wygrywają turnieje typu 100,000$ guaranteed i większość z nich przyznaje, że bardzo nie lubi grać na Poker Stars bo na tym pokerroomie wszystko to praktycznie zwykła loteria.
    a którzy to najlepsi gracze tak się wypowiedzieli?

  4. #294
    Dołączył
    Mar 2005
    Przegląda
    Szczecin/Manchester/Hong Kong
    Posty
    1,816
    Np. NSXT2 - gra głównie na Paradise. Powtarzam jedynie to co czytałem - swojego zdania na ten temat nie mam bo nigdy nie grałem na PokerStars.

  5. #295
    Dołączył
    Aug 2004
    Przegląda
    Poznań
    Posty
    310
    Cytat Zamieszczone przez zdzisio
    (...) większość z nich przyznaje (...)
    Można prosić o linki?

  6. #296
    Dołączył
    Mar 2005
    Przegląda
    Szczecin/Manchester/Hong Kong
    Posty
    1,816
    www.pocketfives.com <--- ranking graczy online. Tam na forum czesto mozna przeczytac opinie tych z czolowki. Poza tym to bardzo fajna strona. Mozna znalezc wiele ciekawych artykulow.

  7. #297
    Dołączył
    Jun 2003
    Przegląda
    Anfield Road
    Posty
    2,967
    SportingBEt
    30+3$ tournament
    final table
    zostało nas 3 ... i serwer sie zawiesił...

    skończyłem na 3 miejscu

    Soprano

  8. #298
    Dołączył
    Mar 2005
    Przegląda
    Szczecin/Manchester/Hong Kong
    Posty
    1,816
    Nom widzialem jak grales. Mimo wszystko gratuluje - Mi tez pare razy serwer siadł jak gralem sit'n'go przed chwila.

  9. #299
    Dołączył
    Aug 2004
    Przegląda
    Bełchatów
    Posty
    217
    Mi także panowie we freolu w Sportingbet zdechł server :? Troche sie wqrwiłem bo miałem sporo czipów :?
    Poza tym dzięki zdzisio za twoją wypowiedź odnośnie PS :wink:
    Może w końcu dotrze co do niektórych że to co mówie o PS to prawda 8)
    Bo jak narazie zażucają mi że ja nie umiem grać lub jeszcze inne rzeczy :roll:
    P.S. Zdzisio - jeśli nie miałeś "przyjemności" grania na PS to nie próbuj tej "przyjemności" - bo to nie będzie "przyjemność" :wink:

  10. #300
    Dołączył
    Mar 2004
    Posty
    1,043
    Rabbit, czy to tak ciezko przyznac, ze zwyczajnie jestes za slaby na PS Bo takie szukanie wymowki typu "alez ja jestem dobry, tylko to PS takie zle" jest conajmniej smieszne. Przeciez na PS sa najwieksze (z najwiekszymi nagrodami) turnieje na sieci, ktore przyciagaja najlepszych graczy. Czy moze oni tego nie zauwazaja, bo nie sa az tak przenikliwi jak Ty

    Moja propozycja - obejrzec czwarty dzien WSOP z 2003 roku. Wedlug mnie tam mialy miejsce takie same rozdania jak tu opisujecie. Czy to znaczy na WSOP tez oszukuja

    P.S. Jak sie nad tym zastanowilem, faktycznie jest to mozliwe. Przeciez ostatnie dwa WSOP wygrali goscie z PS. To jednak faktycznie spisek pokerowej zydomasonerii :wink: