Strona 3 z 5 PierwszyPierwszy 12345 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 21 do 30 z 47
  1. #21
    Dołączył
    Feb 2007
    Przegląda
    Olsztyn
    Posty
    360
    Przydalaby sie liga tylko dla polakow,z tego co widzialem to nasi poludniowi sasiedzi taka wlasnie lige maja!!!
    Dlaczego my nie moglinysmy miec???Mysle ze cieszyla by sie duza frekwencja,bo poker w Polsce przezywa wielki bummmmm.
    Ale to jest takie ciche marzenie miec na swoim ulubionym,przez niektorych znienawidzonym pokerroomie jakas lige wylacznie dla rodakow.POzdrawiam

  2. #22
    Dołączył
    Sep 2005
    Przegląda
    Głogów
    Posty
    387
    Nie wiedzialem gdzie to napisac, ale zobaczywszy "Co mozemy robic lepiej?"

    stwierdzilem, ze tu... wiec:

    postanowilem pograc troche u Was i w pierwszy wieczor nie jestem w stanie kazdy turniej do ktorego sie zapisuje - cancelled

    Player Ranking o 21:00 tez sie nie odbedzie?

  3. #23
    Dołączył
    May 2007
    Posty
    13
    Ja Tam Nie Przepadam Za Tym Softem, Na Tain Gralo Sie Znacznie Lepiej To Juz Nie Ten Expekt Co Kiedys

  4. #24
    Dołączył
    Mar 2006
    Przegląda
    poker
    Posty
    517
    powinniście nie zatruwać "tyłka" przy wypłacie tymi skanami dowodów, kase potrzebuje pilnie a tu mi wyskakują że mam skan przesłać. Teraz musze szukać po znajomych kto ma skaner :S. Nigdy więcej tam niewpłace jak tak dalej będzie

  5. #25
    Dołączył
    Jan 2006
    Przegląda
    Roma
    Posty
    1,962
    luckyluke nie masz aparatu cyfrowego? cykasz fote, wysylasz i masz kase

  6. #26
    Dołączył
    Mar 2006
    Przegląda
    poker
    Posty
    517
    ok cofam, przed chwilą dostałem telefon że już nietrzeba wielkie dzięki expekt

  7. #27
    Dołączył
    Jan 2006
    Przegląda
    Roma
    Posty
    1,962
    dobrze ci idzie, ostatnio dostales 11K$ z freerolla, teraz telefon od expekta niezle, niezle

  8. #28
    Dołączył
    Sep 2005
    Przegląda
    Głogów
    Posty
    387
    W skrocie.. ma Lucky tydzien

  9. #29
    Dlaczego w turniejach 20-osobowych są teraz tylko 3 miejsca płatne, tyle samo co na 10 !?!Zmiencie to

  10. #30
    Dołączył
    May 2007
    Posty
    5
    Cytat Zamieszczone przez Romus1981 Zobacz posta
    Ja bym za to z checia od czasu do czasu pogral w jakims freerolu tylko przy obecnych ograniczach co do ilosci startujacych osob zapisanie jest praktycznie niemozliwe.
    faktycznie dla początkujących graczy takie freerole to fajna sprawa, można się wiele nauczyć grajac o "coś", tyle że cięzko sie zapisać bo już po minucie nie ma wolnych miejsc...
    Ostatnio edytowane przez zyzuCK ; 31-05-2007 o 11:18