Strona 3 z 10 PierwszyPierwszy 12345 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 21 do 30 z 92
  1. #21
    Dołączył
    Feb 2005
    Przegląda
    Northampton
    Posty
    278
    Cytat Zamieszczone przez krakers Zobacz posta
    flex nie znam Twojej gry, weic moze komentarz bedzie na wyrost, ale czuje, ze nie potrafisz zrzucic dobrej reki(lub chociaz zagrac bardziej asekuracujnie) przy niekorzystnym flopie
    To fakt ciezko mi zrzucic np kk przy flopi 3.7.10(chodz ten flop to raczej korzystny jest). Pytanie: Co zrobic jak podbijam o pot i dostaje re raise??mam sie zrzucic? Szczerze ; nie potrafie. Ale tak juz fiszowato gram i na razie jest nie najgorzej. Wierze ze jeszcze z tego wyjde.

  2. #22
    Dołączył
    May 2006
    Posty
    1,505
    @flex - w przypadku, który opisałeś, to jeszcze wiele zależy od pozycji

  3. #23
    Dołączył
    Mar 2005
    Przegląda
    Shorthanded City
    Posty
    1,668
    Dokładnie, jeśli miałeś w tym przypadku pozycję i gość dał Check/Raise, to ja tylko sprawdzam. Później możliwośći są różne (zależy od tego jak zagra na turnie).
    W dodatku istotne jest czy koleś jest agresywny czy pasywny, tight czy loose .

  4. #24
    Dołączył
    Jan 2006
    Posty
    252
    granie short stackiem jest bezpieczniejsze i daje o wiele gorsze implied odds dobieraczom,proponuje zmniejszyć buy in w sytuacji kiedy ktoś ma problemy z zrzucaniem over par itp sytuacji napewno dobrze to zrobi bankrollowi,dodatkowo komfort psychiczny znacznie mniejszy ból przy porażce,reszta porad jest ok i z tym co napisałem nie koliduje.

    Od razu muszę podkreślić ze zdaje sobie sprawę z wad grania shortem i nie mam zamiaru dyskutować o wyższości świat wielkanocnych nad bożego narodzenia.

  5. #25
    Dołączył
    Feb 2005
    Przegląda
    Northampton
    Posty
    278
    To nie jest jebany prima aprilis!!
    Juz kurwa huj mnie strzela. Dluzej kurwa tego nie zniose. Dzis kolejny dzien rozpierdalajacy moja wiare w to ze z pokera jednak moge miec jakies wieksze dochody. Zacznijmy od stolu 200nl reka 44 flop A24 i koles reka 25 huj przeboleje. Turniej 100$ wpisowe reka QQ all in pre flop v 88 river 8 i hujowe 20miejce(10 in cash). I tera rodzynek z przed kilku chwil. Turniej 30$ graczy 163 zostalo nas 26 jestem 15 i reka AQ (bb 300 ) podbijam do 1000 jeden wchodzi flop A93 ja check on bet 800 ja re raise 2300 on call turn 5 ja all in 4800 on call i pokazuje A8!! i jebany river 8 no w huj z takim graniem. Chyba otworze kolko szachowe.

    ps wiem ze to nie jest temat gorzkie zale

  6. #26
    not bad ..... moj dzisiejszy przypadek ( kolejne rece na tym samym stole ):
    rozdanie1
    ja J8 z big blind
    flop J85
    goscT9
    turn Q

    rozdanie2 small blind ( jeszcze nie dalem rady doladowac BI)
    ja KQ
    flop KQT
    gosc AJ

    rozdanie3 button ( niestety juz mialem calego BI )
    ja 67
    flop 589
    gosc 85 ( laduje allin 10x pot )
    ja easy call
    turn 8

    generalnie jak kiedys mialem na wykresie zysk jadacy w gore pod katem 90 stopni to teraz tak samo jade w dol ....

    ...... jakbym wlazl na druga strone gory.

    ciekawe jest to, ze dzieje sie tak tylko na Full Tilcie,
    na innych roomach gram ogladajac TV czy grzebiac w necie i bez najmniejszych problemow trzepie gosci z kapuchy.... takze chyba to nie moja gra

  7. #27
    Dołączył
    Oct 2006
    Posty
    178
    Dla mnie najdłuższy downswing to downswing do zera

  8. #28
    Dołączył
    Oct 2005
    Przegląda
    Gdynia
    Posty
    2,100
    ja najwiekszy miałem 2/3 bankrolla a trwał on aż 3 dni

  9. #29
    Dołączył
    Oct 2005
    Przegląda
    Łódź
    Posty
    320
    z drugiej strony, 40% jest ciągle na downswingi

  10. #30
    Dołączył
    Aug 2006
    Posty
    150
    Cytat Zamieszczone przez flex Zobacz posta
    To nie jest jebany prima aprilis!!
    Juz kurwa huj mnie strzela. Dluzej kurwa tego nie zniose. Dzis kolejny dzien rozpierdalajacy moja wiare w to ze z pokera jednak moge miec jakies wieksze dochody. Zacznijmy od stolu 200nl reka 44 flop A24 i koles reka 25 huj przeboleje. Turniej 100$ wpisowe reka QQ all in pre flop v 88 river 8 i hujowe 20miejce(10 in cash). I tera rodzynek z przed kilku chwil. Turniej 30$ graczy 163 zostalo nas 26 jestem 15 i reka AQ (bb 300 ) podbijam do 1000 jeden wchodzi flop A93 ja check on bet 800 ja re raise 2300 on call turn 5 ja all in 4800 on call i pokazuje A8!! i jebany river 8 no w huj z takim graniem. Chyba otworze kolko szachowe.

    ps wiem ze to nie jest temat gorzkie zale
    Witam
    Mam bardzo podobnie juz nic nie mogę wygrać.
    od 2 tyg sporo bad beatów. Jak coś wygrywam to nie duże poty a jak wtapiam to po całych BI. Niektórych rozdań po prostu nie mogę zrzucić. w zeszłym tygodniu juz robiłem 4 dni przerwy po porazkach, lecz nie pomogło.
    dzisiejsze dwa rozdania NL200:

    player1 bet 8$ 4 osoby call i ja call na BB z A9s
    flop 599 (dwa piki)
    jeden 8 ten co podbijał 20 ja zeby nie drawowali 50 koes jeszcze mnie przebił i tak do końca. karty 5 i 9 wykluczyłem więc biło mnie tylko 55... miał 55 :/

    inne rozdanie mam 88
    na pre po 8$ 3 osoby
    flop Q87 tęcza.. przebija jeden drugiego ja spokojnie call
    turn 2 i wszyscy allin(3 osoby)
    river 7
    ja 88, player2 AA, player3 QQ itp itd

    pozdro