Strona 3 z 4 PierwszyPierwszy 1234 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 21 do 30 z 33
  1. #21
    Dołączył
    May 2003
    Przegląda
    Warszawa
    Posty
    2,830
    No dobrze to juz chyba powinnismy zaczac forumlowac konkrety,bo styczen coraz blizej.

    Co mnie interesuje:
    1. Nazwa turnieju
    2. Jak mam przydzielac hasla, co tydzien czy z gory jakos ustalic, a moze z 2 tyg wyprzedzeniem
    3. Godzina i dzien, jak rozumiem pozostaje 21:30 czwartek, ale wole sie upewnic.

  2. #22
    Dołączył
    May 2003
    Przegląda
    Warszawa / Częstochowa
    Posty
    1,114
    Moim zdaniem:
    ad1. Bez zmian "turniej czwartkowy". Natomiast oddzielne nazwy do prowadzonych punktacji.
    ad2. Jak wolisz.
    ad3. Tak, jestem za utrzymaniem terminu. Tradycja rzecz święta :P

  3. #23
    Dołączył
    Jun 2003
    Przegląda
    Anfield Road
    Posty
    2,967
    Cytat Zamieszczone przez Doli
    3. Godzina i dzien, jak rozumiem pozostaje 21:30 czwartek, ale wole sie upewnic.
    a ja bym z wielka chęcią przedyskutował tą kwestię.
    Rozumiem, zę weekend nie wchodzi w grę, choć dla mnie to chyba byłby najlepszy termin, ale co byście powiedzilei np na wtorek o 21.30 ??

    Soprano

  4. #24
    Dołączył
    Jun 2003
    Przegląda
    Anfield Road
    Posty
    2,967
    Widze, zę moja propozycja spotkała się z wielką aprobata :roll:

    Po burzliwej dyskusjii postanowiliście pozostac przy czwartku, niech i tak będzie

    Soprano

  5. #25
    Dołączył
    May 2003
    Przegląda
    Kraków
    Posty
    573
    Dziś odbył się ostatni turniej czwartkowy w 2004 roku, a więc to dobry czas, żeby dokonać pewnych podsumowań. Dzięki Kirkowi i zapiskom z forum, udało się zebrać rezultaty wszystkich rozegranych przez nas turniejów prywatnych (pierwszy odbył się 6 maja). W uzupełnieniu pewnych luk pomógł też Autarkis. Po podsumowaniu wyszło, że odbyły się 32 'turnieje czwartkowe' a 3 razy turniej nie odbył się z powodu braku graczy. Teraz, odkąd inicjatywa nieco okrzepła, raczej nam to już nie grozi.

    Wyniki wszystkich turniejów można oglądnąć na stronie: http://marian.net.autocom.pl/~poker/czwartki/ppt.html. Można tam sprawdzić również m.in. wyniki poszczególnych graczy jak i parę statystyk.

    Począwszy od paĽdziernika na forum liczona była punktacja systemem "rajdowym". Walka o 1 miejsce trwała do samego końca i dopiero dziś zapadły ostateczne rozstrzygnięcia - wygrał Kirek! Resztę klasyfikacji można sprawdzić na ww. stronie. Polecam również megatabelę, gdzie widać wyraĽnie kto i kiedy punktował.

    Teraz o planach na rok 2005. Mniej więcej z powyższych postów można wywnioskować co i jak. Kirek chce liczyć 'Puchar Kirka' ze wszystkich turniejów, a oficjalnie ma być też liczony ranking z iluś najlepszych wyników, tylko dalej nie wiadomo z ilu. Pewnej zmianie ma też ulec system punktowy (premiowanych 9 miejsc zamiast dotychczasowych 8 ).
    W każdym bądĽ razie teraz wyniki mam nadzieję będą uaktualniane natychmiast po zakończeniu turniejów, bo dotychczas różnie z tym bywało.

  6. #26
    Dołączył
    May 2003
    Przegląda
    Warszawa
    Posty
    2,830
    Brawo Marian, fajna sprawa, szczegolnie podoba mi sie megatabela. No i wielkie Gatulacje dla pierwszej trojki ;P, a tak na prawde to dla wszystkich ktorzy brali udzial w naszej zabawie.

  7. #27
    Dołączył
    May 2003
    Przegląda
    Sopot
    Posty
    1,327
    yup, jak zwykle Marian świetna robota 8)

  8. #28
    Dołączył
    Jun 2003
    Przegląda
    Anfield Road
    Posty
    2,967
    Hej!

    good job Marian!
    jedna prośba: dąłoby się zrobić jeszcze jedną statystyke, a mianowice średnia punktów na turniej ? chyba z tym problemu nie będize bo to tylko chwilka w excellu, a przynajmniej bedę w tej klasyfikacji chyba wysoko bo na 4 (tylko 4) moje starty zająłem miejsca 1, 2, 3, 3 8)

    oczywiścei żartuje z tą moją wysoka pozycja, ale mysle, ze taka statystyka tez byłaby ciekawa

    pozdrawiam

    Soprano

    PS. Do zobaczenia w nowym sezonie... szkoda tylko że w czwartki... :?

  9. #29
    Dołączył
    May 2003
    Przegląda
    Kraków
    Posty
    573
    Cytat Zamieszczone przez Soprano
    jedna prośba: dąłoby się zrobić jeszcze jedną statystyke, a mianowice średnia punktów na turniej ? chyba z tym problemu nie będize bo to tylko chwilka w excellu, a przynajmniej bedę w tej klasyfikacji chyba wysoko bo na 4 (tylko 4) moje starty zająłem miejsca 1, 2, 3, 3 8)
    [...]
    Mówisz - masz. Statystyka już dodana. Z tym, że dałem dodatkowy wymóg, że trzeba zagrać min. 10% turniejów (zaokrąglone w górę), bo inaczej za bardzo zakłócały całość pojedyncze dobre wyniki niektórych graczy. Po wprowadzeniu tego warunku z miejsca 5 awansowałeś na 1 :wink: Btw z tego co widzę grałeś w 5 turniejach, nie 4 - można to sprawdzić klikając na swojej ksywce - wtedy ukazuje się zestawienie wszystkich wyników danego gracza.

  10. #30
    Dołączył
    Jul 2003
    Przegląda
    Gdynia
    Posty
    121
    To moze jeszcze statystyka kto ile zarobil