Strona 3 z 4 PierwszyPierwszy 1234 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 21 do 30 z 36
  1. #21
    Yo!

    Święta po raz kolejny zaskoczyły drogowców (brakło śniegu a odśnieżarki wyjechały) i TD-ków (lenistwo dopadło mnie znacznie wcześniej niż myślałem i wyniki dopiero teraz)...
    Oczywiście czuję się usprawiedliwiony. Wiadomo święta, rodzina... Itd itp Dużo mandarynek do pożarcia i prezentów do rozdania :P
    Skoro już się wytłumaczyłem czas na szybkie podsumowanie piątkowego turnieju
    Świąteczna atmosfera, świąteczna frekwencja, świąteczne bad beaty, świąteczni goście oraz świąteczne wygrane :P I nawet Mr W jakoś tak świątecznie wyzwał nas od Ch... Cóż więcej można powiedzieć. Graliśmy dosyć krótko co jest zrozumiałe przy takiej frekwencji, ale przynajmniej odpoczęliśmy i z przyjaznym nastawieniem życzyliśmy sobie wesołego jajka, tłustego królika i wypchanej banknotami Hanukkah (wreszcie wiem jak się to pisze) :P

    Gratulacje dla zwycięzców!

    Oto wyniki:

    1. JACA 25,82
    2. QUEQU 18,26
    3. MASTER LUK TG 14,91
    4. ML 12,91
    5. SKORPION 11,55
    6. GODZIO 10,54
    7. HAZIU 9,76
    8. KLEKFISH 9,13
    9. KEMPA 8,61
    10. MR W 8,16

    Generalka i tabelka zwarte i gotowe w dziale LIGA MICRO na:
    SILESIA POKER texas holdem katowice live | poker | freeroll | bonusy | turnieje | śląsk | bankroll | free

    Pozdrawiam!

  2. #22
    Elo!

    Już za dwa dni nowy rok! Kaman! Mamy więc ostatnią w tym roku szanse żeby zagrać coś w FIRMIE :P Padło na ligę MICRO czyli przyjazny dla początkujących freezout. Czeka nas iście szampańska zabawa :P

    Zaczynamy o 19:00 w FIRMIE

    Rejestracja:
    gg 5188432
    sms 796638352

    Pozdro!

  3. #23
    Siemano!

    Jeszcze nigdy tak długo nie kazałem wam czekać na wyniki z MICRO Turniej graliśmy w 2011 zaś wyniki dotarły dopiero w 2012!! So sick! Tak to jest jak się zadziera z władcą czasu :P hhahahahah...

    A teraz na trochę bardziej na poważnie :P W piątek zagraliśmy już 10 turniej ligi MICRO a to oznacza, że zostało już ich tylko 5 w tym sezonie! Zebrała się dosyć pokaźna liczba osób jak na tą ligę bo aż 15 Wiem, wiem... 15 to wcale nie dużo ale nas to nie zraża :P
    Sam turniej obfitował w dużo niespodzianek.. Dokładnie w 13 :P gdyż każdy z odpadających był wielce zaskoczony tym faktem
    Co bardziej spostrzegawczy zapytają "Ale Quequ! Dlaczego 13?".. Już śpieszę tłumaczyć: W HU BYŁ DEAL :P
    No teraz skoro już wszytko jasne czas na wyniki!

    Oto one:

    1. KOLORADO 31,62
    2. BINEK 22,36
    3. LEWY 18,26
    4. MASTER LUK TG 15,81
    5. DŻACA 14,14
    6. KRZYŻU 12,91
    7. GREEN 11,95
    8. GIZMO 11,18
    9. SKORPION 10,54
    10. KLEKFISH 10
    11. SZYMON 9,53
    12. GREG 9,13
    13. ML 8,77
    14. HAZIU 8,45
    15. QUEQU 8,16


    Gratulacje dla zwycięzców!

    Generalka i tabelka niezmiennie dostępne w dziale LIGA MICRO na:
    SILESIA POKER texas holdem katowice live | poker | freeroll | bonusy | turnieje | śląsk | bankroll | free

    Pozdrawiam!

  4. #24
    Witam!

    Dzisiaj mamy święto. Co prawda świętem jest ono dopiero od niedawna ale nam to pasuje gdyż jest to najbardziej pokerowe święto jakie znamy
    Zastanawia mnie tylko jedno czy chodzi o seta czy o tripsa... Tak czy siak mega spoko nazwa jak na święto :P

    Pakujemy więc manatki i po odprawieniu należnych rytuałów jedziemy do FIRMY na kolejny turniej ligi MICRO!

