Strona 3 z 5 PierwszyPierwszy 12345 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 21 do 30 z 47
  1. #21
    Dołączył
    May 2005
    Posty
    1,763
    Mysle, ze chujowo to juz jest... Mi ten post otworzyl oczy, spoko, to nie musza byc boty bo dlugo podejmuja czas czy maja te same staty,ale kiedy 4 graczy ma identyczne staty, identycznie gra i kazda decyzja trwa tyle samo czasu i tak dalej, to juz chyba daje do myslenia ? a jeszcze to, ze NIGDY nie grlai ze soba na 1 stole + wszystko powyzej, lol zaczynaja sie ciezkie czasy

    Jedno jest pewne, boty nie poradza sobie na wyzszych stawkach, ale na NL 200 gdzie duzo graczy gra schematycznie takie boty moga dominowac... i jak widac to robia ... to samo pewno dzieje sie nizej ...

  2. #22
    Dołączył
    Dec 2005
    Przegląda
    Łódź
    Posty
    4,392
    KApitan nie zartuj sboie czytales ten post ??? gosc przedstawil z 10 roznych przesalnek ze to boty i podkreslil to wiele razy ze skoro on mogl wykryc boty to co dopiero mzoe pokerroom majac dostep do wszystkich HH a do tego wiedzac jakie karty ma bot

    Bot jako program ma zaprogramowane jak grac jakie rece i jezeli np w danej sytuacji gra A9 a nigdy A8 to ewidentnie jest to bot bo zaden czlowiek nie wykaze sie taka zajebista konsekwencja zebym nie wiem jak byl zdyscyplinowany

    Dla mnie w 100% oczywiste jest ze byly to boty przynajmniej te 3 ktorym bardziej wnikliwie przyjrzal sie autor topica i ktore nie jako testowal na ich botowosc :P

  3. #23
    Dołączył
    Oct 2005
    Przegląda
    Gdynia
    Posty
    2,100
    na micro stawkach te by sobie nie poradziły

  4. #24
    Dołączył
    May 2005
    Posty
    230
    Jedno jest pewne, boty nie poradza sobie na wyzszych stawkach
    To jest tylko kwestia czasu.

    Btw, jak wlaczyc html w podgladach ? Fajnie by bylo gdyby byl automatycznie...

  5. #25
    Dołączył
    Oct 2005
    Posty
    2,317
    Ciekawe czy są jakieś boty na stoły shorthanded NL. Bo goście ze statami 14/7/7 na takich stolikach są mi w zasadzie obojętni - ani dużo się od nich nie wygra ani dużo się do nich nie przegra. Znacznie bardziej stresująca (ale jednak dochodowa ) jest gra z donkami callującymi preflop raisy z K2 lub J5 suited albo reraisy z QT off.

    Cytat Zamieszczone przez Drauger Zobacz posta
    na micro stawkach te by sobie nie poradziły
    O tak, w pełni się zgadzam się. A w niektórych pokerowniach na NL100 (to już są ministawki AFAIK) taki bot też nie miałby szans. Oczywiście mam na myśli stoły SH.

    jdx

  6. #26
    Dołączył
    Mar 2006
    Przegląda
    Siedlce
    Posty
    296
    Cytat Zamieszczone przez sebkrol18 Zobacz posta
    KApitan nie zartuj sboie czytales ten post ??? gosc przedstawil z 10 roznych przesalnek ze to boty i podkreslil to wiele razy ze skoro on mogl wykryc boty to co dopiero mzoe pokerroom majac dostep do wszystkich HH a do tego wiedzac jakie karty ma bot

    Bot jako program ma zaprogramowane jak grac jakie rece i jezeli np w danej sytuacji gra A9 a nigdy A8 to ewidentnie jest to bot bo zaden czlowiek nie wykaze sie taka zajebista konsekwencja zebym nie wiem jak byl zdyscyplinowany

    Dla mnie w 100% oczywiste jest ze byly to boty przynajmniej te 3 ktorym bardziej wnikliwie przyjrzal sie autor topica i ktore nie jako testowal na ich botowosc :P
    Czytam to co napisalem i mozliwe, ze cos tam jest troche niewyraznie napisane. Ale zeby bylo jasne tez uwazam ze byly to boty.

    Chodzilo mi, ze gdyby nie to, ze SukitTrebek zauwazyl kilku graczy o takich samych statsach pewnie wogole nie zaczalby przygladac sie im blizej. Gdyby ten bot dzialal pod jednym nickiem nie byloby zadnych podejrzen. Bo twierdzenie, ze mamy do czynienia z botem, dlatego ze reaguje zawsze po jakims czasie czy gra schematem nie kazdego przekona.

    Nawet po tym jak ktos zglosi, ze gral z botem i pokerroom przeprowadzi dochodzenie nie przyzna, ze tak faktycznie bylo nawet jesli to prawda. (Byc moze sie myle, nie wiem czy FT odezwal sie w tej sprawie czy nie. I jaka jest ich odpowiedz. Narazie dotarlem do 80 strony). To wlasnie mialo miejsce w odpowiedzi na maile SukitTrebek. I przypuszczam, ze dalej beda sie trzymac tej linii ktora obrali w mailach.

    Watpie zeby przyznali sie, ze ktos gral botem, wczesniej zapewniajac, ze nie ma takiej mozliwosci. Tak jak w polityce obiecuja 4 miliony mieszkac itp. pozniej wszyscy o tym zapominaja, sprawa przycicha i znowu jest ladnie i pieknie.

