Strona 30 z 32 PierwszyPierwszy ... 202829303132 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 291 do 300 z 318
  1. #291
    Dołączył
    Jan 2005
    Przegląda
    Tarnow
    Posty
    680
    Tak a propos nowego sezonu.... moze od nowego sezonu, przedluzylibysmy lige do powiedzmy 26 spotkan, zamiast jak to bylo 13 ?? Chodzi mi poprostu o typ ligi jaki bylby u nas. Z 13 spotkan zwyciezca ligi nie za wiele `zarabia`, jesli komus o to juz chodzi, a wygranie ligi, ktora sie gra nie 13 tyg. a 26, byloby wiekszym wyzwaniem i prestizem. Co wy o tym myslicie?? Niech sezon ligi trwa tak dlugo jak w kazdej innej dyscyplinie sportu...z tego co wiem,to zadna liga nie trwa 3-y miesiace.


    Tylko zeby ta moja propozycja nie wywolala jakies afery znowu

  2. #292
    Dołączył
    Jan 2006
    Przegląda
    Tarnow
    Posty
    757
    wydaje mi sie ze przez takie cos frekwencja pod koniec sezonu bylaby duzo mniejsza, poniewaz ci co straca szanse na zwyciestwo przestaliby przychodzic. po drugie w przyszlym sezonie bedzie wieksza pula, bo dyszka bedzie pobierana z calego sezonu a nie tylko 3ech ostatnich spotkan. a po trzecie wszystkie ligi pokerowe graja po tyle spotkan i to sie sprawdza. a z takich bardziej znanych sportow to liga zuzlowa jedzie 14 kolejek. a F1 18 GP wiec tez nie wiele wiecej.

    PS. nasz sezon trwa 12 turnieji a nie 13

  3. #293
    Dołączył
    Jul 2007
    Przegląda
    Tarnow
    Posty
    431
    Mi tez sie pomysl wydluzenia ligi nie podoba.
    Gramy jakis stolik dzisiaj?

  4. #294
    Dołączył
    Apr 2008
    Posty
    282
    zamiast wydłużać można nieznacznie podnieść wpisowe na np. 30+15 rebuy i 50 freezout, to więcej tylko o 10zł, ale przy dużej ilości graczy*12 turnieji robi dużo większą pule.

    to jest moje zdanie i bez afer proszę

  5. #295
    Dołączył
    Jan 2005
    Przegląda
    Tarnow
    Posty
    680
    YO!
    Bynajmniej nie chodzilo mi tutaj o wieksza pule ligowa. To co sie u innych robi mnie w ogole nie obchodzi, bo nasza liga jest najlepsza i najwazniejsza, i najlepsi gracze w niej graja. Pomyslalem tylko o jakies innowacji, ale jak sie nie podoba....to nic sie nie dzieje Z tym turniejowym wpisowym mnie jest obojetne. Wydaje mi sie jednak, zeby zrezygnowac z turniejow rebuy i zrobic same freezout`y. Wpisowe obojente.

    acha , a co do tego ogolnopsolskiego turnieju we wrzesnu to zaj. pomysl. A nadanie mu `imienia` otwartych mistrzostw Malopolski (badz cos w tym stylu), jeszcze lepszym pomyslem. Podpisuje sie obiema rekami i sluze ew. pomoca, jak takowa by se przydala! Pasowaloby sie zaznaczyc na pokerowej mapce Polski, bo w koncu gra tu juz wielu dobrych graczy.
    Ostatnio edytowane przez czorny ; 27-05-2008 o 13:01

  6. #296
    Dołączył
    Jan 2006
    Przegląda
    Tarnow
    Posty
    757
    czesc wpisowego ktora idzie na pule ligowa nie moze byc procentowo wieksza niz jest teraz, poniewaz nie bedzie sie to oplacalo osobom, ktore chca sobie zagrac od czasu do czasu, a takich tez jest duzo. wogole narazie bym nie podnosil wpisowego , niech liga narazie sie rozrasta, a o to latwiej jak jest nizsze wpisowe. o tym mozna pomyslec przed kolejnym sezonem.
    Samym freezoutom tez jestem przeciwny. Powinno byc troche urozmaicenia, zeby sie nikt nie nudzil. Czesc ludzi chcialaby same rebuye, a czesc same freezouty dlatego najlepszym rozwiazaniem jest granie na zmiane, za czym zreszta wiekszosc sie opowiedziala w ankiecie w zeszlym sezonie.