    Gramy o 19:00

    Rejestracja:
    gg 5188432
    sms 796638352


    Pozdro!
    P.S. Coś czuję że króle dzisiaj będą spadały :P

  5. #25
    Siemano!

    Przyszedł czas na przedstawienie wyników 11 turnieju ligi MICRO. Jak zwykle opóźnione za co przepraszam. Tym razem powodem było domowe przedszkole, którego nagle zostałem dyrektorem i pracownikiem :P Na szczęście dziecko całe, dom nie spłonął a ja co prawda niezmiernie zmęczony ale dumny z wykonania challange-a :P
    W piątek mimo święta pokerowego pojawiło się dosyć dużo jak na MICRO osób. Zawitało nawet dwóch graczy z Krakowa. Wpadajcie częściej i przyprowadźcie kolegów. Doszły mnie słuchy że w polskiej stolicy kultury nie ma gdzie grać ... co za chamstwo :P
    Jeżeli chodzi o sam turniej to niewiele mogę powiedzieć gdyż z wymienionych wcześniej powodów byłem nieobecny. Wiem tylko, że w HU walczyły Kielce z Jaworznem Kepp it real!

    Gratulacje dla zwycięzców!

    Oto wyniki:
    1. YAPAN 30,55
    2. PRETOR 21,6
    3. SŁAWEK 17,64
    4. HAZIU 15,28
    5. KLEKO 13,66
    6. ML 12,47
    7. MATI 11,55
    8. KLEKFISH 10,8
    9. KLEKO89 10,18
    10. MACIEK2 9,66
    11. MACIEK 9,21
    12. SKORPION 8,82
    13. KARDI 8,47
    14. MASTER LUK TG 8,16


    Generalka i tabelka dostępne w dziale LIGA MICRO na stornie:
    SILESIA POKER texas holdem katowice live | poker | freeroll | bonusy | turnieje | śląsk | bankroll | free

    Pozdro!

  6. #26
    Siema!

    Dzisiaj piątek i to nie byle jaki bo 13... A jak powszechnie wiadomo w pokera gra wielu przesądnych ludzi :P Mam nadzieję jednak, że bywalcy FIRMY już dawno są ponad tym i nie będą bali się opuścić domowych pieleszy i zawitają licznie na Wita Stwosza 1 kontynuować tą jakże przyjazna dla początkujących ligę! I nawet gdyby na naszej drodze ustawiono 100 drabin nie do wyminięcia i choćby przed nami przebiegła wataha czy raczej stado czarnych kotów (no dużo w każdym razie :P) Nie zlękniemy się! Tylko z uśmiechem na twarzy zasiądziemy do stołu.

    Zaczynamy o 19:00 w FIRMIE

    Rejestracja:
    gg 5188432
    sms 796638352

    Pozdro

  7. #27
    Elo!

    Zeszły piątek był piątkiem 13. Przerażająca data dla wszystkich zabobonnych i przesądnych kmiotków :P Na szczęście my do takich nie należymy i nasza inteligencja połączona z wiedzą oszczędziła nam niepotrzebnego strachu Tak jest! Bo my wiemy, że żadne czarne koty czy konkretne daty nie przynoszą pecha. Baaaa idąc dalej wiemy, że pech jako taki nie istnieje! I że
    "przypadek" to tylko nazwa na przenikające się ciągi wydarzeń, które gdy niefortunne nazywamy pechowymi... Ale z ludzi są głupki :P I mimo wszystko posiadając taką wiedzę nadal twierdzimy, że:
    a) wdupiamy wszystkie flipy
    b) zawsze (ALE TO ZAWSZE!) przegrywamy mając AA na ręce
    c) NIGDY nam nie spada draw
    d) a przeciwnikowi zawsze :P
    e) generalnie nie żere i cały turniej nie dostajemy dobrej ręki do gry
    I teraz ja się pytam... Czy zabobonne kmiotki są naprawdę od nas głupsze ?:P

    No, to by było na tyle tytułem wstępu, który rozwinął się niebotycznie. Ale może to i dobrze bo ostatni turniej nie obfitował w jakieś warte wspomnienia akcje :P Gra była standardowa ale i przyjemna, jak zwykle w FIRMIE Jedyną ciekawostką był mutlitabling Hazia, który walczył naraz przy stole live i na komórce na której podbijał niskie limity na Switch poker :P GG bo dotarł u nas do HU i zrobił deala z Icemanem FTW!

