Strona 3 z 10 PierwszyPierwszy 12345 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 21 do 30 z 92

Wątek: Polska Austria

  1. #21
    Dołączył
    Oct 2007
    Posty
    343
    Ręce opadają.....
    Może i Austriacy zasługiwali na bramkę z przekroju tego spotkania, ale nie potrafili jej strzelić i ten qrwa pierdolonu łysy debil nie miał prawa bawić sie w Boga!!!!
    Teraz mamy szanse tylko czysto teoretyczne, czyli jesteśmy w dupie, możemy się pakować. A mogło być tak ciekawie przed meczem z Chorwacją.
    Nie rozumiem jak można podyktować karnego w 92 minucie za takie coś!!!
    Po takich sytuacjach uważam że powinni rzeczywiście wprowadzić powtórki i analize przez kilku sędziów przed wydaniem ostatecznej decyzji.

  2. #22
    Dołączył
    Aug 2007
    Posty
    3,098
    Cytat Zamieszczone przez wanpi Zobacz posta
    chcielismy dobrze wyszlo jak zawsze, parę osób zbluzgalem przy okazji na shoutbox'ie, ale kto widzial, wie że się należało
    Należało się, bo ktoś miał odmienne zdanie niż ty? Nie wiem, ile masz lat, ale może wypadałoby kiedyś dorosnąć?

  3. #23
    Dołączył
    Feb 2007
    Przegląda
    Krakow
    Posty
    867
    Mi się wydawało, że skończyliśmy już dyskusję na ten temat...

    A widzę, że w każdym możliwym wątku obnosisz swoje urażenie, że powiedziałem Ci co myśle o Twoim zdaniu na temat tego karnego

  4. #24
    Dołączył
    Jun 2003
    Przegląda
    W-wa
    Posty
    1,493
    Jakby były powtórki dozowlone toby było 3x wiecej wolnych/karnych/itp odgwizdywanych. Owszem czasem sa karne z kapelusza ale czasem (a nawet czesto) sedziowie przymykaja oko na ostra walke w polu karnym a tak na prawde to te zagrania wedlug przepisow sa zagraniami faul. Tylko od sedziego zalezy czy pojdzie z duchem gry i takie zagranie posci czy po aptekarsku/z przychylnoscia dla gospodarza/etc podyktuje karny. A gdyby byly powtorki trzebaby bylo dyktowac takie faule...

  5. #25
    Chyba niektórzy nie rozumieją fenomenu piłki nożnej! To ze ktoś ma 10 sytuacji sam na sam niewykorzystanych i nadzieje się na kontrę.. No sorry jest taka delikatna różnica pomiędzy własna nieudolnością Austriaków a podyktowaniem karnego z dupy no jak ktoś tego nie zaczai niech albo się nie wypowiada na temat piłki albo niech jej nie ogłada
    Pozdrawiam

  6. #26
    Dołączył
    Feb 2006
    Przegląda
    PL
    Posty
    185

  7. #27
    Dołączył
    Aug 2005
    Przegląda
    Syberia
    Posty
    1,186
    Austriacy biegali jakby jechali na amfie od dziecka.Ale po naszej bramce,ten mecz był pod nasze dyktando,były sytuacje,oni nie stwarzali żadnych.Boruc w drugiej połowie miał dużo mniej pracy niż bramkarz austriacki.I karny z dupy.Kurwa,nigdy,ale to nigdy nie wkurwił mnie tak żaden mecz!!!!!Jakby strzelili nagle głową czy jakiś rykoszet i wpada,cóż stało się.Ale to było po prostu przekraczające wszelkie dopuszczalne granice skurwysyństwo!!!!

  8. #28
    Dołączył
    Nov 2006
    Przegląda
    W-wa
    Posty
    406
    Ten niesprawiedliwy karny boli.
    Ale ten nasz żałosny styl gry... Co my kurwa robimy na ME ?!
    Benhaker , kochałem Cię po meczu z Portugalią ale co to to było w meczu z Austrią.
    Co się dzieję w naszej reprezentacji? Nie wierzę w splot przypadkow kontuzji kuszczaka, żurawskiego i piszczka...

  9. #29
    Dołączył
    Feb 2007
    Przegląda
    Krakow
    Posty
    867
    dawkar, pogadaj z tymi, którzy twierdzą, że ten karny był słuszny i to 2 minuty po zakończeniu meczu

  10. #30
    Dołączył
    Oct 2007
    Posty
    343
    Cytat Zamieszczone przez dawkar Zobacz posta
    I karny z dupy.Kurwa,nigdy,ale to nigdy nie wkurwił mnie tak żaden mecz!!!!!Jakby strzelili nagle głową czy jakiś rykoszet i wpada,cóż stało się.Ale to było po prostu przekraczające wszelkie dopuszczalne granice skurwysyństwo!!!!
    Zgadzam się z Tobą w 100% Dawcio
    Dawno się tak nie wkurwiłem