    Jako urozmaicenie proponuje wprowadzenie dwoch turniejow typu terminator (normalny freezout, tylko ze czesc wpiowego idzie za glowe wyeliminowanego gracza. mogloby byc wpisowe 50zl - 20zl na pule danego turnieju, 20zl za kazdego wyeliminowanego gracza i 10zl do puli ligowej) byloby ciekawie.

    Jedyne nad czym trzeba pomyslec to delikatne skrocenie poziomow w turniejach rebuy, tak zebysmy sie wyrabiali na czas, bo jak jest wiecej niz 25 osob to jest z tym problem. we freezoucie poziomy sa dobre (ewentualnie mozna pierwsze poziomy wydluzyc do 20minut) bo freezouty duzo szybciej sie konczyly.

    jeszcze jedna kwestia - drugi nasz mecz na euro jest w czwartek wiec ta jedna kolejke (druga) bedzie trzeba przesunac na srode.
    Ostatnio edytowane przez c00lf0n ; 27-05-2008 o 14:02

  7. #297
    Dołączył
    Oct 2007
    Posty
    277
    no to ja powiem SWOJE zdanie - i tez bez afer prosze :P jezeli chodzi o wydluzenie to rzeczywiscie lepiej niech zostanie 12 - jest ok, jezeli chodzi o terminatora to dobry pomysl tylko trzeba go jeszcze przemyslec co gdzie jaki jak i dlaczego - bedzie z tym wiecej pracy bo bedzie trzeba notowac kto kogo wyeliminowal - jezeli chodzi o rebuy to zmniejszylbym 4 pierwsze poziomy do 10 min (bo to i tak lotto) a reszte zostawil jak jest - freezout podzielilbym na levele 20sto i 25 minutowe w stosunku 6 x 20 i X x 25

    a teraz jezeli chodzi o duzy turniej, mierzylismy wczoraj z pawlem salke do bilarda (ta przy wejsciu na duza sale bilardowa) i po przesunieciu stolu do bilarda do sciany (na co pawel sie zgodzil na czas turnieju) mozna tam spokojnie wstawic 2 nowe stol + ten okragly + nawet jeden z lozy gdyby byly duzo graczy

    na nazwe wybralbym "Otwarte mistrzostwa Malopolski" - i teraz pytanie o date i kiedy ruszamy z promocja ? - mozna z michalem pogadac zeby i4 tez cos do tej zabawy dolozylo zawsze bedzie atrakcyjniej. widze to tak: freezout 250+20 (20 dla pawla 250 do puli turnieju) poziomy 30 min x 6, reszta po 45, blindy 10/20 poczatkowy stack 10000

    zgoda pawla juz jest wiec teraz musimy date ustalic ... i dogadac z pawlem czy nie bedzie turnieju w bilard w tym czasie
    co proponujecie ? - ja bym to chcial jeszcze rozegrac przed startem kolejnego sezonu zeby sie to na naszej lidzie nie odbilo i zeby bylo tez atrakcyjniejsze dla ludzi z tarnowa

  8. #298
    Dołączył
    Jan 2006
    Przegląda
    Tarnow
    Posty
    757
    nie no 10min jest troche bez sensu, 8 poziomow po 15min, reszta po 20min i bedzie sie konczyl wczesniej. dlugosci na freezouta podales ok. chodzi mi tylko o to czy mozesz dwie opcje ustawic na laptopie.
    a terminatora to jednego da sie zamiaast freezouta, drugiego zamiast rebuya i bedzie 5x freezout 5x rebuy i 2x terminator. ze zglaszaniem nie bedzie problemu, kazdy kto kogo wyeliminuje mi to zglosi a ja zapisze na kartce.

    a jesli chodzi o ten turniej to moze byc poczatek lipca (bo teraz sesja jest i euro) albo poczatek wrzesnia ( bo w srodku wakacji duzo osob pewnie tez nie bedzie).
    Ostatnio edytowane przez c00lf0n ; 27-05-2008 o 15:18

  9. #299
    Dołączył
    Oct 2007
    Posty
    277
    no to tak zrobimy - nie bedziemy sie przypalac za bardzo z tymi stolami - co do rebuyow to skolei na takich blindach jakie podales bedzie za malo gry a za duzo lotto przez caly turniej

  10. #300
    Dołączył
    Jan 2006
    Przegląda
    Tarnow
    Posty
    757
    ale ty chciales jeszcze wieksze turbo, bo 10min blindy. Blindy to taka rzecz ze mozna zmienic w trakcie sezonu, wiec jak cos bedzie nie tak to sie jakos zmodyfikuje.