Zobacz wyniki ankiety: Ile godzin tygodniowo poświęcasz średnio na pokera online??

Głosujących
173. Nie możesz głosować w tej sondzie
  • 1-10h

    24 13.87%
  • 11-18h

    33 19.08%
  • 19-27h

    59 34.10%
  • 28-36h

    23 13.29%
  • 36-50h

    16 9.25%
  • więcej

    18 10.40%
Strona 3 z 5 PierwszyPierwszy 12345 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 21 do 30 z 49
  1. #21
    Dołączył
    Jul 2005
    Przegląda
    Wafka
    Posty
    597
    Ok. 25 h gry tygodniowo i do tego obowiązkowo kilka godzin nad poker trackerem, pokerEV, 2+2 i innymi wynalazkami. Myślę, że czas poświęcony na analizę jest równie ważny jak ten poświęcony na grę i powinien być brany pod uwagę przy odpowiadaniu w ankiecie.

    A jakby do tego każdy z nas doliczył czas rozwalony na leniwe przeglądanie forum, to ostatni słupek miałby pewnie ze 100%

    pzdr

  2. #22
    Dołączył
    Jul 2004
    Przegląda
    Łomża
    Posty
    263
    Mysle ze przedzial 36-50 bedzie odpowiedni dla mnie

  3. #23
    Dołączył
    Aug 2006
    Przegląda
    going to the HU city
    Posty
    975
    Cytat Zamieszczone przez ArkadiuZz Zobacz posta
    18h tygodniowo
    Przestań się oszukiwać i nas przy okazji

    Ja gram za dużo bo po ok 4 dziennie
    Mam plan zejścia na max 2 godz - wtedy są lepsze rezultaty

  4. #24
    Dołączył
    Dec 2004
    Przegląda
    Podkarpacie
    Posty
    267
    Cytat Zamieszczone przez alchemik Zobacz posta
    110h tygodniowo????????????????????????

    to 15,7h dziennie!!!

    jak długo taką średnio trzymałeś?

    Taka srednia trzymalem okolo pol roku. Gralem od 9 rano do 2-3 w nocy. Obiadek przynosilem sobie do kompa, sniadanie i kolacje tez. Przerwa byla max pol godziny, wyjscie na swieze powietrze etc.

  5. #25
    Dołączył
    Aug 2006
    Przegląda
    going to the HU city
    Posty
    975
    Cytat Zamieszczone przez shaolin26 Zobacz posta
    Taka srednia trzymalem okolo pol roku. Gralem od 9 rano do 2-3 w nocy. Obiadek przynosilem sobie do kompa, sniadanie i kolacje tez. Przerwa byla max pol godziny, wyjscie na swieze powietrze etc.
    OMG !! !!
    sick
    mam nadzieje że zarobiłeś chociaż na tym troche - $$ zrekompensuje Ci stracony czas, niewypite browarki, imprezki na których nie byłeś no i będzie Cię stać na profesjonalną pomoc - bo masz POWAŻNY PROOOOBLEM kolego!!!

  6. #26
    Dołączył
    Apr 2006
    Przegląda
    Widełka, Rzeszów
    Posty
    1,891
    o KURWAAAAAAAAAAAAA

  7. #27
    Dołączył
    Jan 2005
    Przegląda
    Ciasto
    Posty
    2,287
    Shaolin zazdroszcze Ci motywacji, naprawde

  8. #28
    Dołączył
    Sep 2005
    Przegląda
    Skype: alchemik-poker
    Posty
    2,517
    ja tak samo...

    ja chciałbym mieć motywację, żeby grać z 8h dziennie (gra + bonusy i w rok masz tyle co większość ludzi zarabia pracując 20 lat)

    ale jakoś nie potrafię

  9. #29
    Dołączył
    Oct 2005
    Posty
    2,317
    Cytat Zamieszczone przez shaolin26 Zobacz posta
    Taka srednia trzymalem okolo pol roku. Gralem od 9 rano do 2-3 w nocy. Obiadek przynosilem sobie do kompa, sniadanie i kolacje tez. Przerwa byla max pol godziny, wyjscie na swieze powietrze etc.
    Czyżbyś przez pół roku przebywał w zakładzie karnym i jako wzorowy osadzony miał dostęp do notebooka i komórki?

    jdx

  10. #30
    Dołączył
    Dec 2004
    Przegląda
    Podkarpacie
    Posty
    267
    Po prostu gra sprawia mi przyjemnosc, jednak ogromna wada mojej gry jest to, ze nigdy, ale to nigdy nie skupiam sie na obserwowaniu przeciwnikow, nigdy rowniez nie czytalem zadnych ksiazek pokerowych. Po prostu grajac zawsze przegladam strony, ogladam telewizje, wystawiam aukcje na Allegro itp.
    Czy jestem uzalezniony? - Nie!! Zalozylem z kumplami firme informatyczna, pozyskuje nowych partnerow, staram sie ja rozwijac - ale czasem przychodza rozterki... Czy czas poswiecoy firmie nie lepiej bylo spozytkowac grajac w pokera...
    Mam od ponad trzech lat zone, poltoraroczna coreczke i przede wszystkim to sie dla mnie liczy. (Ale jak pytam coreczki "Gdzie tata gra w pokera?" to idzie i wskazuje monitor
    Moze wyrosnie z niej pokerowy wymiatacz

    P.S. A wiecie ile obecnie gram w weekendy? Koncze prace w sobote okolo 14.00 - ide do domu i siadam... wstaje od kompa okolo 2 w nocy, ale w niedziele o 9 juz siedze... i koncze okolo 2 w nocy, bo przeciez rano o 7 ide do pracy...
    Ostatnio edytowane przez shaolin26 ; 05-12-2007 o 19:24