Strona 3 z 6 PierwszyPierwszy 12345 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 21 do 30 z 51
  1. #21
    Dołączył
    Nov 2006
    Posty
    233
    nigdy w zyciu na zadnych stawkach z zadnym opponentem

  2. #22
    Dołączył
    Dec 2006
    Posty
    597
    przydalo by sie troche info o przeciwniku, ale jak dla mnie troche zbyt pasywnie to rozgrywal, dlatego skoro mam tylko 1bi CALL

  3. #23
    Dołączył
    May 2005
    Posty
    1,763
    Dla mnie to on ma waleta i pewno z przebiegu rozgrywki bym to wlasnie wywnioskowal co nie zmienia faktu ze ... dalbym call i wjebal calego buyina bo jest ti nie do zrzucenia maja wlasnie jednego BI na stole, gdybym mial ze 3-4 BI jak ten co dal all ina to pewno dla swietego spokoju i braku bolu glowy bym to zrzucil ...

    W koncu nie wlozylem tyle, zeby bylo czego bronic przy deep stacku ...

  4. #24
    Dołączył
    Apr 2006
    Przegląda
    Opole
    Posty
    331
    raczej fold

  5. #25
    Piękna ręka, CALL bez mrugnięcia okiem!
    Ponieważ dałeś G-Dave tą rękę na forum to zapewne sprawdziłeś i pokazał ci karetkę, nie zmienia to faktu, że takiej ręki nie można spasować.

  6. #26
    Dołączył
    Aug 2005
    Przegląda
    Play Money
    Posty
    1,396
    ZbigAnch

    Tu się akurat mylisz. Owszem HERO zrobił call (pewnie ja na jego miejscu zrobiłbym to samo) i Villain pokazał QJs, jednak HERO to nie byłem ja.

    Cheers

  7. #27
    Faktycznie, nie zauważyłem, czerwony as w Twoim awatarze jest inny niż w tej ręce zatem to oczywiste, że Hero to nie G-Dave Wybacz

  8. #28
    Dołączył
    Jun 2003
    Przegląda
    Anfield Road
    Posty
    2,967
    ja zadam pytanie:
    po co to zrzucac ?

  9. #29
    Dołączył
    Feb 2006
    Przegląda
    wrocek
    Posty
    1,348
    Cytat Zamieszczone przez Kirek Zobacz posta
    A co to za różnica czy jest 5/10 czy 0,05/0,10 ? Jeżeli grasz na stawkach na które pozwala Ci bankroll to moim zdaniem ich wysokość nie powinna wpływać na Twoje decyzje.

    i to jeden z lepszych komentarzy jakie na forum ostatnio czytałem....

  10. #30
    Dołączył
    Mar 2006
    Przegląda
    berlin
    Posty
    962
    kirek,moim zdaniem ogromna
    ja jednak nigdy nie gralem ponizej 50nl(2-3 godziny),wiec na temat jeszcze nizszych stawek sie wypowiadac nie powinienem.
    inaczej gram 1/2 i inaczej 5/10 nl,a i gracze na 5/10 raczej troche lepsi...


    apropo: znowu mnie cieszy trafna decyzja tym bardziej ze nawet
    karty zgadlem