    Gratulacje dla zwycięzców!

    Oto wyniki:

    1. HAZIU 25,82
    2. ICEMAN 18,26
    3. ML 14,91
    4. SŁAWEK 12,91
    5. KLEKFISH 11,55
    6. WIENSI 10,54
    7. SZYMON 9,76
    8. QUEQU 9,13
    9. MASTER LUK TG 8,61
    10. MICHAŁ 8,16


    Generalka i tabelka dostępne w dziale LIGA MICRO na:
    SILESIA POKER texas holdem katowice live | poker | freeroll | bonusy | turnieje | śląsk | bankroll | free

    Pozdrawiam

  8. #28
    Elo!

    Zapraszam na kolejny turniej ligi MICRO! To już 13 spotkanie więc do mety już niedaleko! Sytuacja w tabeli nie jest jeszcze do końca wyjaśniona więc trzeba przyjść powalczyć :P

    Gramy jak zwykle o 19:00 w FIRMIE

    Rejestracja:
    gg 5188432
    sms 796638352

    Pozdro!

  9. #29
    Elo!

    Chciałem przekazać wam wyniki kolejnego turnieju MICRO Oczywiście nie zabraknie też małego podsumowania turnieju.. I od niego zacznę. Na starcie pojawił się tuzin śmiałków gotowych zmierzyć się przy stole w uścisku Teksańskiego Klinczu! Gra zapowiadała się bardzo interesująco i taka też była. Szymon przyprowadził 3 kolegów którzy zaprezentowali różne style. Michał zaprezentował styl znikającego Asa.. :P Nieprzyjemny błąd, który zdarza się najlepszym (pewien pros mając J7 był pewien że ma JJ :P) niestety kosztował go najwyższą cenę. Krystian zaś.. cóż nie mam pojęcia co się z nim działo bo siedział przy 2 stole ale sądząc po minie ktoś go oszukał :P A na pewno oszukano Dawida. I z przykrością muszę stwierdzić, że byłem to ja sam... Izolowałem JJ gdy on trzymał za mną w ręku rakiety. Tym razem udało się wywołać waleta choć nikt nie wołał na głos :P Co do gry pozostałych to szybko Kachol zrobił solidnego come back-a i wygrywając ze mną najważniejszego flipa turnieju (AK>QQ) nie pozostawił szans Szymonowi w HU. Haziu i Dżaca bardzo spóźnieni zaczęli grę ze stackiem mniejszym o 1k więc czekali na swoją szansę double upa. Dżacy nawet się to powiodło ale chwilę potem popędzał już Hazia by ten zerował browara :P Skorpion zaś znowu złapał mega rusha ale jakoś się go żetony nie trzymały i w top 4 zaczął je rozdawać.. albo raczej redystrybuować... Zabierał mi oddawał Kacholowi i Szymonowi :P Co do Klekfisha, Big Maca i Endrju to cóż grali normalnie i normalnie odpadli :P
    Pamiętajcie, że sezon chyli się ku końcowi Zostały dwa spotkania i masters w którym zagra 8 najlepszych. Sytuacja w tabeli nadal ciekawa jeżeli chodzi o bottom

    To tyle. Gratulacje dla zwycięzców!

    Oto wyniki:
    1. KACHOL 28,28
    2. SZYMON 20
    3. QUEQU 16,33
    4. SKORPION 14,14
    5. KLEKFISH 12,65
    6. DŻACA 11,55
    7. BIG MAC 10,69
    8. HAZIU 10
    9. DAWID 9,43
    10. KRYSTIAN 8,94
    11. MICHAŁ2 8,53
    12. ENDRJU 8,16

    Generalkę i tabelkę możecie sobie obczaić w dziale LIGA MICRO na:
    www.silesiapoker.pl


    Pozdro

  10. #30
    Siema!

    Zapraszam na przedostatni turniej ligi MICRO! Sytuacja w tabeli rozstrzygnięta poza ostatnim 8 miejscem A sprawa wygląda dosyć poważnie... Jak wiecie ośmiu wspaniałych zagra w mastersie i teraz uwaga:
    miejsca od 8-12 posiadają tak niewielką różnicę w punktach, że każdy z nich ma szanse wygrać magiczne miejsce w Valhhali
    Nie zmarnujcie swojej szansy panowie! (szansę mają: SZYMON, DŻACA, ENDRJU, MR W, PANCZIT)

    Gramy o 19:00 w FIRMIE

    Rejestracja:
    gg 5188432
    sms 796638352


    Pozydro!