    Nie watpie, ze pokerroomy maja mozliwosci zeby takie rzeczy wykrywac. I byc moze robia to ale robia to po cichu i jezeli kogos zlapia to nie mowia o tym glosno. A byc moze poki co zagrozenie jest tak niewielkie, ze nie zawracaja sobie tym glowy. Dla nich problemem nie jest to, ze graja u nich boty (byc moze nawet o tym wiedzieli,a jezeli nie wiedzieli to znaczy ze nie szukali) ale to, ze na 2p2 pojawil sie o tym watek z mocnymi dowodami i zrobilo sie glosno.

    Wlasciwie takie boty moga byc tez w innych roomach. Moze komus tez wydaje sie ze gral z botem ale nie ma tak ewidentnych dowodow jak autor z 2p2. A jak zglosi takie podejrzenie roomowi otrzyma odpowiedzi w podobnym tonie jak wysylal FT i sprawa przycichnie.

    Poza tym te boty wcale nie byly takie dobre, ledwo co na zielonym. Martwic sie powinni slabi gracze, inteligentny gracz powinien wylapac schematy w czyjejs grze i je wykorzystywac. Nie ma znaczenia czy gra z botem czy nie.

    Tyle z mojej strony. Troche dlugo, ale napisalem wszystko co chcialem, mam nadzieje ze jest w miare jasno. Pozdrawiam.

    -EDIT-
    p2p hehe pozno bylo jak pisalem posta .
    Ostatnio edytowane przez El Capitan ; 11-05-2007 o 11:01

  7. #27
    Dołączył
    Dec 2005
    Przegląda
    Łódź
    Posty
    4,392
    masz racje graczowi trudno bylo by na podstawie jednego przypadku okreslic czy to bot czy nie ale nie oszukujmy sie jesli bot bedzie dzialal sprawnie to autor takowego programu postanowi zmaksymalizowac zyski uzywajac go na kilku kontach wiec tez bedzie do wykrycia

    Jak dla mnie to ze room wykryl bota swiadczy wlasnie na jego korzysc niz to ze twardo idzie w zaparte ze trwa sledzwo ze nie ma dowodow itp

    Jak dla mnie samo to ze autor sam przeprowadzil takie sledztwo swiadczy o tym ze ma motywacje wyjasnic ta sprawe i pewnie FTP nie spodziewalo sie takiej determinacji w wyjasnieniu tej sprawy i teraz mleko sie wylalo po topicu na 2p2

    P.S popraw p2p w swoim poscie bo to troche co innego Kapitanie :P

  8. #28
    Dołączył
    May 2006
    Posty
    250
    na i4 też by nie dały rady , lucky river by ich załatawił

  9. #29
    Dołączył
    Dec 2006
    Posty
    240
    Jezeli chodzi o mnie to rowniez gralem z botem i nawet mi sie to podobalo, oczywiscie zauwazylem to przypadkowo bo gralem 4+ stoly wiec gralem bardziej schematycznie i bylo to na zasadzie deja vu. Po prostu bot reagowal identycznie na turnie przy moim checku robil bet w identyczny/mechaniczny sposob. Za pierwszym/drugim razem jeszcze nie wiedzialem, ale pozniej mnie to juz zastanowilo. Oczywiscie nastepnym razem zrobilem celowy check-raise z czymkolwiek i byl insta fold. Sprawdzilem to jeszcze ze dwa razy i wiedzialem juz na 100%. Moze ktos z Was tez mial takie przypadki.
    Osobiscie nie mam nic przeciwko botom bo sa slabsi niz regularni gracze i po wyexploitowaniu slabsi niz najslabsi gracze .
    Zrobic wygrywajacego bota jest naprawde fajnym zadaniem . Osobiscie sam sie kiedys do tego przymierze jako ciekawostke . Uwazam, ze schemat ma kazdy nie wazne jakim jest LAGiem. Czasem tylko po prostu robi niestandardowe zagrania, zeby stworzyc pozory nieprzewidywalnosci, ale to jest imho tylko odchylenie standardowe. Majac baze kilkudziesieciu tysiecy rozdan danego gracza, ktora analizuje bot i na jej podstawie ustala styl danego gracza i swoja gre mozna moim zdaniem stworzyc dobrego bota co wiecej jestem przekonany, ze takie juz dawno sa.

  10. #30
    Dołączył
    Mar 2005
    Przegląda
    Szczecin/Manchester/Hong Kong
    Posty
    1,816
    Official Full Tilt Poker Response to Bot Thread
    #10324465 - 05/10/07 09:28 PM
    Edit post Edit Reply to this post Reply Reply to this post Quote Quick Reply Quick Reply

    2+2,

    I’m sorry for the delay in posting to the bot thread. We felt it was very important to thoroughly review the investigation notes and findings again before commenting and I should have just posted a quick message to let you guys know we were looking into it.

    We were definitely aware of the importance of this situation and held a series of meetings to discuss our established policies as well as the terms of this specific case. While I am unable to discuss the specific details of the investigation, I will make some general comments.

    We take bots very seriously, and for obvious reasons cannot go into the details of our policies, procedures and detection methods. Our meetings served to further refine these policies and processes in general terms, and also with regards to this investigation specifically. Having said that, if Full Tilt Poker Security confirms the use of a bot by any player, all accounts involved would be permanently closed and all funds remaining in the accounts could be subject to seizure.

    After doing our due diligence in this case, we came to the following determinations:

    • During the investigation we found the evidence to be inconclusive in supporting either determination (human or bot).

    • After careful consideration, the evidence did not warrant the seizure of funds and permanent account closure.

    • We stand by our decision. Having said that, re-opening an account after an investigation such as this one does not mean we have made an irreversible decision. We will continue to reevaluate this situation.

    It is our responsibility to ensure a level playing field for all of our players. As evidenced by this thread, some situations are not as clear cut as they first appear and require additional refinement of established policies and procedures. We are working on additional measures to detect any activity that compromises the integrity and fairness of our games; this is of paramount importance and will never be taken lightly.

    Sean